Бамбус Ражничи, 12

Бамбус Ражничи, 12

DEN 223.84

Обновено

Во магацинот.

Направете вкусни кабоби на скара со Овие Природни Ражничи од Бамбус. Додадете го вашето омилено месо и зеленчук за лесен оброк. Овој 100-пакет дрвени ражничи доаѓа со доволно за скара кабоби за неколку наврати или за голема летна забава. Во 12" долго, тие можат да држат доволно храна. Ражничи Од Бамбус, 12", 100-Пакет, Природни : 100 ражничи од бамбус за секоја прослава. Користете за правење кабоби преку скара. Секој кабоб ражен е долг 12". Не се препорачува за деца под 5-годишна возраст.

Најдобри понуди

Cuisinart не'рѓосувачки челик за заклучување на скара, лушпи за зафаќање на работ Обновено
Cuisinart не'рѓосувачки челик за заклучување на скара, лушпи за зафаќање на работ

Гралините за заклучување на кујната за заклучување се идеални коприва што треба да се користат додека с

DEN 479.52
Службениот NFL BBQ Grill Set w торба од Siskiyou Обновено
Службениот NFL BBQ Grill Set w торба од Siskiyou

Нашиот сет на алатки за BBQ со мечки од не'рѓосувачки челик 3 компјутер вклучува голема шпатула со вграден

DEN 2.00
Официјален MLB BBQ Grill Set W торба од Siskiyou Обновено
Официјален MLB BBQ Grill Set W торба од Siskiyou

Нашиот сет на алатки од не'рѓосувачки челик во Лос Анџелес Доџерс 3 компјутер вклучува голема шпатула со

DEN 537.28
Char-Broil Comfort-Grip® Клешти За Скара, Нерѓосувачки Челик, Црвено Обновено
Char-Broil Comfort-Grip® Клешти За Скара, Нерѓосувачки Челик, Црвено

CharBroil Comfortgrip® скара клешти се неопходност во алатникот на секој господар скара Нашите Клешти За Удобнос�

DEN 1.00
Суоком Клешти Со Пластични Силиконски Храна Печење Леб Стегач СКАРА Скара Жица Клешти Обновено
Суоком Клешти Со Пластични Силиконски Храна Печење Леб Стегач СКАРА Скара Жица Клешти

Клешти Со Пластични Силиконски Храна Печење Леб Стегач Скара Скара Жица Клешти Опис : Супер Лесен за Чув

DEN 2.33
Стенспорт Челик Тостер Вилушки-4 Пкг Обновено
Стенспорт Челик Тостер Вилушки-4 Пкг

До забава фактор на секој двор или заднина оган јама со челик тостер вилушки Овие вилушки за скара ви ов�

DEN 3.00
Yorkујорк Метс 8 п.п. Случај за скара was Обновено
Yorkујорк Метс 8 п.п. Случај за скара was

8PC BBQ сет вклучува шпатула со раб на нож, вилушка од скара, коприва, четка за четки и 4 skewers (алатки приближн

DEN 2.00
Скара Клипови Екстра Долги Ножици Клешти Нерѓосувачки Челик Скара Клешти Храна Обновено
Скара Клипови Екстра Долги Ножици Клешти Нерѓосувачки Челик Скара Клешти Храна

ПРОФЕСИОНАЛЦИ КВАЛИТЕТ : клештите за ножици се изработени од нерѓосувачки челик за храна, а главата диз�

DEN 284.48
Шар Бредли Спатула Обновено
Шар Бредли Спатула

Шпатулата „Чар Бредли“ е токму она што ви треба за да го направите печење на пријатно, безбедно и прија�

DEN 3.33
Siskiyou 2 -парчиња BBQ сет - NFL Seattle Seahawks Обновено
Siskiyou 2 -парчиња BBQ сет - NFL Seattle Seahawks

Овие прекрасни комплети од скара од 2 парчиња содржат шпатула и држачи, секој изработен од висококвалит�

DEN 287.84