Компјутерска биро за игри со USB порти за полнење во металик сива боја

Компјутерска биро за игри со USB порти за полнење во металик сива боја

DEN 0.67

Обновено

Во магацинот.

Добијте удобен работен простор дома или крајно поставување на видео игри со оваа биро за игри во која има две вградени USB порти за напојување и функционален дизајн. Интегрираното полнење ви овозможува да ги чувате вашите мобилни уреди, контролори и поголема моќност во текот на денот. Во меѓувреме, контролорот за игри и решетката за слушалки прикачени на страната на бирото, ги чуваат сите ваши потреби за видео -игра што се приближуваат. Приложениот држач за чаша од другата страна на бирото ви помага да останете хидрирани. Цврстата метална рамка има и работна површина со втора покачена површина што е идеална за одржување на вашиот монитор на ниво на очите додека работите или играте. И вграденото LED осветлување под подигнатото горно ниво го олеснува гледањето на предметите на вашата работна површина за да ја оптимизирате вашата работна околина. Две 2,4 AMP USB порти за напојување можат истовремено да напојуваат два уреди со полна брзина (USB -wallидниот адаптер не е вклучен). Две нивоа со покачена површина за вашиот компјутерски монитор. Решетката за контролори за слушалки и игри прикачени на работ на бирото. Еден прицврстен држач за чаша.

Најдобри понуди

Ntense Gauntlet Gaming биро со Riser, White Обновено
Ntense Gauntlet Gaming биро со Riser, White

Имајте место за целото поставување со бирото за игри Ntense Gauntlet со Riser Направено од насликана МДФ со метал�

DEN 1.00
ЛАКОО Т-форма рамка за игри со јаглеродни влакна, црвена боја, црвена Обновено
ЛАКОО Т-форма рамка за игри со јаглеродни влакна, црвена боја, црвена

Опис на производството : Дизајн на игри : Бирото за игри обезбедува супер стабилно и стабилно искуство с�

DEN 1759.84
Ntense Maxed прилагодливо биро за игри, црно Обновено
Ntense Maxed прилагодливо биро за игри, црно

Имајте место за целото поставување со бирото за игри на Ntense Maxed Изработено од насликано шупливо јадро и M

DEN 2559.84