Sprifallbaby Деца Летни Костими За Капење, Цветни Врвови Без Грб Без Врат + Гаќи За Влечење Костум за Девојчиња 3-4T

Sprifallbaby Деца Летни Костими За Капење, Цветни Врвови Без Грб Без Врат + Гаќи За Влечење Костум за Девојчиња 3-4T

DEN 319.84

Обновено

Во магацинот.

2 парчиња Детски Летни Костими за Капење, Цветни Врвови Без Грб Без Врат + Костум За Гаќи . Одлично Како Роденден Или Ден На Детето Подарок За Вашата Слатка Ќерка!. Големина Шема : . Големина(см)tttttttt t T. Биста : t46пресврт : t46t Hip : t50tadvisted Висина : t98-104t Age : t3-4 Години. Биста : t50пресврт : t50t Hip : t54tadvisted Висина : t110-116t Age : t5-6 Години. Биста : t54пресврт : t54t Hip : t58tadvisted Висина : t122-128t Age : t7-8 Години. Биста : t58пресврт : t58t Hip : t62tadvisted Висина : t134-140t Age : t9-10 Години. Биста : t62пресврт : t62t Hip : t66tadvisted Висина : t146-152t Age : t11-12 Години. Биста : t66пресврт : t66t Hip : t70tadvisted Висина : t158-164t Age : t13-14 Години. ttttt TTT T T T TT T T T T T T T Биста : t18. 11 пресврт : t18. 11 t Hip : t19. 69 tadvisted Висина : t38. 58-40. 94t Age : t3-4 Години. Биста : t19. 69 пресврт : t19. 69 t Hip : t21. 26 tadvisted Висина : t43. 31-45. 67t Age : t5-6 Години. Биста : t21. 26 пресврт : t21. 26 t Hip : t22. 83 tadvisted Висина : t48. 03-50. 39t Age : t7-8 Години. Биста : t22. 83 пресврт : t22. 83 t Hip : t24. 41 tadvisted Висина : t52. 76-55. 12t Age : t9-10 Години. Биста : t24. 41 пресврт : t24. 41 t Hip : t25. 98 tadvisted Висина : t57. 48-59. 84таг : t11-12 Години. Биста : t25, 98 пресврт : t25, 98 t Hip : t27, 56 tadvisted Висина : t62, 2-64, 57таг : t13-14 Години. Спецификација . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Чинлон. Боја : Розова/Виолетова/Зелена/Темносина/Бела Сина/Бела Розова. Шема : Цветни. Стил : Мода . Должина На Ракавот : Без Ракави. Применлив Пол : Девојки. Применлива Возраст : 3-14 Години. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор. Содржина На Пакетот. 1 х Бикини Блузи. 1 х Бикини панталони. Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3.Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Квалитетен Материјал : Ткаенина Од Чинлон, мека и пријателска за кожата, лесна и еластична, дише и удобна, брзо сушење и не е лесно да исчезне. Дизајн : Разнобоен цветен печатен костим за капење, врвови без грб без ракави, гаќи за пливање со низок струк, свежи и модерни. Шест Големини : 3-4 години/5-6 години/ 7-8 години/ 9-10 години/ 11-12 години/ 13-14 години за девојчиња. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Применлива Пригода : за лето, часови по пливање, плажа, празнично патување, роденденска забава, игралиште, воден парк итн. Содржина на пакетот : Вклучувајќи еден комплет костим за капење 2 парчиња. Шест опции за боја. Доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не.

Најдобри понуди

Спајдермен Дете Ноќта На Вештерките Костим Обновено
Спајдермен Дете Ноќта На Вештерките Костим

Малите деца ќе го украдат центарот на вниманието во Овој Костим За Ноќта на Вештерките За Деца Спајдерм�

DEN 1.00
Одмаздници Тор Детска Ноќта на вештерките костум Обновено
Одмаздници Тор Детска Ноќта на вештерките костум

Завртките на гром ќе штрајкуваат и гром ќе бум кога ќе го носи овој костум на градите на Тор Одмаздници Т

DEN 495.84
Џемпер за девојчиња за деца, со големина 5-16 Обновено
Џемпер за девојчиња за деца, со големина 5-16

„Тие ќе го сакаат овој стил ќе го сакате ова место (ТМ)“ „Нашето место е секогаш во стил“ Облека и обле�

DEN 319.68
Гаранимали Бебе И Мали Девојчиња Цврста Маица Со Долги Ракави, Големини 12М-5Т Обновено
Гаранимали Бебе И Мали Девојчиња Цврста Маица Со Долги Ракави, Големини 12М-5Т

Од време на дремка до време за играње, таа е подготвена со оваа симпатична, удобна маичка Со долги ракави

DEN 311.84
Чудо нација девојки ls пукаа врвни големини - плус Обновено
Чудо нација девојки ls пукаа врвни големини - плус

Овој заматен со долги ракави од чудо од Wonder Nation е совршен главен плакарот Облечете го со фармерки или об�

DEN 1.67
Правда за девојчиња, врзана маица за ракави за предно продолжение, големини XS-XLP Обновено
Правда за девојчиња, врзана маица за ракави за предно продолжение, големини XS-XLP

Оваа сезона, таа ќе заблеска со маицата за ракави за ракави за правда, вратоврски за ракави! Оваа симпати

DEN 273.60
Момци за чудо нација повлекуваат панталони, големини 4- & хаски Обновено
Момци за чудо нација повлекуваат панталони, големини 4- & хаски

Додадете удобност и издржливост на неговата гардероба со овие лесни, влечени панталони од Wonder Nation, со ел

DEN 1.67
Маручан девојки ретро кратки ракави, големини 4-18 Обновено
Маручан девојки ретро кратки ракави, големини 4-18

Инстант надградба Оваа ретроинспирирана графичка мета ја истакнува облеката на вашата девојка со него�

DEN 2.67
Момчињата на Леви Редовно вклопуваат панталони од Чино, големини 4-20 Обновено
Момчињата на Леви Редовно вклопуваат панталони од Чино, големини 4-20

Лесно е да се облекувате надолу, 502 редовните панталони на Леви, кои се вклопуваат во чино, се класични се

DEN 1.00
Правда Девојки боксерски поделени помска маица, големини XS-XLP Обновено
Правда Девојки боксерски поделени помска маица, големини XS-XLP

Вашата модарија ќе ја сака маицата за раздвојување на поделбата на девојчињата за правда! Оваа обична м�

DEN 3.00
Реверзибилен резервоар за девојчиња во Авиа, големини 4- & плус Обновено
Реверзибилен резервоар за девојчиња во Авиа, големини 4- & плус

Со уникатен реверзибилен дизајн, овој врв на резервоарот Авиа е како да се добие два во еден! Супер мек с�

DEN 1.33
Правда Девојки Ретро Раглан маица, големини 5- & плус Обновено
Правда Девојки Ретро Раглан маица, големини 5- & плус

Симпатична преземање на класичната бејзбол маичка, ретромаицата на правдата има забавни ретро сурферс�

DEN 0.67
Активни девојки Активни Ракербек резервоарот и СКОРТ, сет со 2 парчиња, големини 4- & плус Обновено
Активни девојки Активни Ракербек резервоарот и СКОРТ, сет со 2 парчиња, големини 4- & плус

Игра, сет, натпревар! Таа е подготвена за спортски ден со овој стилски сет на резервоарот „Авиа“ и сет н�

DEN 157.76
Училишната униформа на момчињата на нација момчиња со долга ракав, пакет, пакет со вредност, големини 4-18 Обновено