Кавеитл Женски Фустани Лето, Женска Летна Мода Секојдневно Печатење Џебен Фустан Со Тркалезен Врат Без Ракави Каки, М

Кавеитл Женски Фустани Лето, Женска Летна Мода Секојдневно Печатење Џебен Фустан Со Тркалезен Врат Без Ракави Каки, М

DEN 271.84

Обновено

Во магацинот.

Женски Летен Моден Секојдневен Печатење Фустан Со Тркалезен Џеб Без Ракави карактеристики : 1.Еден Е Симпатичен Фустан, може да биде подарок за претстојните . Одличен Фустан за забави! Голем подарок за СИТЕ.2.Полиестерот и Спандексот прават да се чувствувате меко и удобно.машина и рачно перење,површината без никакви додатоци, имаат добра пропустливост.Мек и дише материјал, уникатен дизајн и удобен за носење. 3.Повод : Добар За секојдневна,секојдневна или тренингот и специјална пригода, Костум За Пролет / Лето /umn. на вашиот одмор!4.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан.5.Ве молиме љубезно проверете ја сликата за деталите за големината пред да ја купите. Ве молиме дозволете 1-2см да се разликува поради рачно мерење, благодарам Прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ жени облечи белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 изизезизира.USUKEUBust Length MMedium61036100cm/39.37"131cm/51.57"Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100cm/39.37 "Должина : 131cm/51.57" Ова Е азиската големина, ве молиме изберете ја вистинската големина според деталниот водич за мерење на големината пред купувањето за да избегнете непотребни проблеми предизвикани од несоодветна големина. Поради светлината за снимање, вистинската боја може да биде различна од сликата, што е нормално. Тип на фустан : женски долг летен фустан, Летни каузални фустани, женски Фустан за Забави, долг фустан на Плажа. Прилика : можете да го усогласите со појас и јакна, ќе има поинаква убавина. Погоден за секојдневен, свадба, забава, одмор, улица, секојдневен живот. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство.

Најдобри понуди

Женски Обичен V-Вратот Возбуда Без Ракави Цветни Печатени Колкови Завиткајте Фустани Празник Дозвола Обновено
Фармерки со Софија од Софија Вергара женски едно рамо, сирена по помлада фустан Обновено
Фармерки со Софија од Софија Вергара женски едно рамо, сирена по помлада фустан

Подгответе се да ги разбудите работите со фустанот со еден рамо со Софија Вергара Суптилно секси, ние са

DEN 2.00
Женски Мини Фустан Без Ракави Печатени Слаби Ремени Спортски Здолништа С-3ХЛ Обновено
Женски Мини Фустан Без Ракави Печатени Слаби Ремени Спортски Здолништа С-3ХЛ

Добредојдовте На Берзата, се надевам дека ќе имате добар шопинг!Женски Мини Фустан Без Ракави Печатени �

DEN 228.64
Женски Обични Фустани Плажа Вратот Сонцето Резервоарот Круг Печатени Ракави Фустан Обновено
Женски Обични Фустани Плажа Вратот Сонцето Резервоарот Круг Печатени Ракави Фустан

Големина : С Биста : 96см Рамо : 47см Ракав : 17см Должина : 67см Големина : М Биста : 102см Рамо : 48см Ракав : 18см До�

DEN 1.00
Ниуер Дами Лето Макси Фустани Цветен Принт Сарафан Плус Големина Долг Фустан Лесен V Врат Темно Сина 4XL Обновено
Женска Летна Вокација Секојдневен Отпечаток Од В-Врат Без Ракави Секојдневен Фустан За Сарафан Обновено
Женска Летна Вокација Секојдневен Отпечаток Од В-Врат Без Ракави Секојдневен Фустан За Сарафан

Детали за производот : > Должина На Ракавот : Без Ракави Деколте : VВратот Материјал : Полиестер Тип На Тка�

DEN 271.84
Без граници Јуниорс Гингам фустан, големини xs-xxxl Обновено
Без граници Јуниорс Гингам фустан, големини xs-xxxl

Луди сме за карирани и ќе бидеш премногу без граници фустан од рифле гингам Без ракав, со вклопување на к

DEN 280.00
Летни Фустани За Жени Обичен Шифон Против Вратот Бохо Фустан Без Ракави За Жени Обновено
Летни Фустани За Жени Обичен Шифон Против Вратот Бохо Фустан Без Ракави За Жени

Пакетот вклучува : 1 табела со големина на фустан : Големина : S Биста : 95cm / 37.40" Должина : 120cm / 47.24"Големина :

DEN 0.67