Колекцијата Макси Дом Истанбул е - модерна современа област килим - од 8'x11 '

Колекцијата Макси Дом Истанбул е - модерна современа област килим - од 8'x11 '

DEN 2400.00

Обновено

Во магацинот.

Современ, модерен, традиционален, југозападен; Области килими, тркачи, дормати, влошки за килими за дневни соби, спални соби, соби за гости, семејни простории, ТВ -простории, расадници, простории за деца, простории за тинејџери, простории за домови, кујни, трпезарии, ходници, влезови .. повеќекратни места за повеќекратни места .. Повеќекратни Големини : 1x2, 2x4, 2x5, 2x7, 2x8, 2x10, 2x12, 2x15, 3x5, 3x10, 5x7, 7x10, 8x10, 8x11, тркалезни и прилагодени големини. Различни бои : црвена, портокалова, слонова коска, црна, сива, зелена, тиркизна, розова, кафеава, беж, сина, виолетова, јаглен, мудрец, бела, жолта, крем и разнобојни дизајни. Модерно.

Најдобри понуди

Уметнички ткајачи alea 8 '11' regrulularies ince inart Обновено
Уметнички ткајачи alea 8 '11' regrulularies ince inart

Овие маестрално направени килими во колекцијата Алеа без напор ќе го дефинираат вашиот простор во смис�

DEN 419.04
Loomaknoti alanzo albah 6 '9' Апстрактна затворена област килим од беж крем Обновено
Loomaknoti alanzo albah 6 '9' Апстрактна затворена област килим од беж крем

Воведете природен, добредојден елемент во вашиот простор со овој уникатен килим во областа на гранични�

DEN 0.33
Обединети ткајачи на Америка Квинсленд Геометриски, модерен килим со рачно изработена област, 7,83 '10,5' Обновено
Килими Америка Хана VA40D Роуз Градина Пинк Флорална Транзициска розова област килим, 2'x4 ' Обновено
Килими Америка Хана VA40D Роуз Градина Пинк Флорална Транзициска розова област килим, 2'x4 '

Апсолутно волшебно, овој машински, полипропилен килим е направен да има сјаен куп што мери под половина

DEN 624.00
Едноставно Дејзи 3 '5' убов Обновено
Едноставно Дејзи 3 '5' убов

Украсете и персонализирајте го вашиот дом со едноставно килим во затворен простор Едноставно Daisy 3 'x 5' Lov

DEN 1430.56
Движење дома во Бомбај украсе повеќе килим или тркач Обновено
Движење дома во Бомбај украсе повеќе килим или тркач

Колекцијата на движење соодветно го доловува постојано менувањето на жешкиот нов изглед на денешната м

DEN 3.33
Килими Америка Хана VA25B цветен шарм од слонова коска руменило цветна преодна беж област килим, 5'x7 ' Обновено
24 36 Едноставно разнобојни лисја од кабината и ложата CHENILL Обновено
24 36 Едноставно разнобојни лисја од кабината и ложата CHENILL

Побарајте го вашиот декор со нашата трендовски едноставно Daisy 2 'x 3' портокалови шарени лисја килим од на�

DEN 944.00
Домашен динами гроздобер Слоун област килим Обновено
Домашен динами гроздобер Слоун област килим

Новата гроздобер колекција со своите потресени дизајни работи добро во кој било декор од традиционален

DEN 351.36
Уметнички ткајачи Апстрактна област килим, 3 '2' Обновено
Уметнички ткајачи Апстрактна област килим, 3 '2'

Изгуби се во апстрактната спокојство на килимот Иселин Топлите, пригушени бои на ова парче доведуваат н

DEN 1088.00
Онтансон меки нелизгачки гума од цврсто мек килим во затворен простор, 5 '7', крем Обновено
Онтансон меки нелизгачки гума од цврсто мек килим во затворен простор, 5 '7', крем

Нашата меки колекција може да се пофали со широк спектар на килими кои се движат од цврсти бои до уникат�

DEN 825.44
Бомбај дома ветре мали цвеќиња повеќе килим или тркач Обновено
Бомбај дома ветре мали цвеќиња повеќе килим или тркач

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од ко

DEN 464.00