Униројал Тигар ШЕПА AWP Цела Сезона 225 65R 102T Гума Одговара: 2014-Chevrolet Equino LT, 2007 - HONDA CR-V EX-L

Униројал Тигар ШЕПА AWP Цела Сезона 225 65R 102T Гума Одговара: 2014-Chevrolet Equino LT, 2007 - HONDA CR-V EX-L

DEN 1534.88

Обновено

Во магацинот.

Униројал Тигар Шепа AWP 3 Гуми Униројал Тигар Шепа AWP 3 гуми се одликува со робусна конструкција за долга километража. Неговиот оптимизиран аранжман на шарите обезбедува непречено, удобно возење со исклучително сигурно ракување. Во влажни површини и благ снег, жлебовите ја отстрануваат кашеста маса и водата од контактната лепенка за да ја зголемат безбедноста при возење, додека шипките го подобруваат држењето за супериорна влечна сила. Тешката внатрешна конструкција резултира со стабилен отпечаток за да се намали абењето на шарата и да се подобри стабилноста на возењето. Тру-Последната технологија ја подобрува рамномерната распределба на притисокот за да ја подобри стабилноста. Компјутерски фазен дизајн на шарите го намалува бучавата од патот и специјалните гумени соединенија обезбедуваат сигурен зафат за сите сезони. Униројал Тигар ШЕПА AWP3 Цела Сезона 195/65 R15 91h Сигурни перформанси во сите Сезони. Оптимизирана Шема На Шарите. Дизајн на високо Шарени Шари со Соединение За Сите Сезони. Брзо ја евакуира Водата За Оптимално Влечење на Влажниот Тротоар. Широки, Периферни Жлебови На Шарите. Достапен И Долготраен. Нуди Издржливост и Сигурност на Патот. Durashield® Изградба. 65.000 И 75.000 Милји Ограничена Гаранција.

Најдобри понуди

Бриџстоун Дуелер А Т Рево П245 65Р 105Т ВЛ Гума Обновено
Бриџстоун Дуелер А Т Рево П245 65Р 105Т ВЛ Гума

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 0.67
Нексен ЦП 215 65Р Ч Гума Одговара : - Фолксваген Тигуан Комфортлајн , - Фолксваген Тигуан Комфортлајн Обновено
Нексен ЦП 215 65Р Ч Гума Одговара : - Фолксваген Тигуан Комфортлајн , - Фолксваген Тигуан Комфортлајн

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1374.88
Бриџстоун Аленца А С Ултра П235 65Р 104Х Гума Обновено
Бриџстоун Аленца А С Ултра П235 65Р 104Х Гума

Отклучете го целиот потенцијал на вашето премиум возило со сите нови Бриџстоун Аленца А / С ултра...

DEN 2697.76
СЕЧИЛОТО НА ПАТЕКАТА Е 245 65Р 111т Одговара: Џип Гранд Чироки Оверленд, Џип Чироки Траилхок Елита Обновено
СЕЧИЛОТО НА ПАТЕКАТА Е 245 65Р 111т Одговара: Џип Гранд Чироки Оверленд, Џип Чироки Траилхок Елита

АТУРО ПАТЕКА СЕЧИЛОТО НА 245 / 65Р17 111т Големина : 245 / 65Р17 Сезона : Цела Сезона Тип на автомобил : Лесен Камион

DEN 2.67
Toyo excensa a s ii P225 65R 102H Се Вклопува гумата за сите сезони: - Chevrolet Equino LT, 2015-Subaru Outback 3.6 R Турнеја Обновено
Toyo excensa a s ii P225 65R 102H Се Вклопува гумата за сите сезони: - Chevrolet Equino LT, 2015-Subaru Outback 3.6 R Турнеја

Toyo Extensa A / S II 225 / 65 R17 102hoverview Extensa A / S ii од Toyo е гума за сите сезони за патнички автомобили, мини комбиња, Тер�

DEN 2.33
Фалкен Вајлдпик Х Т Цела Сезона 255 65Р 110т Лесна Гума За Камиони Обновено
Фалкен Вајлдпик Х Т Цела Сезона 255 65Р 110т Лесна Гума За Камиони

Falken Wildpeak H / T02 255 / 65 R17 110 TOVERVIEWThe Wildpeak H / T02 Од Falken ја редефинира Гумата на Теренот на Автопатот благодарени

DEN 2668.32
СПОРТ ГТ 235 65Р 104Х Тбц Сумитомо Мирада Спорт ГТ2. Одговара: 2017-HONDA CR-V EX, Honda CR-V LX Обновено
СПОРТ ГТ 235 65Р 104Х Тбц Сумитомо Мирада Спорт ГТ2. Одговара: 2017-HONDA CR-V EX, Honda CR-V LX

Гума Раб Не Се Вклучени Подобрената отпорност на хидропланирање и зафатот на сите временски услови ја н

DEN 1.67
Goodyear Wrangler TrailRunner На Сите-Сезона 235 65R 104T Гума Одговара: 2017 - HONDA CR-V EX, Honda CR-V LX Обновено
Goodyear Wrangler TrailRunner На Сите-Сезона 235 65R 104T Гума Одговара: 2017 - HONDA CR-V EX, Honda CR-V LX

Goodyear Wrangler Trail Runner НА 235 / 65 R17 104 T гумата е тешка и сигурна со вредна комбинација на перформанси На Пат и Над

DEN 1936.00
Landspider CITYTRA H 245 65R 111H XL Како Гума За Сите Сезони Обновено
Landspider CITYTRA H 245 65R 111H XL Како Гума За Сите Сезони

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1652.32
Акцелера Јота УЛ 265 65Р 116Х Перформанси Гума Одговара: 2001-Мицубиши Монтеро Лимитед Обновено
Акцелера Јота УЛ 265 65Р 116Х Перформанси Гума Одговара: 2001-Мицубиши Монтеро Лимитед

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1.67
Униројал Ларедо Крос Кантри Тур 265 65Р 112т Гума Обновено
Униројал Ларедо Крос Кантри Тур 265 65Р 112т Гума

Униројал Ларедо Крос Кантри Турнеја Автопат Гума прифатлива SUV, CUV и лесен камион гума со совршена комби�

DEN 2.33
Сумитомо ХТР А С П 235 65Р В Гума Обновено
Сумитомо ХТР А С П 235 65Р В Гума

HTR A / S P02 од Sumitomo е гума со високи перформанси за сите сезони, која најчесто се користи на Џипови, Теренци,

DEN 1306.24
Пирели Скорпион Верде Цела Сезона 235 65Р В Гума Обновено
Пирели Скорпион Верде Цела Сезона 235 65Р В Гума

PIRELLI SCORPION_ VERDE ЦЕЛА СЕЗОНА Е кросовер со зелени перформанси На пирели и SUV гуми кои користат современи тех

DEN 2510.72
Генерал Грабер Хтс Цела Сезона 235 65Р 108Т ХЛ Лесна Гума За Камиони Одговара: 2017-ХОНДА ЦР-В ЕКС, ХОНДА ЦР-В ЛХ Обновено
Milestar MS Sport Цела Сезона 235 65R 108V XL Патничка Гума Одговара: 2017 - HONDA CR-V EX, Honda CR-V LX Обновено
Milestar MS Sport Цела Сезона 235 65R 108V XL Патничка Гума Одговара: 2017 - HONDA CR-V EX, Honda CR-V LX

Milestar MS932 Sport 235 / 65 R17 108v XLOVERVIEWThe Ms932 Sport Од Milestar е гума за сите сезони која е наменета за употреба на модерни �

DEN 3.00