Ултра Должност Д-Прстен Поглед Врзивно Средство Со Екстра-Издржливи Шарка Прстени, 1.5 Капацитет, 8.5, Бела

Ултра Должност Д-Прстен Поглед Врзивно Средство Со Екстра-Издржливи Шарка Прстени, 1.5 Капацитет, 8.5, Бела

DEN 1.33

Обновено

Во магацинот.

Ултра дежурните врзива обезбедуваат врвна издржливост, вклучуваат четири џебови и ги комбинираат најсилните капаци направени Од Вилсон Опеѕонс со нивниот најдобар дизајн на прстен. Екстра издржливите шарки и полипропиленските капаци без пвц, формулирани по нарачка, ги прават овие врзива речиси невозможно да се откинат. Материјалот трае 10 пати подолго од винилот. Прстените за никогаш не-празнина за заклучување обезбедуваат зголемен капацитет на листот и безбедност без истурање за вашите трудови. Плус, за екстремна Леснотија На користење активирачите со еден допир ви овозможуваат да ги отворите сите три прстени за врзување со само еден прст. Јасни капаци за преглед и ' рбетот овозможуваат брзо и лесно прилагодување на врзивно средство. Петгодишна гаранција за изведба. Тип На Врзивно Средство : Стил На Врзивно Средство За Прстен : Погледнете Ја Големината На Врзивно Средство Капацитет : 1,5" Капацитет На Врзивно Средство : 400. Зелена : пвц-слободен. Тип На Производ-Врзива-Прстен. Тип На Врзивно Средство-Прстен. Врзивно Средство Стил-Поглед. Капацитет На Големина На Врзивно Средство-1,5. Капацитет На Врзивно Средство-400. Врзувачки Бои-Бело. Боја Семејство-Бело. Големина на врзивно Средство-11 х 8.5. Број На Прстени-3. Прстен Стил-Д-Прстен. Монтажа На Прстен-Назад. Материјали-Полипропилен. Внатрешен Џеб Опис - Два Назад. Вметнете Опис - ' Рбетот. Големина На Вметнување На Предниот Капак - 10,6 х 11. Големина На Вметнување на ' рбетот-1,5 х 11. Код За Склопување-Н. Проп 65 Индикатор-Н. Зелен Индикатор-Н. Епацпгкомпатибилен Код-Н. По Количина На Пакет - По 12.

Најдобри понуди

Avery®, AVE05401, Тежок Нелеплив Поглед Врзивно Средство, Секој, Светло Сина Обновено
Avery®, AVE05401, Тежок Нелеплив Поглед Врзивно Средство, Секој, Светло Сина

Со Ова Тежок Нелеплив Поглед Врзивно Средство, добивате операција со еден допир и секојдневна издржлив�

DEN 2.67
Придружник на крафтер Езбиндер 3-Складирање На Прстени, Полн, 10. до 11. од Обновено
Придружник на крафтер Езбиндер 3-Складирање На Прстени, Полн, 10. до 11. од

ПРИДРУЖНИК НА КРАФТЕРЕзмоунт Јасно Затворено Врзивно Средство со Целосна Големина Компактен и преносл

DEN 575.84
Вилсон Џонс Тешки Круг Прстен Поглед Врзивно Средство, 1 2 Обновено
Вилсон Џонс Тешки Круг Прстен Поглед Врзивно Средство, 1 2

WJ Тешки Круг Прстен Поглед Врзивно Средство, w / Екстра Издржливи Шарка, 1 1 / 2 "Chartreuse Индивидуализира покр

DEN 0.67
Самсил, САМ18150С, Брз Рбет Круг Прстен Поглед Врзивно Средство, Секој, Црна Обновено
Самсил, САМ18150С, Брз Рбет Круг Прстен Поглед Врзивно Средство, Секој, Црна

За да заштедите време и да ја зголемите ефикасноста, Брзото Врзивно Средство За Преглед На 'рбетот има к�

DEN 3.00
Бизнис Извор Поглед Врзивно Средство Д-Прстен 1-1 2 Морнарица 28453 Обновено
Бизнис Извор Поглед Врзивно Средство Д-Прстен 1-1 2 Морнарица 28453

Врзивно средство карактеристики коси Дпрстени да се одржи повеќе листови и да им овозможи на лежеше рам

DEN 140.16