Uxcell 50x22x Четкан Од Нерѓосувачки Челик Празна Метална Картичка Со Дупка сребрен тон 15Pack

Uxcell 50x22x Четкан Од Нерѓосувачки Челик Празна Метална Картичка Со Дупка сребрен тон 15Pack

DEN 399.84

Обновено

Во магацинот.

Опис : Материјал-Изработен од материјал од нерѓосувачки челик 201, обработен со четкан, висока јачина, отпорност на корозија, отпорност на абење, висока цврстина на истегнување и долготрајна издржливост.201 Нерѓосувачки Челик Тагови-четкани нерѓосувачки челик празно не е лесно да се наведнуваат, избледуваат и оставаат отпечатоци од прсти. Можете да гравирате текст, лого и шема според вашите уникатни барања за дизајн со користење на ласерско гравирање, сублимација, печат, итн.Апликација-Најчесто се користи за ласерско гравирање, печатење персонализирани таблички со имиња на машини, ознаки на кабинети, етикети на фиоки, етикети на биро, ознаки на етикети, знаци на сериски броеви, плакети на етикети или за други персонализирани потреби. Uxcell 50x22x0. 4mm Брусен Нерѓосувачки Челик Празна Метална Картичка Со Дупка Сребрен Тон 15pack Материјал : 201 Нерѓосувачки Челик. Боја : Сребрен Тон. Заврши : Бранеа. Шамфер Спецификации : Р2. Големина на картичката : 50мм х 22мм х 0,4 мм/1,97 "х 0,87" х 0,016 " (Л*В*Т). Дијаметар на дупката : 3,5 мм/0,14". Растојание На Дупката за монтирање : 38мм/1.5". Содржина на пакетот : 15 парчиња х Празна Метална Картичка.

Најдобри понуди

Архитектонски Поштенски Сандачиња 3582Б-Пловечка Куќа Број 0, Црно-во Обновено
Архитектонски Поштенски Сандачиња 3582Б-Пловечка Куќа Број 0, Црно-во

Карактеристики : Издржливата конструкција од цврст месинг обезбедува трајна употреба супериорната зав

DEN 121.76
Сатен Никел Број Обновено
Сатен Никел Број

Престиж 4 " премиум куќа број може да се користи со адреса плакети или монтирани директно во домот...

DEN 2.00
Архитектонски Поштенски Сандачиња 5 Месинг Пловечки Број На Куќа, Сатенски Никел, 7 Обновено
Архитектонски Поштенски Сандачиња 5 Месинг Пловечки Број На Куќа, Сатенски Никел, 7

Цврстиот Месинг 5" Броевите На Пловечките Куќи нудат класична и елегантна завршница Секој број на куќа е

DEN 176.00
Хилман Група во. Шајка-На Рефлектирачки Пластичен Број На Куќа - - Парче Обновено
Хилман Група во. Шајка-На Рефлектирачки Пластичен Број На Куќа - - Парче

Едноставни и класични, овие броеви за нокти се совршени за употреба на поштенско сандаче или вашиот дом.

DEN 3.33
Постојано Лепило Винил Букви и Броеви, 3 160пк, Жолта Обновено
Постојано Лепило Винил Букви и Броеви, 3 160пк, Жолта

Овие Постојани Лепило Винил Букви и Броеви се извонредни за креативни проекти или повеќе практични нам�

DEN 399.84
Стереоскопски Пластичен Број Модерна Плоча Број Куќа Хотел Врата Адреса Цифри Налепница Плоча Знак Обновено
Стереоскопски Пластичен Број Модерна Плоча Број Куќа Хотел Врата Адреса Цифри Налепница Плоча Знак

Опис Оваа нумеричка врата плакети направени од пластика која издржлива и силна И е изработена од вбризг

DEN 159.84
Архитектонски Поштенски Сандачиња 5 Месинг Пловечки Број На Куќа, Сатенски Никел, 5 Обновено
Архитектонски Поштенски Сандачиња 5 Месинг Пловечки Број На Куќа, Сатенски Никел, 5

Цврстиот Месинг 5" Броевите На Пловечките Куќи нудат класична и елегантна завршница Секој број на куќа е

DEN 0.67
Архитектонски Поштенски Сандачиња 3582АПА-Пловечка Куќа Број 9, Антички Калај-во Обновено
Архитектонски Поштенски Сандачиња 3582АПА-Пловечка Куќа Број 9, Антички Калај-во

Карактеристики : Издржливата конструкција од цврст месинг обезбедува трајна употреба супериорната зав

DEN 399.84
Постојано Лепило Винил Букви и Броеви, 3 160пк, Зелена Обновено
Постојано Лепило Винил Букви и Броеви, 3 160пк, Зелена

Овие винилни букви и бројки се одлични за сите чисти и мазни површини каде што сакате трајни букви : стак

DEN 239.84
Кембел 11-Универзален Комплет За Брави Обновено
Кембел 11-Универзален Комплет За Брави

Чартпак 3 "Винил Големи Букви Лесно ги применуваат овие 4" винил големи букви за чистење на суви површини,

DEN 2.67
- КО 4 ЦРНА ПЛОВЕЧКА ПЛАНИНА БРОЈ 2 Обновено
- КО 4 ЦРНА ПЛОВЕЧКА ПЛАНИНА БРОЈ 2

Оваа ХајКо 4инчна Црна Пловечка Куќа Број 2 има карактеристичен систем за монтирање што им овозможува на

DEN 0.67
Лепило Сјајни 3д Куќа Број Врата Плоча Знак Отворено Хотелска Соба Број Црна Обновено
Лепило Сјајни 3д Куќа Број Врата Плоча Знак Отворено Хотелска Соба Број Црна

Карактеристики : * сосема нов И квалитетен*Материјал : изработен е од квалитетна СМОЛА ЗА СТОМАЧНИ МУСКУ�

DEN 3.00
Декорации Од Ковано Железо Креативен Број НА Самостојна Куќа Фрла Железни Метални Букви Обновено
Декорации Од Ковано Железо Креативен Број НА Самостојна Куќа Фрла Железни Метални Букви

Декорации Од Ковано Железо Креативен Број НА Куќа Сам Фрла Железни Метални Буквикарактеристики : Израб�

DEN 1.00