Империјал скапоцен камен 10K розово злато смарагд исечено розово аметист КТ два дијамантски ореол женски прстен

Империјал скапоцен камен 10K розово злато смарагд исечено розово аметист КТ два дијамантски ореол женски прстен

DEN 2.00

Обновено

Во магацинот.

Изработено во злато од роза од 10 килограми, овој прстен го прикажува смарагдно исечено розово аметистички скапоцен камен, поставен во центарот на кросовер. Емералдска форма рамка со тркалезни дијаманти го обвиткува централниот камен. Тркалезни дијаманти ја украсуваат Шанк додавајќи искра. Завршено на светло полиран сјај, овој привлечен розов-аметист и дијамантски ореол прстен за жени е сигурно дека ќе биде вреден додаток што би сакала да го има во својата колекција. Оригинален розов аметист на смарагд-исечен, пријатна заситеност на розова боја . издолжен скапоцен камен исечен во големина 12x6 mm, што го привлекува вниманието . цврста поставка од злато 10 K со природен дијамантски акцент од 1/4 CT TDW.

Најдобри понуди

Стерлинг сребро симулиран прстен на Морганит Обновено
Стерлинг сребро симулиран прстен на Морганит

Jordanордан Блу Cујорк знае што е жешко Getе станете екстатични со елеганцијата, безвременската вредност и ф

DEN 2.33
Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Прстен за ангажман со бел топаз и дијамант акцент на солитер во 10kt бело злато Обновено
Примарно злато Карат бело злато 5x овален рубин и наспроти дијамантски прстен Обновено
Примарно злато Карат бело злато 5x овален рубин и наспроти дијамантски прстен

Едноставно романтично, овој прекрасен прстен сигурно ќе додаде искра и убавина на прстот Достапно во го

DEN 0.67
Miaенски Miabella 2- Карат создаде бел сино сафир 10kt бело злато 3-камен-прстен за ангажман Обновено
Miaенски Miabella 2- Карат создаде бел сино сафир 10kt бело злато 3-камен-прстен за ангажман

Оваа класична Миабела создаде прстен за ангажман со бел и сино сафир со 3 камен, означува почеток на ново

DEN 0.67
Примарно злато Карат бело злато 6x овален розов сафир и дијамантски прстен Обновено
Примарно злато Карат бело злато 6x овален розов сафир и дијамантски прстен

Донесете грациозна елеганција на вашиот секојдневен изглед со овој зачудувачки скапоцен камен и дијам�

DEN 1.33
КТ. Т.В. Композитен дијамант три камени обетки со обрач во 10к бело злато Обновено
КТ. Т.В. Композитен дијамант три камени обетки со обрач во 10к бело злато

Дополнете го вашиот фустан или обичен изглед со овие обетки за обратено обрач за очи Модерен во ладно 10к

DEN 11199.84
Карат Т.Г.В. Создаден бел сафир 10K бело злато солитер прстен Обновено
Карат Т.Г.В. Создаден бел сафир 10K бело злато солитер прстен

Покажете ја вашата гардероба кога ја носите оваа чудесна миабела создадена прстен за ангажман на бели с

DEN 0.67
Примарно злато Карат бело злато аметист и дијамантски прстен Обновено
Примарно злато Карат бело злато аметист и дијамантски прстен

Модерен во 14 карат бело злато Овој аметист и дијамантски прстен сигурно ќе го израдува...

DEN 1.33
Miaенски 2- КТ Миабела. Создаден Сафир, Топаз и Дијамант 14КТ бело злато коктел ореол прстен Обновено
Miaенски 2- КТ Миабела. Создаден Сафир, Топаз и Дијамант 14КТ бело злато коктел ореол прстен

Оваа пенлива Миабела создаде сина сафир, бел топаз и дијамантски акцент гроздобер ореол прстен е почето

DEN 2.00
Дами Стерлинг сребрен родиум позлатен персонализирано име и датум бебешки нозе приврзок Обновено
Дами Стерлинг сребрен родиум позлатен персонализирано име и датум бебешки нозе приврзок

Дали има нешто повеќе симпатично од бебето прсти? Овој скапоцен ѓердан се приближува! Одбележете го прв�

DEN 1.33
Карат Т.Г.В. Прстен за ангажман со бело злато солита за бело злато Обновено
Карат Т.Г.В. Прстен за ангажман со бело злато солита за бело злато

Заложете ја вашата вечна loveубов со овој безвременски прстен за ангажман на Miabella Moissanite Solitaire Изработено �

DEN 1.00
Карат Т.В. Дијамант 14kt бело злато стабилен свадбен бенд Обновено
Карат Т.В. Дијамант 14kt бело злато стабилен свадбен бенд

Кажете her твоето срце и припаѓа на неа со овој исклучителен свадбен бенд за свадби на Миабела Дијамант...

DEN 5647.84
0. КТ круг виолетова танзанит кластерски прстен со дијамант во 14к бело злато Обновено
0. КТ круг виолетова танзанит кластерски прстен со дијамант во 14к бело злато

Покажете го вашиот стил со овој 14 K бело злато 0,75ct вкупна тежина танзанит кластерски прстен Овој природе

DEN 7968.00
Брилијантност фино накит Стерлинг сребрен оригинален швајцарски сина топаз и бела кубна цирконија CZ Band Ring Обновено
14К бело злато родолит гарнет прстен Обновено
14К бело злато родолит гарнет прстен

Изгледајте прекрасно и елегантно со овој прекрасен 14 карат бело злато родолит гарнет прстен, обликуван

DEN 11120.00
Miabella Women's's'sims 6- Carat T.G.W. Го создаде Руби и го создаде Т.Г.В. Бел сафир 10kt Бело злато 3-камен прстен Обновено
Miabella Women's's'sims 6- Carat T.G.W. Го создаде Руби и го создаде Т.Г.В. Бел сафир 10kt Бело злато 3-камен прстен

Донесете ја Грејс во вашата гардероба со оваа миабела креирана рубин и создаде бел сафир прстен со 3 кам�

DEN 1.00