Супер мека и мала тежина анти-статичко ќебе за кревет

Супер мека и мала тежина анти-статичко ќебе за кревет

DEN 362.72

Обновено

Во магацинот.

Ова супер меко, топло, пријатно и лесна тежина анти-статичко и анти-пиласно ќебе за кревети од руно е изработено од висококвалитетни текови и материјали пријателски за кожата. Тоа не само што ќе ве одржува топло во затворено и на отворено, туку ќе биде и убава декорација во вашата соба, како и за неговите живописни бои. Без оглед што правите, ова ќебе секогаш носи дополнителна удобност заедно со вас. Само ќебе, перници или шами не се вклучени. Големина : крал; Кралица/полна; Близнак. Десет бои : аква, морнарица, сина, светло сива, темно сива, правлива аква, розова, слонова коска црвена и чаша. Грижа : Машин што може да се пее со мала тежина и сони материјали, ова ќебе за кревети во руно ќе ве задржи топло и удобно и ќе додаде убава декорација во вашиот дом за живописни бои. Машинска миење и лесна грижа, таа е совршена ставка за вас, вашите деца и вашиот дом.