Револуција за спиење - подобро од пролетта на Бо

Револуција за спиење - подобро од пролетта на Бо

DEN 1.67

Обновено

Во магацинот.

Револуцијата за спиење - подобра од пролетта на кутијата, нов систем за поддршка на душеци, ги заменува металните рамки и рамките за пролетни кревети, кои најчесто се користат. Оваа рамка за кревети обезбедува двојно простор за складирање под него отколку традиционалните извори на кутии и рамки. Изработено е од тешки челик, материјал доволно силен за да издржи и поддржува тешки тежини и секојдневна употреба. Понатаму, оваа рамка има дури 12 точки на контакти со подот за да се обезбеди максимална поддршка и стабилност. Рамката за складирање на креветот може да се свитка, да се носи од едно до друго место и да се чува доколку е потребно. Современиот дизајн на оваа рамка за складирање лесно се меша со мебелот од која било просторија. Рамките за кревети се достапни за да одговараат на популарната големина на душеците што се достапни на пазарот. Лесно за склопување, погодно за употреба и продолжен живот, толку подобро од пролетта на кутијата е многу потребна промена за секоја спална соба. Револуција за спиење - Подобро од пролет на кутијата : ги заменува металната рамка и пролетта на кутијата. Не се потребни алатки; Лесно поставување. Целата челична конструкција. 12 точки на контакт со подот. 14 '' на вертикална дозвола за изобилство на складирање под кревет.

Најдобри понуди

Фондација за прилагодување на креветот на Klaussner ENSO PB Обновено
Фондација за прилагодување на креветот на Klaussner ENSO PB

Промовирајте длабока релаксација со Фондацијата за прилагодување на креветот Klaussner ENSO PB875...

DEN 2.00
Mellow 5 BO пролет тешки челик, лесно склопување, полно Обновено
Mellow 5 BO пролет тешки челик, лесно склопување, полно

Пролетта со тешки челични кутии на Mellow, со изгледот и функционалноста на традиционалната пролет на кути

DEN 3.00
Континентален сон, 4 БО пролет Фондација за душек, добро за грб, не е потребно собрание, големина на кралот Обновено
Главни места 5 Метал Бо пролет со брзо склопување, големина на близнаци Обновено
Главни места 5 Метал Бо пролет со брзо склопување, големина на близнаци

Како 'рбет за цврста поддршка на душекот, пролетта на кутијата што паѓа, може да го направи или да го сруш

DEN 0.33
Душек 4 Метал Бо пролетен душек Поддршка со дрвени лекови, кралица Обновено
Душек 4 Метал Бо пролетен душек Поддршка со дрвени лекови, кралица

Душек со најдобра цена од 4инчен метална кутија со метални кутии со дрво од дрво е подготвена да обезбед�

DEN 2.00
Целосно собрана БО пролетната фондација за душек беж боја Обновено
Целосно собрана БО пролетната фондација за душек беж боја

Ние сме горд производител на најквалитетни душеци и извори на кутии, со највисоки стандарди во издржлив

DEN 2175.84
Платформа за фондација Boxping со Headboard доаѓа со нозе за да се елиминира потребата за рамка за кревет, целосна големина Обновено
Вејтон-континентален сон, 8 Quikat Wooden Bo Spring Foundation, кралица, сива Обновено
Вејтон-континентален сон, 8 Quikat Wooden Bo Spring Foundation, кралица, сива

Ние сме горд производител на најквалитетни душеци и извори на кутии, со највисоки стандарди во издржлив

DEN 2.67
Континентален сон, Сплит БО пролет Фондација за душек, добро за грб, не е потребно собрание, 44 74 Обновено
Континентален сон, Сплит БО пролет Фондација за душек, добро за грб, не е потребно собрание, 44 74

"Ние сме горд производител на најквалитетни душеци и извори на кутии, со највисоки стандарди во трајнос�

DEN 2544.00
Континентален сон, Сплит БО пролет Фондација за душек, добро за грб, не е потребно склопување, целосна големина Обновено
8 ”Сплит целосно собрана про -пролет за душек, полн XL Обновено
8 ”Сплит целосно собрана про -пролет за душек, полн XL

Добредојдовте на Вејтон! Тука ви нудиме најдобри цени за најдобар квалитет Дојдете погледнете ја нашат�

DEN 3.33
Континентален душек, 4 ”поделена целосно собрана про -пролет за душек, близнак Обновено
Континентален душек, 4 ”поделена целосно собрана про -пролет за душек, близнак

Добредојдовте на континенталниот душек! Тука ви нудиме најдобри цени за најдобар квалитет...

DEN 1.33
4 Винил Вуд Бо пролет за душек, големина на кралицата 79 x59 Обновено
4 Винил Вуд Бо пролет за душек, големина на кралицата 79 x59

Ние сме горд производител на најквалитетни душеци и извори на кутии, со највисоки стандарди во трајност

DEN 3.00
Вејтон, кутија - пролет за душек без склопување е потребно целосен XL -53x79 Обновено
Вејтон, кутија - пролет за душек без склопување е потребно целосен XL -53x79

Ние сме горд производител на најквалитетни душеци и извори на кутии, со највисоки стандарди во издржлив

DEN 0.33
Целосно собрана БО пролетната фондација и рамка за бојата на душекот беж Обновено
Целосно собрана БО пролетната фондација и рамка за бојата на душекот беж

Ние сме горд производител на најквалитетни душеци и извори на кутии, со највисоки стандарди во издржлив

DEN 2544.00
Континентален сон, 8 Целосно собрано Сплит БО пролет Фондација за душек, големина на близнаци XL Обновено
Континентален сон, 8 Целосно собрано Сплит БО пролет Фондација за душек, големина на близнаци XL

Ние сме горд производител на најквалитетни душеци и извори на кутии, со највисоки стандарди во трајност

DEN 1279.84
Зинус Добар дизајн победник Јустина 14 Метал душек Фондација Бо пролет, крал Обновено
Зинус Добар дизајн победник Јустина 14 Метал душек Фондација Бо пролет, крал

Поддршка, цврста и лесна на очите исто така, оваа фондација Зинус е вашето едно и направено решение за уд

DEN 2384.00
Zinus Quick Lock® 7,5 Metal Smart Bo Spring®, крал Обновено
Zinus Quick Lock® 7,5 Metal Smart Bo Spring®, крал

Ние сакаме да размислиме за Brast Lock® Metal Smart Box Spring® како 2.0 верзија на вашата традиционална фондација за ду

DEN 2.33
Фондација за пролет на пролетта на раздвоено дрво со нозе за душек, целосна големина Обновено
Фондација за пролет на пролетта на раздвоено дрво со нозе за душек, целосна големина

Greaton8 инчи традиционална сплит дрвена кутија пролет / фондација со нозе за душек, целосна големина работ�

DEN 2.00
8 Собрано дрво БО пролетната фондација за душек, целосна дополнителна долга големина Обновено
8 Собрано дрво БО пролетната фондација за душек, целосна дополнителна долга големина

Ние сме горд производител на најквалитетни душеци и извори на кутии, со највисоки стандарди во издржлив

DEN 3.00
Спа сензации од Зинус 5 Метал паметен бо пролет, Фондација за душеци, крал Обновено
Спа сензации од Зинус 5 Метал паметен бо пролет, Фондација за душеци, крал

Ние сакаме да мислиме на пролет на кутијата како 'рбет за вашиот душек Најдобриот вид треба да биде раме�

DEN 2079.84
Вејтон, 4 ”подели целосно собрана про -пролет за душек, полн Обновено
Вејтон, 4 ”подели целосно собрана про -пролет за душек, полн

Добредојдовте на Вејтон! Тука ви нудиме најдобри цени за најдобар квалитет Дојдете погледнете ја нашат�

DEN 2224.00