Меѓународни Концепти Х-Задни Трпезариски Столчиња Со Седишта Од Цврсто Дрво-Комплет-Измиена Сива Тегла

Меѓународни Концепти Х-Задни Трпезариски Столчиња Со Седишта Од Цврсто Дрво-Комплет-Измиена Сива Тегла

DEN 0.67

Обновено

Во магацинот.

Создадете класичен, добредојден изглед во вашата кујна, трпезарија или ќош за појадок со овие столчиња за јадење од цврсто дрво Од Меѓународни Концепти. Овие традиционални, но елегантно изработени столови се дел од висококвалитетна колекција на мебел од дрво што лесно ќе го надополни секој декор. Паравуд-тврдо дрво познато по својата издржлива, силна и еколошка природа – се користи за изработка на овие атрактивни и долготрајни столови. Во комбинација со една од широк спектар на маси Од Меѓународни Концепти, овие столови ќе направат секој оброк да се чувствува полуксузен. Цврст паравуд. Кутија седиште изградба за лесно склопување. Димензии на седиштето : 18" H x 18.11" W x 16.34 " D. Комплет од две столчиња за јадење. Не е оценет за комерцијална употреба, само за станбена употреба. Подготвени да се соберат.

Најдобри понуди

Модвеј Крива Ткаенина Трпезарија Стол Во Гранит Обновено
Модвеј Крива Ткаенина Трпезарија Стол Во Гранит

Трансформирајте го вашиот декор за јадење со широко дизајнираниот Страничен Стол за Јадење Со Кривина..

DEN 3039.84
Меѓународни Концепти Недовршени Салсбери Висока Мисија Јадење Стол-Сет на 2 Обновено
Меѓународни Концепти Недовршени Салсбери Висока Мисија Јадење Стол-Сет на 2

Меѓународни Концепти домашниот мебел е прекрасна колекција на висококвалитетен, дрвен мебел со традиц�

DEN 1919.84
Модвеј Мотив Јадење Страна Стол Со Челични Нозе, Повеќе Бои Обновено
Модвеј Мотив Јадење Страна Стол Со Челични Нозе, Повеќе Бои

Потсетете се за важноста на едноставните работи Со мотивот за јадење стол Дизајниран од минималистичко

DEN 1119.84
Модвеј Парцела Перформанси Кадифе Јадење Странични Столици-Сет На Во Розова Боја Обновено
Модвеј Парцела Перформанси Кадифе Јадење Странични Столици-Сет На Во Розова Боја

Завршете моменти на квалитетно седење со Парцелата Тапацирани Перформанси Кадифена Трпезарија Страни�

DEN 3199.84
Модвеј Барон Јадење Стол Ткаенина Во Беж Обновено
Модвеј Барон Јадење Стол Ткаенина Во Беж

Истражуваат огромното богатство на богатство наследство Со Барон Јадење стол Дизајнирани да резонираа

DEN 0.33
Флеш Мебел Рајт Бумеранг Назад Јадење Стол, Орев Сина, Во собата на 2 Обновено
Флеш Мебел Рајт Бумеранг Назад Јадење Стол, Орев Сина, Во собата на 2

19 Мерач Челична Рамка Држи до 500 ФУНТИ Достапно Во Висина На Јадење Фиксните Лизгалки На Подот Спречуваа

DEN 2.00
Амиско Симетрија Јадење Стол-Темно Кафеава Сива Полиестер Светло Кафеава Потресени Дрво Темно Сива Метал Обновено
Флеш Мебел Херкулес Серија Вертикална Летва Назад Орев Дрво Ресторан Стол Обновено
Флеш Мебел Херкулес Серија Вертикална Летва Назад Орев Дрво Ресторан Стол

Создадете искуство за јадење од прва стапка нудејќи им на вашите покровители одлична храна, услуга и ат�

DEN 2.67
- БЛК-В Норфолк Јадење Стол Дрво Седиште Црна завршница. - Сет од 2 Обновено
- БЛК-В Норфолк Јадење Стол Дрво Седиште Црна завршница. - Сет од 2

Овој прекрасен стол за динети Во Норфолк нуди врв од цврсто дрво за да добиете извонреден, модерен изгле

DEN 2079.84
Хилсдејл Мебел Кларион Дрво Јадење Стол, Во собата на 2, Морето Бело Обновено
Хилсдејл Мебел Кларион Дрво Јадење Стол, Во собата на 2, Морето Бело

Модерен класик на фарма, столици од дрво Кларион Од Мебел Од Хилсдејл се совршено решение за вашиот прео

DEN 1551.84
Исток Запад Мебел Ванкувер Дрво Седиште Кујна Јадење Столици Во Даб Заврши, Микрофибер Седиште Обновено
Исток Запад Мебел Ванкувер Дрво Седиште Кујна Јадење Столици Во Даб Заврши, Микрофибер Седиште

Овие извонредни столчиња за јадење во Ванкувер нудат врв од цврсто дрво за да добиете софистициран и мо�

DEN 1.00
Маркиз Перформанси Кадифе Јадење Столици-Сет на 2-ЕЕИ-5010 Обновено
Маркиз Перформанси Кадифе Јадење Столици-Сет на 2-ЕЕИ-5010

Маркиз Перформанси Кадифени Трпезариски СтолициСет од 2ЕЕИ5010 Инспирира вашиот декор Со Маркиз Јадење С

DEN 2.00
Минди Тапациран Деми Крило Столици Греј Обновено
Минди Тапациран Деми Крило Столици Греј

Донесете романса и софистициран стил во преоден простор Елеганцијата изобилува со овој секојдневен ст�

DEN 1919.84
Пиза Бентвуд Чаир, Во собата на 2, Жолта Обновено
Пиза Бентвуд Чаир, Во собата на 2, Жолта

Идеален за вашиот мал простор за јадење или како дополнителни столчиња, Сетот За Јадење За Јадење Што Мо

DEN 1.67