Outенски сиви чикаго мечки степени плетено три-мешавина пуловер качулка

Outенски сиви чикаго мечки степени плетено три-мешавина пуловер качулка

DEN 640.00

Обновено

Во магацинот.

Зголемете ја вашата гардероба на Чикаго мечки со оваа виткана плетена пулвер качулка. Три-мешаниот материјал гарантира удобно чувство, а исечениот дизајн го прави одличен избор на стил. Задебелената графика ја прави вашата случајна јасна како ден кога и да ме носи Чикаго. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Официјално лиценциран. Графики за печатење на екран. Плетен дизајн. Бренд : Облека за странична страна. Дропната полите со странични разделувања. Худ без влечење. Лесна качулка погодна за благи температури. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Застани. Исечен. Материјал : 79% Рејон/18% полиестер/3% спандекс. Долги ракави. Худ. Увезени.