Зинус Спа Сензации Спокојство 12 Мемори Пена Душек, Крал

Зинус Спа Сензации Спокојство 12 Мемори Пена Душек, Крал

DEN 3.33

Обновено

Во магацинот.

Спа Сензации Од Зинус 12 " спокојство Меморија Пена душек возрасен ќе ви помогне да уживате во поудобен, подобар ноќен сон. Со горниот слој на премиум мемориска пена за Спокојство, таа одговара и ја поддржува вашата индивидуална форма на телото, олеснувајќи ги точките на притисок и помагајќи ви да се опуштите. неговата мемориска пена, исто така, содржи мешавина од зелен чај и активен јаглен кои помагаат во неутрализирање на мирисите и одржување на вашиот душек свеж. И неговиот вентилиран слој од пена за удобност има мали воздушни џебови во одредени области за да промовира олеснување на притисокот и проток на воздух што може да создаде природно поладна површина за спиење. Велурниот капак на врвот додава луксузен завршен допир за дополнителен стил и мекост во вашата спална соба или гостинска соба. Всушност, тоа е толку удобно да се постават на тоа што може да заспие пред да може да се добие на листови на! Компресирана е и валана во една погодна кутија со вклучена 10-годишна гаранција без грижи. Така, порано можете да уживате во поудобен, подобар ноќен сон со Спа Сензации Од Зинус 12 " Спокојство Меморија Пена Душек. Спа Сензации Од Зинус Спокојство 12" Меморија Пена Душек, Кралот. Се одликува со делукс, велур покритие за мекост и стил. Усогласената мемориска пена за спокојство помага во перниче и поддршка на зглобовите. Вентилираниот слој од пена за удобност додава насочено олеснување на притисокот и го промовира протокот на воздух. Природниот активен јаглен и внесениот зелен чај помагаат да го одржите вашиот душек свеж. 3 "премиум мемориска пена за Спокојство, 3" вентилирана Пена за Проток на Воздух и 6" основна пена со висока густина. Нашата технологија за компресија овозможува нашите душеци да бидат компресирани, валани и испорачани во кутија преку Федекс; ве молиме дозволете 48-72 часа за да се прошири целосно по отворањето. Пена Е Сертипур-САД Сертифициран за издржливост, перформанси и содржина. Двојната големина може да издржи максимална тежина од 250 фунти, додека сите други големини можат да издржат до 500 фунти. Вклучена е 10-годишна ограничена гаранција без грижи. Погледнете го нашиот асортиман на производи Од Зинус.

Најдобри понуди

Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, полн Обновено
Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, полн

Нашиот суштински душек за ладење комбинира кул удобност со максимална достапност Направено до...

DEN 6327.68
Grandrest 9 '' Душек за гел за вистина за удобност за возрасни за возрасни, целосен, полн Обновено
Grandrest 9 '' Душек за гел за вистина за удобност за возрасни за возрасни, целосен, полн

Необидете се во раскошната елеганција на спиење дизајниран од возрасни со душек за гел за удобност од Gra

DEN 2208.00
nue by novaform 10 хибриден душек за поддршка, повеќе димензии Обновено
nue by novaform 10 хибриден душек за поддршка, повеќе димензии

Тоа е натпревар направен во Небото за спиење Хибридна комбинација на Inerspring Coils и гел меморија пена созда

DEN 1.00
5 душек со двојна меморија од пена - спа сензации од Зинус, розова Обновено
5 душек со двојна меморија од пена - спа сензации од Зинус, розова

Вашето дете може да добие добар ноќен сон со овој спа сензации од Зинус 5 "Меморија пена Двоен душек за де

DEN 2.00
Вредност Термобдиран полиестер исполнет ватиран душек за кревети во кревет, полн, тен Обновено
Вредност Термобдиран полиестер исполнет ватиран душек за кревети во кревет, полн, тен

Душекот со ватиран со врвен кревет со полиестер со вредност од 6 инчи, кој е повеќефункционален додаток �

DEN 1.33
Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, крал Обновено
Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, крал

Нашиот суштински душек за ладење комбинира кул удобност со максимална достапност Направено до...

DEN 2.67
Новила 10 Душек за гел за кралица душек пена душек, душек со големина на кралицата во кутија Обновено
Новила 10 Душек за гел за кралица душек пена душек, душек со големина на кралицата во кутија

This Novilla 10" queen mattress gel memory foam mattress provides you a restful sleep With cooling gel memory foam, this mattress can avoid overheating during your sleep Memory foam layer co

DEN 1.67