Главните текстуални текстурирани панел за завеси за прозорци

Главните текстуални текстурирани панел за завеси за прозорци

DEN 0.33

Обновено

Во магацинот.

Подобрете го вашиот декор со главните теми чиста завеси. Одликувајќи се со суптилна шема на Дамаск, врежана во класични бои, овој традиционален дизајн нуди класичен акцент за секоја спална соба, трпезарија, дневна соба или семејна соба! Чистата ткаенина остава на сончева светлина, додека заглавието на џебот на шипката го прави едноставен за виси и стил. Оваа класична и разноврсна завеса лесно ќе се координира со кој било декор или мебел во вашиот дом. Главните текстуални текстурирани панел за завеси за прозорецот : Единствена панел за завеси по пакет. Традиционален мотив врежан дамаск. Чистата полиестерска ткаенина што може да се перат остава на сончева светлина. 4 класични бои : сива, топла слонова коска, природен и бургундски. Панел со широка ширина достапна во должина од 63 ", 84" и 95 ".

Најдобри понуди

DesignArt 'Шарена геоматска шема' модерна и современа панел за завеси Обновено
DesignArt 'Шарена геоматска шема' модерна и современа панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 3.00
DesignArt 'Расположение жолто xxii' модерен и современ панел за завеси Обновено
DesignArt 'Расположение жолто xxii' модерен и современ панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 380.64
DesignArt 'Дијамант ретро шема IV' Современ панел за завеси од средниот век Обновено
DesignArt 'Дијамант ретро шема IV' Современ панел за завеси од средниот век

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 3.33
Главни простории чиста со панел за завеси со еден прозорец Обновено
Главни простории чиста со панел за завеси со еден прозорец

Донесете современ стил и трендовски талент во секоја просторија во вашиот дом со главните места со пане

DEN 78.24
DesignArt 'Елегантен цветен ретро-шема' модерен панел за завеси во средниот век Обновено
DesignArt 'Елегантен цветен ретро-шема' модерен панел за завеси во средниот век

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија с

DEN 0.33
DesignArt 'Blossom Pink LVII' Цветна панел за завеси Обновено
DesignArt 'Blossom Pink LVII' Цветна панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 431.84
DesignArt 'Spheres Pink XI' Модерен и современ панел за завеси Обновено
DesignArt 'Spheres Pink XI' Модерен и современ панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија с

DEN 527.84
Марта Стјуарт Еукалиптус 95 чисти панели за полтеп, сива, полиестер, постелнина Обновено
Марта Стјуарт Еукалиптус 95 чисти панели за полтеп, сива, полиестер, постелнина

Растенија за акварел еукалиптус ги украсуваат секоја получиста панел во овој сет на еукалиптус на клас�

DEN 2.00
Дизајн на „расположение жолто“, традиционална панел за завеси Обновено
Дизајн на „расположение жолто“, традиционална панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 1.67
Подобри домови и градини Акварел мајки чиста табла за завеси Обновено
Подобри домови и градини Акварел мајки чиста табла за завеси

Додадете софистицираност и стил во вашата соба со подобри домови и градини акварели мајки чиста завеса.

DEN 303.84
DesignArt 'Цвеќиња со зелени лисја II' Цветна панел за завеси Обновено
DesignArt 'Цвеќиња со зелени лисја II' Цветна панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија с

DEN 431.84
DesignArt 'Триаголни форми Colourfields xviii' модерна и современа панел за завеси Обновено
DesignArt 'Триаголни форми Colourfields xviii' модерна и современа панел за завеси

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 319.84
DesignArt „Лисја со геометриска шема“ модерна панел за завеси во средниот век Обновено
DesignArt „Лисја со геометриска шема“ модерна панел за завеси во средниот век

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 496.00
DesignART 'Апстракт геометриски ретро дизајн i' модерен панел за завеси во средниот век Обновено
DesignART 'Апстракт геометриски ретро дизајн i' модерен панел за завеси во средниот век

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 496.00