Неутип 71 1.6 Црно Класично И Современо Огледало На Подот

Неутип 71 1.6 Црно Класично И Современо Огледало На Подот

DEN 2494.08

Обновено

Во магацинот.

"Неутип, осветли го твојот живот" Неутип Огледало-сребрено огледало со Висока дефиниција, создава поживи слики. Мулти заштитните слоеви нудат подолг работен век од обичните огледала. Сите наши огледала се покриени со филм отпорен на кршење за да се спречи оштетување на површината на огледалото и повреда. Ние сме посветени на обезбедување висококвалитетно целокупно опремување на домот и моден класичен начин на живот и внесуваме висококвалитетен мебел за огледало во животот на луѓето. Нашиот идеал е да ве опремиме со соодветни исклучителни огледала со целосна должина и ѕидни огледала во соблекувалната, спалната соба, дневната соба, трпезаријата, бањата и влезот за да можете да се одржувате во добра состојба дома или кога излегувате и да се чувствувате сигурни. Ова огледало со целосна должина со голема големина ви овозможува да го видите целото тело! Ние користиме рамка од алуминиумска легура за оваа серија ретровизори со целосна должина, кои се потрајни и поквалитетни. Достапен е во различни бои и големини, и можете да изберете која било боја или големина што ја сакате за вашата околина за мебел. Користете го ова огледало на подот за вашиот дом да изгледа поголем и посветол. ГОЛЕМИНА : 71" х 28". БОЈА : Црна. РАМКА ОД АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА : големото огледало на подот е во униформа боја и фина површина бидејќи користевме мат полирани рамки од алуминиумска легура. Алуминиумската рамка е лесна, но издржлива, погодна за движење и инсталација. HD & ОТПОРЕН НА ЕКСПЛОЗИЈА : огледалото на целото тело е обложено со сребрен нитрат, третман против 'рѓа, без оксидирање и' рѓа, повеќе HD. Сребрено огледало без бакар,еколошки. Скршеното стакло нема да се истури дури и погодено од надворешна сила, побезбедна и заштитна. СИТЕ НАТПРЕВАР : огледалото е подготвено да се потпре на ѕидот, или слободно стои со штандот насекаде, или може да биде монтиран на ѕид или вертикално или хоризонтално со куките на грбот, се вклопува речиси насекаде во затворени простории или на отворено.

Најдобри понуди

Дизајн на потпис Од Indusли Денис Индустриско Огледало На Подот, Црно, Големо Обновено
Дизајн на потпис Од Indusли Денис Индустриско Огледало На Подот, Црно, Големо

Славен индустриски дизајн Со мултифункционална употреба, Огледалото И Скалата Денис можат да складира�

DEN 1.33
Подобри домови и градини преголемо огледало со целосна должина, во црна завршница Обновено
Подобри домови и градини преголемо огледало со целосна должина, во црна завршница

Дајте му на вашиот дом функционално, но сепак достоинствено изјава за изјава со подобри домови и градин�

DEN 1.00
Извор-4-1 8 2-1 2 Преклопна Лева Страна Овална Мат Црна Огледало Обновено
Извор-4-1 8 2-1 2 Преклопна Лева Страна Овална Мат Црна Огледало

Универзална 41 / 8" х 21 / 2 " Преклопна Лева Страна Овално Мат Црно Огледало (920034)Од К Извор Големина На Стебл�

DEN 1599.84
Сјајна Црна Нордиските Врамени Суета Ѕид Огледало 32. 50. во Обновено
Сјајна Црна Нордиските Врамени Суета Ѕид Огледало 32. 50. во

Сега нудејќи го ова огледало во Нордиски стил со сјајна црна завршница Рамката од 3 инчи е украсена со ре

DEN 624.00
Челси Огледало Во Црно Обновено
Челси Огледало Во Црно

Брилијантен акцент за додавање на секој модерен простор за живеење Огледалото Челси е фокусна точка са�

DEN 2.33
Вог Ѕидно Огледало, Црна И Бакарна Завршница Обновено
Вог Ѕидно Огледало, Црна И Бакарна Завршница

Вашиот дом може да биде во мода Со Огледалото На Црниот Ѕид Вог Ова прекрасно бакарно ѕидно огледало има

DEN 2543.84
Неутип Црно Модерно Огледало Со Целосна Должина Обновено
Неутип Црно Модерно Огледало Со Целосна Должина

Неотипови огледалото на целото тело е изработено од алуминиумска легура, која е издржлива и има сјаен и�

DEN 1104.00
Неутип 28 71 Црно Модерно Огледало На Подот Обновено
Неутип 28 71 Црно Модерно Огледало На Подот

Неотипови огледалото со целосна должина е изработено од издржлива алуминиумска легура Рамката на огле�

DEN 2494.08
Неутип 65 x21 современо огледало со целосна должина за домашна дневна соба, црна Обновено
Неутип 65 x21 современо огледало со целосна должина за домашна дневна соба, црна

"Неутип, осветли го вашиот живот " Неотипи огледало сребрено огледало со висока дефиниција, создава пож�

DEN 2.33
Budweiser Cue Rack со огледало - црно Клисдејл Обновено
Budweiser Cue Rack со огледало - црно Клисдејл

Имате одлична маса за базени и сите додатоци, но не можете да прошетате низ вашата соба за игри без да ги

DEN 2494.08