Флолео Женски Врвови Со Долги Ракави Клиренс Плус Големина Кошули Модни Блузи Жена В Врат Три Четвртини 3 4 Ракави Маица Есенски Дуксер

Флолео Женски Врвови Со Долги Ракави Клиренс Плус Големина Кошули Модни Блузи Жена В Врат Три Четвртини 3 4 Ракави Маица Есенски

DEN 280.96

Обновено

Во магацинот.

Мода Жена V Вратот Три Четвртини 3/4 Ракав Маица Aut Блузи Дуксеркарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневна Маица,В-Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен .2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење.4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Лето/Aut/Пролет : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатена Јака : V-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : 3/4 Ракавкако да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени ❄Ткаенина❄ Изработени Од супер мека ткаенина, овие пријатни кошули лесно Премини Од Крцкавоста На Пролетта/Есента Во Свежината На Зимата. ❄Мулти-избор❄Меката ткаенина за дишење на женскиот врв со долги ракави е многу удобна против вашата кожа.Повеќебоен за избор, трендовски и елегантен. ❄Совршен натпревар❄женската кошула со долги ракави лесно се комбинира со палто,фармерки, хеланки, шорцеви, слаби панталони и секси потпетици или чизми или пристоен изглед.Основен, Но Сепак Ласкав И Елегантен Стил. ❄Повод❄Оваа симпатична копче со долги ракави со вратот е погодна за Секојдневна, Забава, Работа, Датум, Училиште, Спорт, Одмор, улична облека или секојдневно секојдневно носење, тоа е одлична идеја за подарок за божиќ, за празници. ❄Совети❄ нашата големина е наменета За Азијци, кои можат да бидат помали од Онаа во Соединетите држави. Ве молиме проверете ја табелата со големини за купување. Ако имате прашања во врска со бојата и големината на облеката, слободно прашајте не.

Најдобри понуди

Лиакови Божиќ Дете Бебе Девојки Облека Возбудува Долги Ракави Пуловери Блузи Фустан+Панталони+Шамија Во Собата Обновено
Чарела Жена Лабава Дуксер Со Долг Ракав Кружен Врат Цврста Блуза Врвови Темно Сина, Л Обновено
Чарела Жена Лабава Дуксер Со Долг Ракав Кружен Врат Цврста Блуза Врвови Темно Сина, Л

Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини..

DEN 331.04
Ловско Лето Блузи За Унизе Краток Ракав Кошула Блузи Падна Рамо Лабава Печатење Портокал Обновено
Ловско Лето Блузи За Унизе Краток Ракав Кошула Блузи Падна Рамо Лабава Печатење Портокал

Мода Жена Дами Падна Рамо Ракави Лабаво Печатење Врвни Пуловери Со Кратки Ракави Карактеристики : израб

DEN 2.00
Biekopu Жени Камизола, Шпагети Ремени Без Грб Bownot Тенок Одговара Летни Врвови За Дневна Забава Обновено
Biekopu Жени Камизола, Шпагети Ремени Без Грб Bownot Тенок Одговара Летни Врвови За Дневна Забава

Женска Камизола, Ремени За Шпагети Без Грб, Тенок Фит Летни Врвови за Дневна Забава Основен и неопходен �

DEN 239.20
Zzwxwb Џемпери За Жени Женски Обични Шупливи Солидна Боја Линија V - Вратот Долги Ракави Џемпер Блуза Пинк Xxxl Обновено
Фонесоап Женска Мода Еднобојна Долна Кошула Со Долги Ракави Со Долниот дел На Копчето За Вратот Обновено
Фонесоап Женска Мода Еднобојна Долна Кошула Со Долги Ракави Со Долниот дел На Копчето За Вратот

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43" Ракав : 59см /

DEN 2.33
Фетерна Женска Мода Секојдневен Печатен Кружен Врат Со Кратки Ракави Топ Блуза женски врвови Обновено
Фетерна Женска Мода Секојдневен Печатен Кружен Врат Со Кратки Ракави Топ Блуза женски врвови

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 17.5 cm / 6.89" Должина : 63cm / 24.80"Големина : М Биста : 100cm / 39.37" Рамо

DEN 2.00
Фетерна Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Врвна Блуза Обновено
Фетерна Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Врвна Блуза

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Врвот Блуза ве Молиме проверете Ј�

DEN 225.12
Женски Врвови Женски Плус Големина V Вратот Краток Ракав Возбуда Печатена Кошула Врвот Блуза Без Грб Обновено
Женски Врвови Женски Плус Големина V Вратот Краток Ракав Возбуда Печатена Кошула Врвот Блуза Без Грб

Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm / 40.94" Ракав : 24cm / 9.45" Должина : 67cm / 26.38" Големина : XXL �

DEN 319.84
Клиренс Облека Под 5 5 Обновено
Клиренс Облека Под 5 5

87" Ракав30, 5cm / 12.01 "Должина : 83cm / 32.00 "Рамо : 51.87" Ракав : 30.03 "Рамо : 49.24" Должина : 77см / 30.49 "Рамо : 46 : ХГолеми САД :

DEN 210.24
Жени Мода Лето Круг Вратот Пуловер Печатени Краток Ракав Врвот Блуза Обновено
Жени Мода Лето Круг Вратот Пуловер Печатени Краток Ракав Врвот Блуза

Жени Мода Лето 2022 Круг Вратот Пуловер Печатени Краток Ракав Врвот Блуза Карактеристики : 1.Модни женски �

DEN 0.33
Воблинг Мажи Блуза Кратки Ракави Летни Врвови Лабави Маици Машки Широки Работа Пуловер Стил Д 5ХЛ Обновено
Воблинг Мажи Блуза Кратки Ракави Летни Врвови Лабави Маици Машки Широки Работа Пуловер Стил Д 5ХЛ

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Врвови За Печатење Животни, Маица За Маици На Врато

DEN 0.67
Машки Атлетски Кошули Без Ракави Машки Летен Одмор Пуловер Маица Без Ракави Врвна Облека За Вежбање Продажба Обновено