Гарелик Еез-Во Трансом Платформа со 2-Чекор Телескопска Скала За Чамци со Надворешни Мотори

Гарелик Еез-Во Трансом Платформа со 2-Чекор Телескопска Скала За Чамци со Надворешни Мотори

DEN 1.00

Обновено

Во магацинот.

Нова Трансом Платформа Со Телескопска скала garelick 19536 : 01 O/B комплет w / Скала Чекори 2 : Бел полиетилен Со Висока густина со 1" дијаметар нерѓосувачки челик заврши околу железнички. Скала телескопи надолу лесно слајдови нагоре и под платформа за складирање. Удобни рамни поли гази. Сите нерѓосувачки хардвер. 18" W x 15 1/2 " D Garelick Eez-Во Трансом Платформа Со 2-Чекор Телескопска Скала За Чамци со Надворешни Мотори : Висока густина, бел полиетилен. 1 " дијаметар нерѓосувачки челик заврши-околу железнички. Скала телескопи надолу лесно. Слајдови нагоре и под платформа за складирање. Удобни рамни поли гази. Сите нерѓосувачки хардвер. Гарелик скала со надворешни мотори нуди начин да се искачи на бродот со леснотија. 18 "В х 15 1/2" Д.

Најдобри понуди

Море-Куче Линија Преносни Итни Чекор Качување Скала, Портокалова Поликарбонат И Најлон Јаже Со Висока Видливост Обновено
Бела капа Бела Поли Пливачка Платформа в Скала ф Надворешни Мотори Обновено
Бела капа Бела Поли Пливачка Платформа в Скала ф Надворешни Мотори

БЕЛА КАПА БЕЛА ПОЛИ ПЛИВАЧКА ПЛАТФОРМА W СКАЛА F НАДВОРЕШНА Платформа За Бело Поли Пливање Е опремена со

DEN 4448.00
Екстремни Ма 3005. Лизгачки Пристаниште Скала-6-Чекор Обновено
Екстремни Ма 3005. Лизгачки Пристаниште Скала-6-Чекор

Плевелите и алгите можат да се акумулираат на вашата скала речиси преку ноќ, за лизгави, лигави времиња..

DEN 0.67