Целзиусови луксузни неопренови нараквици, големи

Целзиусови луксузни неопренови нараквици, големи

DEN 1.33

Обновено

Во магацинот.

Заштитете ги рацете со доверливите нараквици на Целзиусови неопренови. Овие водоотпорни нараквици се обложени со руно со топлина, а дланките се изработени од ајкули за издржливост и зафат. Опис на производот Целзиусовите Делукс неопренови ракавици доаѓаат со палма од ајкули, еластична/лента за зглобот на велкро за подобро вклопување и внатрешни работи наредени со руно за дополнителна топлина.