Женски Моден Ретро Разнобоен Печатен Лабав Фустан За Трегер Со Пуловер

Женски Моден Ретро Разнобоен Печатен Лабав Фустан За Трегер Со Пуловер

DEN 2.33

Обновено

Во магацинот.

Женски Моден Ретро Разнобоен Отпечатен Лабав Фустан За Пуловер Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : ❥ Материјал : Полиестер. удобно. ❥ Карактеристики : Контраст На Боја , Мека крпа ❥ Повод : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен заumn и зима. Овој Врв нуди привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Attention ве молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, изберете ја големината според неа. Реклами погодни за Секојдневно Носење, Дома, Училиште, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Забава Во Пролет, Лето, Aut,Зима информации за Производот Пол : Женски Должина : редовен Стил : Секојдневен,моден Повод : Секојдневно, Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно и рачно перење И машинско перење е Во РЕД пакетот вклучува : 1 ПАРЧЕ Фустан За Суспендирање ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина XXXL 12 16 42 108cm/42.52" 80cm/31.50" Големина : XXXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108cm/42.52" Должина : 80cm/31.50" Големина шема : Големина : XS САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Биста : 78cm/30.71" Должина : 74СМ/29.13"ГОЛЕМИНА : с сад : 2 велика британија : 6 еу : 32 биста : 83см/32.68" должина : 75см/29.53"ГОЛЕМИНА : М САД : 4 ВЕЛИКА Британија : 8 еу : 34 биста : 88см/34.65" должина : 76см/29.92"големина : Л САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 еу : 36 биста : 93см/36.61" должина : 77СМ/30.31"ГОЛЕМИНА : xl сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 98см/38.58" Должина : 78СМ/30.71"ГОЛЕМИНА : XXL сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 103см/40.55" должина : 79см/31.10"ГОЛЕМИНА : XXXL сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 108см/42.52" должина : 80см/31.50"големина : ххххл сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 ДИЗАЈНОТ НА ФУСТАНИ ВЕ ПРАВИ ПОПРИВЛЕЧНИ. Моден секси моден фустан, мистериозна фигура на носителот. изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Овој фустан за забава е задолжителна пригода!. Висок растеглив материјал со добра мекост, удобен за носење.

Најдобри понуди

Женски Обичен V-Вратот Лабава Набразден Краток Ракав Лента Печатени А-Линија Миди Фустан Обновено
Женски Обичен V-Вратот Лабава Набразден Краток Ракав Лента Печатени А-Линија Миди Фустан

Женски Обичен VВратот Лабава Набраздена Лента Со Кратки Ракави Отпечатена Миди Фустан Од АЛинија Опис1.�

DEN 1.00
Женски Летен Прерамки Секси Печатени Фустан Краток Ракав V-Вратот Фустан Обновено
Женски Летен Прерамки Секси Печатени Фустан Краток Ракав V-Вратот Фустан

Женски Летен Прерамки Секси Печатени Фустан Краток Ракав V Вратот Фустан Карактеристики 1.It изработен е

DEN 2.33
Летен Фустан Со Еднобојна Боја Фустан Без Јака Без Ракави Секојдневен Краток Лабав Фустан За Жени Обновено
Летен Фустан Со Еднобојна Боја Фустан Без Јака Без Ракави Секојдневен Краток Лабав Фустан За Жени

25"Size : L: 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 108cm / 42.86"M61036104cm / 40 Одлично за идеја за роденденски подарок за жени,јуниори,постари л�

DEN 3.33
Мода Женски Оглавник Вратот Вратоврска Половината Печатење Пресек Фустан Обновено
Мода Женски Оглавник Вратот Вратоврска Половината Печатење Пресек Фустан

Мода Женски Халтер Вратоврска Вратоврска Половината Пресечен Фустан Карактеристики : Que Материјал : Мек

DEN 1.00