Хопкинс Смарт Хич Камера И Сензор Систем

Хопкинс Смарт Хич Камера И Сензор Систем

DEN 2.33

Обновено

Во магацинот.

Направете ги приклучоците полесни со Решението За Влечење Хопкинс 50002 Паметна Кука Камера И Сензор Систем. Камерата се монтира зад регистарската табличка и испраќа заден поглед на екранот на мониторот. Ова ви овозможува да го видите куката додека го менувате возилото, овозможувајќи прецизност. Овој комплет за резервна камера има три зони за откривање кои произведуваат звучни предупредувања кога сте на пат кон судир. Приклучокот за приклучок ја прави инсталацијата едноставна. Ставањето во резервната камера и системот за сензори, исто така, не бара спојување на жици. Хопкинс Паметни Кука Камера И Сензор Систем : Кавга-слободен кука-ап. Наградуваниот Систем За Паметни Камери и Сензори за Накуцване ја елиминира фрустрацијата од самостојно приколка. Камерата се монтира зад регистарската табличка и се приклучува зад пакетот за влечење. Не е потребно спојување. Сензорите за паметни зони имаат 3 зони за откривање кои звучно го предупредуваат растојанието и насоката на предметите. Комплетот за резервна камера нуди лесна инсталација во 3 чекори. Поставете го мониторот на саканата локација и насочете ја жицата кон задниот дел на возилото. Едноставно прикачете го системот за камера и сензор зад регистарската табличка. Поврзете Го Приклучокот Со Едноставен темперамент со постоечки конектор за пакување за влечење. Компатибилен со различни модели на камиони.

Најдобри понуди

KW-V940BW 2-DIN AV Приемник Обновено
KW-V940BW 2-DIN AV Приемник

Apple Car Play е побезбеден начин за користење на вашиот i Phone во автомобилот Едноставно разговарајте со Сири и

DEN 3.33
Пауербас С-4 10 Коаксијални ОЕМ Звучници, Сет од 2, Црни Обновено
Пауербас С-4 10 Коаксијални ОЕМ Звучници, Сет од 2, Црни

Од нивното воведување пред речиси осум години, нашите Коаксијали Од Серијата С направија име за себе со

DEN 0.67
Kenwood KDC-BT372U ЕДЕН-Din ВО-Цртичка Цд Приемник Со Bluetooth & Siriusxm Подготвени Обновено
Kenwood KDC-BT372U ЕДЕН-Din ВО-Цртичка Цд Приемник Со Bluetooth & Siriusxm Подготвени

Овој Приемник За Цд СО Еден ДИН ВО Цртичка КЕНВУД со Bluetooth е исто така подготвен сириусхм за да можете да

DEN 0.67
Ddx575bt 6.2 Двд Приемник Со Двд Со Двд Со Bluetooth И Siriusxm Подготвен Обновено
Ddx575bt 6.2 Двд Приемник Со Двд Со Двд Со Bluetooth И Siriusxm Подготвен

Надградба на забава систем на вашето возило со овој КЕНВУД 62 / 10 во Двд Приемник со двд со двд со bluetooth и Sir

DEN 3311.84
SOUNDSTREAM VRN-DD7HB ДВОЈНА 7 Екрани На Допир GPS Навигација И Аудио Систем, DIN, Android Телефонска Врска, Bluetooth 4.0 Обновено
SOUNDSTREAM VRN-DD7HB ДВОЈНА 7 Екрани На Допир GPS Навигација И Аудио Систем, DIN, Android Телефонска Врска, Bluetooth 4.0

Животот е патување За жал, тоа е патување на кое често се губиме Па, не повеќе благодарение на помошта на

DEN 3231.84
КДР Цд Приемник Со Предни УСБ И АУКС Обновено
КДР Цд Приемник Со Предни УСБ И АУКС

пушта Цда, ЦдР и цдR дискови, вклучувајќи дискови натоварени СО мп3 и ВМА музички датотеки...

DEN 1231.84
Шеф Аудио БЦАМ Возило Цртичка КАМЕРИ ДВР Систем СО ЦЕЛОСНА HD 1080p Снимање и 2.0 Лцд Екран Обновено
Шеф Аудио БЦАМ Возило Цртичка КАМЕРИ ДВР Систем СО ЦЕЛОСНА HD 1080p Снимање и 2.0 Лцд Екран

Ставете ја вашата безбедност на прво место и заштитете се со Шефот Аудио BCAM30 Возило Цртичка DVR Систем со

DEN 2.00
Pyle PLTB 8in 400W Затворен Автомобил Аудио Сабвуфер Цевка Звучник Систем Обновено
Pyle PLTB 8in 400W Затворен Автомобил Аудио Сабвуфер Цевка Звучник Систем

Донесете го басот што крши коски во вашето соседство додека ги одржувате изгледите цврсти со Затворена�

DEN 1.00
Авитал 4115л Далечински Старт Систем Со Микрозизирани Далечински Управувачи Со 1 Копче Обновено
Авитал 4115л Далечински Старт Систем Со Микрозизирани Далечински Управувачи Со 1 Копче

Виртуелна Тактика; посветен аНаД конвертор примероци напонот на вашето возило стотици пати секоја секу

DEN 3.00
Пајл ПЛКБ 10 Ват Автомобил Аудио Звучник Сабвуфер Бендпас Комплет Систем Обновено
Пајл ПЛКБ 10 Ват Автомобил Аудио Звучник Сабвуфер Бендпас Комплет Систем

Донесете го басот што крши коски во вашето соседство додека ги одржувате изгледите цврсти со Системот З

DEN 395.68
Милениуми МИЛ-ПРВ АМ Фм Блутут Водоотпорен Морски Стерео - Стерео Само Обновено
Милениуми МИЛ-ПРВ АМ Фм Блутут Водоотпорен Морски Стерео - Стерео Само

МИЛЕНИУМСКИОТ ВОДООТПОРЕН Морски Стерео НА АМ / ФМ / Блутут одговара на стандардните дупки на тахометар�

DEN 3.33
Базука Бт Бт Серија Пасивна Цевка Сабвуфер (6 Обновено
Базука Бт Бт Серија Пасивна Цевка Сабвуфер (6

Ако сакате одличен мобилен звучен систем, но не сакате бас што чука во ушите,Сабвуферот Од Серијата Bazooka

DEN 2.67
Скар Аудио ВХ4-Сент Ват Висока Компресија Титаниум Куршум Твитер Обновено
Скар Аудио ВХ4-Сент Ват Висока Компресија Титаниум Куршум Твитер

Инженер и дизајниран Од скар аудио инженери, VX4st 600 Watt 4инчен високотонец на титаниумски куршуми со висок

DEN 2.67
Spracht, SPTRHL2010, Далечински Мобилен Телефон Кревач, 1, Сребро Обновено
Spracht, SPTRHL2010, Далечински Мобилен Телефон Кревач, 1, Сребро

Подигнувачот на Далечинскиот Управувач Е оптимизиран за употреба со Слушалките SPRACHT ZUM DECT и други телеф�

DEN 2.33
MSX60CPR 1 2 КОАКСИЈАЛНИ ЗВУЧНИЦИ Обновено
MSX60CPR 1 2 КОАКСИЈАЛНИ ЗВУЧНИЦИ

ЈЕНСЕН MSX60 CPR 6 1 / 2 "коаксијални ЗВУЧНИЦИ 6.5" Коаксијален Звучник дали сте во потрага по совршен звучник ко

DEN 1.00
Pyle PWRC Вати Отворено Таванот Дома Аудио Во Ѕид Стерео Звучник Обновено
Pyle PWRC Вати Отворено Таванот Дома Аудио Во Ѕид Стерео Звучник

Системот За двојни звучници Pwrc52 Pyle обезбедува стерео звук во секоја просторија во вашиот дом или канцел

DEN 3.00
Pyle PDIC1661RD Вати Во Таванот Ѕид Начин Звучник Систем Пар Обновено
Pyle PDIC1661RD Вати Во Таванот Ѕид Начин Звучник Систем Пар

Стилот 6,5 Инчи 200 Вати Во Таванот Ѕид 2 Начин Флеш Звучници Систем обезбедува стерео звук во секоја соба в

DEN 783.84
САУНДСТРИМ ВР-624Б 6.2 Двојно-ДИН Двд Главна Единица Со Bluetooth Обновено
САУНДСТРИМ ВР-624Б 6.2 Двојно-ДИН Двд Главна Единица Со Bluetooth

НА SOUNDSTREAM VR624 B 6.2 Во ДвдЕдиницата со двд со Bluetooth нуди многу начини за уживање во вашата музика и видео...

DEN 2241.76
ДСТ 2000в 4-Канал Висока Моќност МОСФЕТ Автомобил Аудио Засилувач Засилувач Обновено
ДСТ 2000в 4-Канал Висока Моќност МОСФЕТ Автомобил Аудио Засилувач Засилувач

**ЛАНЗАР VCT4110* * 4Канален Аудио Засилувач СО ВИСОКА Моќност MOSFET car има МАКСИМАЛНА моќност од 2000 вати и моќн�

DEN 2.67