фрески бања додатоци држач за туш челик самолепливи, водоотпорен бања ѕид кука за

фрески бања додатоци држач за туш челик самолепливи, водоотпорен бања ѕид кука за

DEN 160.00

Обновено

Во магацинот.

Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро. Држач За Самолеплив Челик За Туширање, Водоотпорна Кука За Ѕид Во Бањата за Бричење, Луфа, Сунѓер, Крпа, Наметка, Приклучок И Други Додатоци За Туширање Опис : Инсталација Без Проблеми : Без клинци или завртки; нема алатки или вежби; нема повеќе дупки; само излупете го заштитниот леплив слој на задниот дел од држачот за туширање И држете се до саканата позицијабуст Придржување : висококвалитетниот лепак на овој ѕиден туш куката може Да Издржи Тежина До 1 Кг (2,2 Фунти); Обезбедување Силен Стисок За Држење На Бричење, Наметка За Бања, Крпа, Четка, Луфа, Сунѓер, Чистач и Поимпресивна Издржливост : овој стилски и модерен кади за бања од не ' рѓосувачки челик е водоотпорен, се спротивставува на гребнатини и корозија; на тој начин трае подолгоповеќенаменски самолепливи ѕидни куки : безбедно висат палта, Јакни, Клучеви, Телефони, Мобилни Телефони, Приклучоци, Капи, капи, Ракавици, Чанти, Чадори, Прибор и Многу Повеќе; Задолжителни Куки За домашни, кујнски и бањи организаторска апликација : овие држачи за туш ѕид можат да се држат до сите видови површини како што се керамички ѕид, стакло, фиберглас, огледало, плочка, мермер, метал, Челик, Дрво, акрилик, пластика и повеќе пакет вклучени : 1/2/3 ● Кука За Бања. Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите.

Најдобри понуди

Абот Колекции АБ-27-ЛЕАРНИЦА-738-ЦРВЕНО во. Кука За Вилинско Коњче, Античко Црвено Обновено
Абот Колекции АБ-27-ЛЕАРНИЦА-738-ЦРВЕНО во. Кука За Вилинско Коњче, Античко Црвено

Дозволете вашето складирање да лета со оваа елегантно недооценена Кука За Ѕид од Вилинско Коњче Израбо�

DEN 3.00
Имико Одвојување Кука, Целосно Функционирање Удобно За Држење На Отворено Обновено
Имико Одвојување Кука, Целосно Функционирање Удобно За Држење На Отворено

Опис : куката е главната компонента на единиците за одвојување, која може да се користи и како замена...

DEN 0.33
Дорман Хардвер 18 Кука Одбор, Бела Завршница Со Економија Троен Сатен Никел Куки, 4-1808 Обновено
Дорман Хардвер 18 Кука Одбор, Бела Завршница Со Економија Троен Сатен Никел Куки, 4-1808

Стилско место за закачување на шапката или неколку! Четирите големи куки поставени на оваа цврста закос

DEN 141.44
Смарнолд Голема Професионална Велкро Подлога Плоча Обновено
Смарнолд Голема Професионална Велкро Подлога Плоча

професионална плоча за поддршка на кука 7 7.5" 9 " Оваа 7инчна голема професионална плоча за поддршка е наме

DEN 3.00
Самолеплива Кујна Бања Ѕид Врата Нерѓосувачки Челик Леплива Кука Закачалка Обновено
Самолеплива Кујна Бања Ѕид Врата Нерѓосувачки Челик Леплива Кука Закачалка

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Проспорт Од Пазарот На Џојбај.Спецификации : ...

DEN 175.84
Хортикултурен Челик Метал Кука Цвет Преку Птици Фидер Ограда Кука Обновено
Хортикултурен Челик Метал Кука Цвет Преку Птици Фидер Ограда Кука

Опис Белата завршница неверојатно го надополнува сето она што виси од нив, додавајќи елеганција и убави

DEN 36.32
Национален хардвер 4-7 16 ТАВАНОТ ХК ЗН Обновено
Национален хардвер 4-7 16 ТАВАНОТ ХК ЗН

Националниот Хардвер е 47 / 16" ЦинкОбложена Таванска Кука е наменета за виси дома и индустриски производи

DEN 140.00
Команден Додаток ЗА Бања 17602б Бело Обновено
Команден Додаток ЗА Бања 17602б Бело

Монтажниот раствор кој цврсто се држи и чисто се отстранува Не остава оштетување на површината, создава

DEN 0.67
Мултифункционална Тркалезна Кука Силна Кука ДОМА МАТЕРИЈАЛИ ТОПЛА Обновено
Мултифункционална Тркалезна Кука Силна Кука ДОМА МАТЕРИЈАЛИ ТОПЛА

Материјал : Ппно на Куки : 1облик : Кружен Дијаметар : 12см Инструкции : 1 Загрејте го лепливото парче со еле�

DEN 1.00
Зингз И Тингз Градина Алатки Леано Железо Ѕид Кука Обновено
Зингз И Тингз Градина Алатки Леано Железо Ѕид Кука

Закачете клучеви, градинарски алат, ракавици, јакни и џемпери на овие ѕидни куки Совршен и за внатре и за

DEN 2.33
Нерѓосувачки Челик Четка Клип Слободен Удирање Мултифункционален Кука метла-носителот Обновено
Нерѓосувачки Челик Четка Клип Слободен Удирање Мултифункционален Кука метла-носителот

Нерѓосувачки Челик Џогер Клип Слободен Удирање Мултифункционален Кука метла држач карактеристики : И Џ

DEN 271.84
Антички Лажица Куки 3 Пкг- Обновено
Антички Лажица Куки 3 Пкг-

Антички Лажица Куки 3 / ПкгШише КапаСпасени Антички Лажица Куки Совршен почеток за проекти за домашен де

DEN 1.33
Кука Во Американски Стил Метална Кука Држач За Облека Закачалка Додатоци Од Легура На Цинк Обновено
Кука Во Американски Стил Метална Кука Држач За Облека Закачалка Додатоци Од Легура На Цинк

Опис Оваа ставка е произведена со врвен материјал од нерѓосувачки челик за издржлива и долготрајна упо

DEN 159.84
Топла Риба Транспарентна Светлосна Кука Обновено
Топла Риба Транспарентна Светлосна Кука

Карактеристика : ttttt t1 [Спецификации опционално] : 50 / 100 / 200 спецификациите на куката за олуци се опционал�

DEN 1.00
Ханивел Милер Бекбитер Вратоврска Јаже, фт, Заклучување Предвремени Куки, лб Капа. Нога Обновено
Ханивел Милер Бекбитер Вратоврска Јаже, фт, Заклучување Предвремени Куки, лб Капа. Нога

УСОГЛАСЕН ВЕБЈАЖЕ ОД 6 СТАПКИ КОРДУРА иновативниот Ремен За Вратоврска Со Вратоврска Од 5к Со Кука за Пр�

DEN 0.33
Suncast Mh8d Метал Двојна Кука, Сина Обновено
Suncast Mh8d Метал Двојна Кука, Сина

Сончана Двојна КукаИдеална За долги ракувани алатки и многу повеќе Тешки жица изградба Лесно се монтир�

DEN 1.67
Команда Мали Јасни Ленти За Полнење За Команда Јасно Мали Внатрешни Куки, Ленти Обновено
Команда Мали Јасни Ленти За Полнење За Команда Јасно Мали Внатрешни Куки, Ленти

Палубата на сали оштетувањебесплатно Со Команда Најдете инспирација за украсување и производи за сезо�

DEN 239.68
Лепило Куки, Ѕид Виси Куки, Кујна Складирање Ѕид Вшмукување Куки За Бања Кујна Хотел Дома Обновено
Лепило Куки, Ѕид Виси Куки, Кујна Складирање Ѕид Вшмукување Куки За Бања Кујна Хотел Дома

Лепило Куки, Ѕид Виси Куки, Кујна Складирање Ѕид Вшмукување Куки За Бања Кујна Хотел Домашна Спецификац�

DEN 3.00
Хемптон Арт Џб Метална Обична Двојна Кука, Темна Завршница-во Обновено
Хемптон Арт Џб Метална Обична Двојна Кука, Темна Завршница-во

Осигурајте се дека ова се вклопува со внесување на вашиот број на модел.Оваа едноставна, но класична игр

DEN 0.67
МХ11У 2-5 8 Тешки Модерни Кука-Полиран Хром Обновено
МХ11У 2-5 8 Тешки Модерни Кука-Полиран Хром

Мх11у26 25 / 8" Тешки Модерни КукаПолиран Хром Заврши Полиран Хром Куките се високи 313 / 16 инчи на 13 / 16 инчи ши�

DEN 175.84
Зингз И Тингз Градина Леано Железо Ѕид Кука Обновено
Зингз И Тингз Градина Леано Железо Ѕид Кука

Закачете клучеви, градинарски алат, ракавици, јакни и џемпери на овие ѕидни куки Совршен и за внатре и за

DEN 271.20
Иопко Команда Кука Ботаничка Градина Кука Леплива Палто Без Траги Кука Закачалка Ѕид Куки Обновено
Иопко Команда Кука Ботаничка Градина Кука Леплива Палто Без Траги Кука Закачалка Ѕид Куки

Одлична декорација во вашата бања.Одлична декорација во вашата бања.Материјал : PVCSize : 7cm x 4cmpackage вклучува

DEN 1.33
Национален Хардвер Н337 - Рид Геометриска Кука, 4-3 4 Обновено
Национален Хардвер Н337 - Рид Геометриска Кука, 4-3 4

V1459 рид Геометриски Кука Четкани Злато повеќенаменската кука На Националниот Хардвер На Националниот �

DEN 2.33