Аурора Производи Голи Најважен Врзивно Средство

Аурора Производи Голи Најважен Врзивно Средство

DEN 0.33

Обновено

Во магацинот.

Еколошки, врзивно средство со три прстени има едноставна, но издржлива, непокриена, флејта иверица која содржи висок процент на рециклиран материјал. За да се намали отпадот што се наоѓа на повеќето врзива, врзивото го има само она што е потребно : капак и три прстени. 3" врзивно средство за капацитет лесно се рециклира со отстранување на механизмот со три прстени што се држи на место со отстранливи завртки. Врзивно средство карактеристики изложени навртки.Аурора Голи Најважен Круг Прстен Врзивно Средство, Браун Крафт, 1 Секоја (Количина) Фсц Сертифициран Картон. Отстранливи прстени : Едноставно одвртете ги навртките и извадете ги за рециклирање. Еколошки одговорно и 100% врзивно средство за рециклирање. 3 прстени; 3" капацитет.

Најдобри понуди

Кардиналот XtraLife ClearVue Нелепливи Заклучување Аранжман-Д Врзивно Средство, 3 Капа, 1 2, Бело Обновено
Кардиналот XtraLife ClearVue Нелепливи Заклучување Аранжман-Д Врзивно Средство, 3 Капа, 1 2, Бело

Прикажи врзивно средство има уникатен Xtra Life материјал кој нема да се држи до насловот на насловот или ма

DEN 140.16
Вилсон Џонс Тешки Круг Прстен Поглед Врзивно Средство w Екстра-Издржливи Шарка, 3 Капа, Црна-WLJ36349B Обновено
Вилсон Џонс Тешки Круг Прстен Поглед Врзивно Средство w Екстра-Издржливи Шарка, 3 Капа, Црна-WLJ36349B

Тешките врзива имаат екстра издржлива шарка и се направени од полипропилен формулиран по нарачка, без п

DEN 671.84
Избор на самсил Земјата Биобазирана Економија Круг Прстен Поглед Врзива, Прстени, 3 Капацитет, 8.5, Вар-САМ17385 Обновено
Кардиналот Третирани Врзивно Средство ClearVue Заклучување Круг Прстен Врзивно Средство, 3 Капа, 1 2, Бела Обновено
Кардиналот Третирани Врзивно Средство ClearVue Заклучување Круг Прстен Врзивно Средство, 3 Капа, 1 2, Бела

Clear Vue Заклучување КругПрстен Врзивно средство карактеристики антимикробни својства вграден во за зашт

DEN 671.84
Кардиналот, CRD18761CB, EasyOpen Аранжман-Д Носителот Прстен Врзивно Средство, Секој, Црна Обновено
Кардиналот, CRD18761CB, EasyOpen Аранжман-Д Носителот Прстен Врзивно Средство, Секој, Црна

Референтното врзивно средство има Прстени Со Лесен Допир Што се отвораат, затвораат и заклучуваат со ед

DEN 671.84
Вилсон Џонс, WLJ38649W, Основен Поглед Врзивно Средство, Секој, Бел Обновено
Вилсон Џонс, WLJ38649W, Основен Поглед Врзивно Средство, Секој, Бел

Основен поглед врзивно средство се одликува со механизам ДПрстен кој држи до 25 проценти повеќе од конве

DEN 671.84
Пластика Во Проѕирно Врзивно Средство, Метални Прстени, 108 Пакувања Обновено
Пластика Во Проѕирно Врзивно Средство, Метални Прстени, 108 Пакувања

Џем Хартија Проѕирно Пластично Врзивно Средство Со 3 Прстени е изработено од мала тежина, но издржлива п

DEN 463.84
Вилсон Џонс, WLJ86630, Ултра-Должност Поглед Врзивно Средство-Екстра-Издржлива Шарка, Секој, Бел Обновено
Вилсон Џонс, WLJ86630, Ултра-Должност Поглед Врзивно Средство-Екстра-Издржлива Шарка, Секој, Бел

Тешкото врзивно средство има Заклучен Дпрстен што ви овозможува да ги отворате и затворате прстените с�

DEN 671.84
Вилсон Џонс W385-54bpp Тешки Д Прстен во. Врзивно Средство За Преглед на капацитет Со Екстра Издржлива Шарка-Црна Обновено
Најди ГО, IDEFT07074, Тешки Празнина Врзивно Средство, Секој, Црна Обновено
Најди ГО, IDEFT07074, Тешки Празнина Врзивно Средство, Секој, Црна

4" врзивно средство се одликува со непропустлив дизајн користејќи индивидуални прстени кои безбедно се

DEN 3.00
Самсил, САМ19897, Избор На Земјата Еден Допир БИОБАЗИРАН УСДА Сертифициран 4 Поглед Врзивно Средство, Секој, Бел Обновено