DesignArt 'Битуменски цут xviii' Цветен панел за завеси

DesignArt 'Битуменски цут xviii' Цветен панел за завеси

DEN 207.84

Обновено

Во магацинот.

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа цветна пајсли во завеса во ретро стил . Оваа елегантна боемска и еклектична завеса се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко згаснување и е рачно изработено на побарувачката само за вас . the . Факс-линената ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што му овозможува на овој Pinkcurtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се декоративни, а не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : Боемјан и еклектичен. - Предмет : Цветни. - Боја : розова. - Модел : Пајсли. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Најдобри понуди

DesignArt 'Пердуви на птици vii' Југозападен панел за завеси Обновено
DesignArt 'Пердуви на птици vii' Југозападен панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 575.84
ДизајнАрт „Бои на зајдисонцето на Менхетен“, панел за завеси Обновено
ДизајнАрт „Бои на зајдисонцето на Менхетен“, панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 2.00
DesignArt „Етничка африканска апстрактна текстура“ Тропска панел за завеси Обновено
DesignArt „Етничка африканска апстрактна текстура“ Тропска панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 485.76
Дизајн на „расположение жолто“, традиционална панел за завеси Обновено
Дизајн на „расположение жолто“, традиционална панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 1.67
DesignArt 'Елегантен цветен ретро-шема' модерен панел за завеси во средниот век Обновено
DesignArt 'Елегантен цветен ретро-шема' модерен панел за завеси во средниот век

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија с

DEN 0.33
DesignArt „Лисја со геометриска шема“ модерна панел за завеси во средниот век Обновено
DesignArt „Лисја со геометриска шема“ модерна панел за завеси во средниот век

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 496.00
DesignArt 'Тропско мрачно расположение IV' Апстрактна панел за завеси Обновено
DesignArt 'Тропско мрачно расположение IV' Апстрактна панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија с

DEN 575.20
DesignArt 'Geode Marbled x' модерен панел за завеси од средниот век Обновено
DesignArt 'Geode Marbled x' модерен панел за завеси од средниот век

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 1.00
DesignART 'Геометриски апстрактни ретро минимална шема III' Современ панел за завеси од средниот век Обновено
DesignART 'Геометриски апстрактни ретро минимална шема III' Современ панел за завеси од средниот век

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 3.00
Kidz Mi Casual Space Space Spocket Curnate Panel, 48 63 Обновено
Kidz Mi Casual Space Space Spocket Curnate Panel, 48 63

Овие завеси за прозорци за вселенски истражувачи се дизајнирани да бидат забавни и да го возбудат вашет

DEN 421.28
DesignArt 'Скандинавска шема vii' Скандинавски панел за завеси Обновено
DesignArt 'Скандинавска шема vii' Скандинавски панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 3.00
DesignArt 'Златно зеленило на розово' модерен панел за завеси од средниот век Обновено
DesignArt 'Златно зеленило на розово' модерен панел за завеси од средниот век

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 575.20
DesignArt 'Blossom Pink XXVIII' Цветен панел за завеси Обновено
DesignArt 'Blossom Pink XXVIII' Цветен панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 575.20
ДизајнАрт „Ретро црвени и розови рози“ современ панел за завеси Обновено
ДизајнАрт „Ретро црвени и розови рози“ современ панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија с

DEN 0.33
DesignArt 'Геометриски ретро апстрактни минимални модели xiii' модерен панел за завеси од средниот век Обновено
DesignArt 'Геометриски ретро апстрактни минимални модели xiii' модерен панел за завеси од средниот век

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија с

DEN 496.00
DesignArt 'Бургундија кафеава и сина леопард' Модерен и современ панел за завеси Обновено
DesignArt 'Бургундија кафеава и сина леопард' Модерен и современ панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија с

DEN 575.20
DesignArt 'Расположение жолто xxii' модерен и современ панел за завеси Обновено
DesignArt 'Расположение жолто xxii' модерен и современ панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 380.64
Главни простории чиста со панел за завеси со еден прозорец Обновено
Главни простории чиста со панел за завеси со еден прозорец

Донесете современ стил и трендовски талент во секоја просторија во вашиот дом со главните места со пане

DEN 78.24
DesignArt 'Blossom Pink I' Floral Curnate панел Обновено
DesignArt 'Blossom Pink I' Floral Curnate панел

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија с

DEN 1.33
DesignArt 'Shallow Birds and Flowers со шема' Традиционален панел за завеси Обновено
DesignArt 'Shallow Birds and Flowers со шема' Традиционален панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 3.00
Montauk News чиста панел со врата со Tibeback Обновено
Montauk News чиста панел со врата со Tibeback

Панелот на вратата од Монтуак е направен со 100 проценти полиестерска ткаенина со широка ширина од 53инчи

DEN 0.33
DesignArt 'Златен мермер дизајн v' модерен панел за завеси од средниот век Обновено
DesignArt 'Златен мермер дизајн v' модерен панел за завеси од средниот век

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 1.00