Главни хромирани финиши 24 wallидни монтирани крпи бар, квадратен стил

Главни хромирани финиши 24 wallидни монтирани крпи бар, квадратен стил

DEN 463.84

Обновено

Во магацинот.

Главната хромирана завршница 24 "wallиден монтиран бар, квадратен стил е совршен додаток на секоја бања. Оваа лента за крпи нуди традиционален стил и го надополнува повеќето станбени декор за бања со прекрасна хромирана завршница. Тој е доволно долг за да се смести пар на Големи крпи. Исто така, ги вклучува сите неопходни хардвер за монтирање за лесна инсталација. За да се постигне целосно координиран изглед, не заборавајте да ги купувате нашите други главни мрежни опции за хардвер за финиш за бања во квадратен стил. Убава хромирана завршница што го надополнува повеќето декор на бањата. Вклучува целиот хардвер За лесна инсталација. Лесно се чисти со само влажна крпа. Направено од траен челик . доволно долго за да одговара на пар големи крпи. За прашања или проблеми со оваа ставка, јавете се на 800-840-0235 пред да се вратите.

Најдобри понуди

Eate Clear Plastic Storage Organizer Bin со рачки - стабилна лента за отпадоци за дома, училница, игротека, студио - одлична Обновено
Алуреј домашни креации етнички кругови пумпа за лосион Обновено
Алуреј домашни креации етнички кругови пумпа за лосион

Етничка лента е мулти обоен рачно насликан керамички додаток Влегуваат додатоци засновани на керамика,

DEN 207.52
Greenco над лентата за крпи со врата со куки сатен никел Обновено
Greenco над лентата за крпи со врата со куки сатен никел

Добијте ја погодноста што сте ја барале во вашата спална соба или бања со Greenco над шипката и куките на вр�

DEN 2.67
Поглавје држач за тоалетна хартија, достапен во повеќе бои Обновено
Поглавје држач за тоалетна хартија, достапен во повеќе бои

Ажурирајте го вашиот декор за бања со едноставно, но елегантно парче изглед со ова поглавје, држач за то�

DEN 303.84
Носител на тоалетна хартија за слободно растојание, сребро, сребро Обновено
Носител на тоалетна хартија за слободно растојание, сребро, сребро

Покажете ја оваа елегантна резерва на тоалетна хартија заедно со вашиот тоалет или во аголот на бањата �

DEN 351.84
Подобри домови и градини Сафорд 24 Бар за пешкири, држач за крпи, сатен никел Обновено
Подобри домови и градини Сафорд 24 Бар за пешкири, држач за крпи, сатен никел

Колекцијата Safford со подобри домови и градини веднаш го надградува секој простор Оваа лента за пешкири о�

DEN 1490.88
Колекција за додатоци за бања со бања на океанот Обновено
Колекција за додатоци за бања со бања на океанот

Однесете го океанот во вашата бања со колекцијата на додатоци за бања на океанот Starвезда Секоја од овие

DEN 2.00
Idesign Cero Wire Tote Обновено
Idesign Cero Wire Tote

Tote idesign Cero Wire има чист, функционален стил кој ќе го комплиментира вашиот дом Овој цврст дизајн на жица вк�

DEN 173.76
Држач за тоалетна хартија монтиран со Croyde Chrome Silver Обновено
Држач за тоалетна хартија монтиран со Croyde Chrome Silver

Под влијание на дизајнот на грузискиот период, нашиот држач за тоалетна хартија Гросвор се меша со бесп�

DEN 207.84
Домашни основи колекција на скролување хонорарно носител на тоалетна хартија, бронза Обновено
Домашни основи колекција на скролување хонорарно носител на тоалетна хартија, бронза

Не е обожавател на дупчење дупки во wallидот за да го задржи тоалетното ткиво близу? Нема простор за кабин�

DEN 799.20
Популарна бања Синатра црна колекција бања мијалник сапун сапун Обновено
Популарна бања Синатра црна колекција бања мијалник сапун сапун

Синатра Црната е дизајн на стакло со пукнатина на метална црна позадина Овој дизајн на Синатра е убава, �

DEN 3.33
Метална бања за крпи за бања, поставен со 3 нивоа решетки со куки, црна Обновено
Метална бања за крпи за бања, поставен со 3 нивоа решетки со куки, црна

Нашата решетка за пешкири за бања е изработена од врвен метален материјал со финиш докажан од 'рѓа, што г

DEN 639.84
Трелис Сјајниот хром метал метал од создавање на домови Обновено
Трелис Сјајниот хром метал метал од создавање на домови

Tumbler е дел од безвременскиот шарм и класичната елеганција на колекцијата The Trellis Bath со Creation Creation, направе�

DEN 1.00
Подобри домови и градини Сафорд Бања, држач за тоалетна хартија, сатен никел Обновено
Подобри домови и градини Сафорд Бања, држач за тоалетна хартија, сатен никел

Колекцијата Safford со подобри домови и градини веднаш го надградува секој простор Овој држач за тоалетна �

DEN 159.84
Огледало на организаторот на бело огледало, секоја од нив Обновено
Огледало на организаторот на бело огледало, секоја од нив

Организаторот на пластични мрежи со 2 парчиња со сет на огледало е умен мулти функционално парче што мож

DEN 1599.84
Домашни основи на луксузен диспендер за тоалетна хартија, сатен никел Обновено
Домашни основи на луксузен диспендер за тоалетна хартија, сатен никел

Додадете стил на запирање на шоу во бањата, додека чувате тоалетна хартија во рамките на вашето сфаќање

DEN 271.84
Ној Дома погоди држач за крпи, хром Обновено
Ној Дома погоди држач за крпи, хром

Додадете допир на елеганција во декор на вашата бања со држачот за пешкири за гостински дома...

DEN 255.84
Rackанел wallид поставена за бања за бања, сет од 2, бело Обновено
Rackанел wallид поставена за бања за бања, сет од 2, бело

Свежите крпи се само рака на рака со овој рустикален сет на лавици за крпи на Пауел Јанел Цврстите рамки

DEN 639.84
Eate Clear Plastic Storage Organizer Bin со рачки - стабилна лента за отпадоци за дома, училница, игротека, студио - одлична Обновено