Acer 28 CB281HK Лцд Монитор Со Широк Екран

Acer 28 CB281HK Лцд Монитор Со Широк Екран

DEN 1119.84

Обновено

Во магацинот.

Мониторите Од Серијата CB1 се дизајнирани за одлично визуелно искуство. Со живописна висока резолуција, јасност и удобност, тие произведуваат остри слики и вистинска боја. Исто така, доаѓаат преполни со карактеристики за подобрување на визуелното искуство, истовремено обезбедувајќи дополнителна удобност и заштита. 1 Мс Време На Одговор краткото време На одговор На овој дисплеј го елиминира "духот", за јасни и совршено изречени акциони секвенци. Подесување на Бојата со 6 Оски Поставете ја нијансата и заситеноста на црвена, зелена, сина, магента, жолта или цијан независно ? за совршена калибрација. Ултра HD 3840x2160 резолуција во сооднос 16 : 9 ви дава 4 пати повеќе детали од Full HD, за кристално чисти филмови!.

Најдобри понуди

Acer 31.5 ВО WS LCD 1200: ET322Q ABMIPR VGA HDMI BLK 4MS Обновено
Acer 31.5 ВО WS LCD 1200: ET322Q ABMIPR VGA HDMI BLK 4MS

Грижа За Вашиот Вид Ацер Визија Грижата вклучува неколку технологии за намалување на напрегањето на оч�

DEN 3.33
Acer 23.8 IPS МОНИТОР UM.КВ7АА.003 Обновено
Acer 23.8 IPS МОНИТОР UM.КВ7АА.003

Дизајниран за Удобност Најдете совршена позиција за вашите потреби за гледање со овој цврст, но флексиб

DEN 1119.84