Итн-А-Скица Џеб Цртање Алатка

Итн-А-Скица Џеб Цртање Алатка

DEN 159.84

Обновено

Во магацинот.

Повеќе од 50 години, децата и возрасните го откриваат магичниот свет на креативноста и цртежот без моливи Со Гравирање Скица! Сега уживајте во забавата во движење - каде било големина! Иконската рамка, копчињата лесни за употреба, класичниот магичен екран и функцијата за бришење тресење-а да не зборуваме за бескрајните часови забава што ги обезбедува-го направија популарен низ целиот свет! Скицирајте, избришете и скицирајте повторно со Џеб Гравирајте Скица. Оригиналниот магичен екран кој е забавен и лесен за употреба!. Левото копче црта лево и десно; десното копче црта нагоре и надолу. Свртете ги двете копчиња заедно за агли и кривини!. Кога ќе завршите, превртете се и протресете за да избришете-тогаш, започнете ја забавата одново!. Гравира Скица е за возраст 3+. Нема потреба од батерии. Вклучува : 1 Џеб Гравира Скица. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. Опфатени Со Спин Мајстор Нега Посветеност. Ако имате проблем Со Спин Мајстор производ што сте го купиле од овластен продавач, ние ќе го решиме! Бидејќи Спин Мајстор не е во состојба да го контролира квалитетот на производите што ги продаваат неовластени продавачи, освен ако не е поинаку забрането со закон, Обврската За Нега не е достапна за производи купени од неовластени продавачи. Посветеноста За Нега е ограничена на оригиналниот купувач на крајниот корисник. Исто така, можеби ќе треба да обезбедите доказ за купување и/или слика на вашиот производ За Да Го Вртите Мајсторот за да ја потврдите подобноста. Спин Мајстор го задржува правото да се провери информации, бараат валиден доказ за купување, и да се одбие барањето во своето дискреционо право.