Јака За Обновување На Мачки за Миленичиња, Јака За Конуси За Мачки, Заштитна Јака За Меки Памучни Миленичиња Со Прилагодлив Мек Раб, Јака За Конуси За Миленичиња Ели

Јака За Обновување На Мачки за Миленичиња, Јака За Конуси За Мачки, Заштитна Јака За Меки Памучни Миленичиња Со Прилагодлив

DEN 2.00

Обновено

Во магацинот.

Мек Памучен Материјал : Мекиот И лесен памук ја прави јаката за обновување пријателска за кожата и удобна за допир, осигурувајќи дека миленичињата се удобни за носење и нема да ја иритираат кожата на миленичето. УДОБНОСТ : јаката нема да го попречува периферниот вид или способноста на вашето домашно милениче да пие и јаде. Всушност, тие можат поудобно да се одморат благодарение на рабовите на меката ткаенина. Големина : XS, погоден за мачиња под 1 кг. Големина С, погодна за мачки под 4 килограми. Големина М, погодна за мачки под 7 килограми. Прилагодлив : јаката за миленичиња може да се прилагоди според големината на вратот на миленичето, погодна за мачки и кучиња и други животни. Заштитете ја Вашата Мачка : Олеснува брзо закрепнување за вашата мачка по повреда. Јаката за закрепнување ја спречува вашата мачка да го лиже или џвака телото и ја штити вашата мачка од директна повреда на хируршкото место или повредениот дел од телото. Јака За Обновување На Мачки за Миленичиња, Јака За Конуси За Мачки, Заштитна Јака За Меки Памучни Миленичиња со Прилагодлив Мек Раб, Јака За Конуси За Миленичиња Елизабета За По Операцијата Мали Мачки (И).

Најдобри понуди

Удобна Јака За Миленичиња Заштитна Јака За Мачки Јака За Обновување На Миленичиња Круг На Вратот За Миленичиња Обновено
Пет Обнова Јака, Крпа И Пвц Миленичиња Надувување Јака Кука И Ремен Дизајн За По Операцијата Обновено
Пет Обнова Јака, Крпа И Пвц Миленичиња Надувување Јака Кука И Ремен Дизајн За По Операцијата

Пет Обнова Јака, Крпа и Пвц Миленичиња Надувување Јака Кука И Ремен Дизајн За По Операцијатаспецификаци

DEN 3.00