Cocoon CPS 13 EVA Shock-absorbent лаптоп кутија торба W рамо лента и мрежа-IT

Cocoon CPS 13 EVA Shock-absorbent лаптоп кутија торба W рамо лента и мрежа-IT

DEN 0.67

Обновено

Во магацинот.

Современиот аташе што е елегантен и преносен, со доволно стил и соба за поштеда. Нашиот е обликуван Ева за да го смести вашиот 13 "Mac Book/Pro, во компактен, шок-апсорбентен дизајн кој е пријателски расположен кон аеродромот. Надземниот простор и пријателски под седиштето. Внатре во овој случај, нашиот дизајн што не е лизгање го држи вашиот компјутер Во место, и два лесни пристапни џебови за неопренови ги одржуваат датотеките корисни додека контуираниот џеб за складирање на неопренови овозможува дополнително складирање. Системот Grid-It! Карактеристики : Надворешен материјал : Етилен винил ацетат EVA сместува до 13 "Тетратки отпорни на вода аеродромот Аеродром Аеродромот Апсорбенти за апсорпција на шок Абсорбента, кој не се лизга во лаптоп, контурен џеб за складирање на неопренови, во два лесни застапници, излез на неопренови џебови, погодни рачки со рамена на рамото, со што може да се соберат раменици со рамената на рамената, што може да се одвои, одвоените/прилагодливи рамената на рамената на рамото Карактеристики на Strap Grid-It : гумен ткаен еластичен систем за задржување на предметите идеален за i Pods/MP3 плеери, i Phone/паметни телефони и мали електронски додатоци Бескрајни конфигурации дизајнирани да ги држат предметите цврсто во место Конфигурирајте ја вашата сопствена димензии на Waiunit : 10,8 x 14,5 x 3,1 инчи (H X W X D) Пакетот вклучува : Cocoon CPS365 EVA Shock-Absorbent Laptop Case 8 x 13-инчен мрежен систем на организација (не е одвојување) одвојување/прилагодлива лента за рамо, сместува до 13 "Бележникот, надворешен материјал : Етилен винил Ацетат Ева. Случајно обликуван случај со шок, дизајн на тетратка што не се лизгаат, удобни рачки со поставени страни. Контурен џеб за складирање на неопренови внатре, два лесни пристапни џебови на неопренови.

Најдобри понуди

Он. Ракав лаптоп и таблет за лаптопи и таблети до 14 Обновено
Он. Ракав лаптоп и таблет за лаптопи и таблети до 14

Он Ракав лаптоп и таблет за лаптопи и таблети до 14 "" onn Ракав лаптоп и таблет за лаптопи и таблети до 14 "" Â

DEN 318.08
Универзален ракав со раб со вангодиди, се вклопува во лаптопите на Асус до Обновено
Универзален ракав со раб со вангодиди, се вклопува во лаптопите на Асус до

Подготвен вандоди солиден џем за ракави за сите лаптопи ASдо 16,25 x 11 x 2 инчи Дизајнот на солиден затегнат в

DEN 0.33
Ел Прадо Вангодиди Месинџер ранец хибридна торба за лаптопи на dell до Обновено
Ел Прадо Вангодиди Месинџер ранец хибридна торба за лаптопи на dell до

Вандоди хибридна торба за ранец на месинџер за сите лаптопи Dell до 16 x 12,5 x 1,25 инчи Дизајнот на солиден зат�

DEN 543.84
15.6 лаптоп ракав за ундеричност Обновено
15.6 лаптоп ракав за ундеричност

Случај за носење на ЦЕНТОН (ракав) за 15,6 "Тетратка, Универзитет во Висконсин, Медисон лого Центон за носе�

DEN 318.08
Торба за куќишта за патничко училиште Пиндар за 13, лаптопи NetBooks Ultrabooks [Apple, Acer, Asus, HP Samsung, Toshiba, итн.] Обновено
Торба за куќишта за патничко училиште Пиндар за 13, лаптопи NetBooks Ultrabooks [Apple, Acer, Asus, HP Samsung, Toshiba, итн.]

Вандоди Пиндар беше дизајниран со повеќе оддели за складирање за да смести широк спектар на додатоци и �

DEN 2.33
Ел Прадо Месинџер ранец хибридна торба за лаптопи ASUS до Обновено
Ел Прадо Месинџер ранец хибридна торба за лаптопи ASUS до

Вандоди хибридна торба за ранец на месинџер за сите лаптопи ASдо 16 x 12,5 x 1,25 инчи Дизајнот на солиден затег

DEN 2.67
Microsuede Compact Padded Chater Sleave со заден џеб за 9 Обновено
Microsuede Compact Padded Chater Sleave со заден џеб за 9

Направено да понуди вклопување во вашиот уред, ракавот за носење на таблети / лаптоп Microsuede ќе понуди цв�

DEN 1.33
СМЕТНИ РАБОТНИ СВЕТСКИ КОМПАКТИ ЗА КАРТИВНИЦИ ЗА ЛАПТОПСКИ ЗАБЕЛЕШКИ УЛТРАБОКИ 17, [АРГЕСНИ БОИ] Обновено
СМЕТНИ РАБОТНИ СВЕТСКИ КОМПАКТИ ЗА КАРТИВНИЦИ ЗА ЛАПТОПСКИ ЗАБЕЛЕШКИ УЛТРАБОКИ 17, [АРГЕСНИ БОИ]

Разновиден, но сепак функционален, можете да имате мир на умот знаејќи дека вашиот уред е безбедно обезб

DEN 335.20
Случај за заштитно портфолио на лаптоп за Apple MacBook Pro Обновено
Случај за заштитно портфолио на лаптоп за Apple MacBook Pro

Едноставно во дизајнот, но сепак структурно звук, нашиот случај за заштитно портфолио ќе понуди трајна �

DEN 239.84