Диносаурус Аним Шема Деца Маици Девојки За Девојче

Диносаурус Аним Шема Деца Маици Девојки За Девојче

DEN 319.84

Обновено

Во магацинот.

Унисекс Возрасни Детски Кошули 3Д Графички Маици ЗА Момчиња Девојчиња Обични Маици Со Кратки Ракави. . . Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. . Се надевам дека нашиот производ ќе ги исполни вашите очекувања. . Ако имате какви било прашања, можете да ни кажете и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. . . Карактеристики : 100% Сосема Нов. . Тип На Предмет : Маица. . Пол : Момче/Девојче. . Тип на шема : 3д Печатени. . Материјал : Памук, Полиестер. . Големина. . Дете : 70 /80 /90 /100 /110 / 120 / 130 / 140 / 150 / 160. . Возрасни : XXS / XS / S / M /L / XL / 2 XL / 3 XL / 4 XL / 5 XL / 6 XL / 7 XL / 8 XL. . . ??Мек И Дише Материјал : Создаден со јасна цел на ум.Ние сме посветени на создавање 3Д печатена облека што припаѓа на нашиот бренд и стануваме моден тренд. . ??ПЕЧАТЕНА HD Новина 3d Графика : Маиците ја користат најновата напредна технологија ЗА 3d печатење, моделот нема лесно да избледи. Постојат многу живописни и интересни обрасци отпечатени од двете страни. . ??Моден Дизајн : Извонредни живописни бои, цврсто вклопување, висококвалитетно печатење грижете се за вашата кожа. Кружен врат, краток ракав, погоден за летно носење. . ??Погодни Прилики : графичката маица е совршена за секојдневно носење, спорт, играње игри, слободно патување, фестивалска делебрација. Тоа е исто така убав подарок за роденден и одмор. . ??Удобно Носење : графичка маичка која е мека, удобна, попријатна за кожата и дише за носење. Ќе бидете задоволни со оваа модна маица. . ??ПРИЛИКИ : 3д графичките маици се одлични за секојдневни, спортски, надворешни, патувања, забави, секојдневно носење или само релаксирање и така натаму. појавување со фармерки, панталони, шорцеви. . Мода 3д дигитален дизајн маица со живописни бои, разни кул графички стил. . . ТОТАЛНО ПРИВЛЕЧНИ КОШУЛИ : Облечени во голем, детален принт на една од најпознатите иконски, вашите деца дефинитивно ќе бидат забележани и ќе уживаат во вниманието со едноставно носење на оваа кул маичка. . . Пакетот Вклучува : . . 1 Х Маица. . . Известување : . . 1.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. . 2.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. . Исклучително Удобен За Носење, Лесен и Дише. УНИКАТНА МОДА : 3д печатена Маица со целосна ширина, уникатен и креативен стилски дизајн. ПРИМЕНЛИВО ЗА ЖИВОТОТ : Ова е Цртана Маица што може да ја носат момчиња и девојчиња. Има симпатичен и исклучителен дизајн за печатење, а децата ќе го сакаат.

Најдобри понуди

Падне Момче Круг Роза Црна Женска Маица Без Ракави Обновено
Падне Момче Круг Роза Црна Женска Маица Без Ракави

Ова е најквалитетна, официјално лиценцирана стока за попкултура на располагање! Машинско перење ладно �

DEN 0.67
Како Кафе Маица-Кошула Со Смешни Забавни Изреки Обновено
Како Кафе Маица-Кошула Со Смешни Забавни Изреки

Маица со "Ми Се Допаѓа Кафе" велејќи на тоа! Ако сакате да пиете кафе, сварете добра шолја со свежо печени

DEN 1.67
Зајак Велигден Момчиња Краток Ракав Маица Класици Маица За Момче Деца Маица Обновено
Зајак Велигден Момчиња Краток Ракав Маица Класици Маица За Момче Деца Маица

Карактеристики На Производот : Висококвалитетна Ткаенина Ви Дава удобно и природно чувство на кожат�

DEN 2.33
Менс Ниво Комплетна Игра Гроздобер Маица Прослават 5-Ти Црна Маица Краток Ракав Маица Обновено
Менс Ниво Комплетна Игра Гроздобер Маица Прослават 5-Ти Црна Маица Краток Ракав Маица

Добредојдовте во мојата продавница! Печатиме дизајни на облека; маици, дуксери и дуксери Ние работиме с�

DEN 287.84
Кафепрес-Гроздобер Фудбалски Играч Маица- Памучна Маица Обновено
Кафепрес-Гроздобер Фудбалски Играч Маица- Памучна Маица

Гроздобер Фудбалски Играч Маица100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави има удобен вра

DEN 527.84
Божиќна Приказна Каква Одлична Светилка Унисе Маица Обновено
Божиќна Приказна Каква Одлична Светилка Унисе Маица

Оваа густа памучна маица прави главен производ за гардероба! Удобно е, меко, а неговата тубуларна констр

DEN 2.00
Гроздобер Месо На Скара Маица За Мажи Ретро Скара Љубител На Храна Маичка Обновено
Гроздобер Месо На Скара Маица За Мажи Ретро Скара Љубител На Храна Маичка

Добредојдовте во мојата продавница! Печатиме дизајни на облека; маици, дуксери и дуксери Ние работиме с�

DEN 1.67
Маица За Пензионирање Обновено
Маица За Пензионирање

Совршена идеја за вашиот татко, дедо, мајка, баба, пријател, колега или шеф Бидете ѕвезда на следната заб

DEN 479.84
С. Поло Асн. Маица за момчиња рингер, големини 4-18 Обновено
С. Поло Асн. Маица за момчиња рингер, големини 4-18

Основно, но никогаш здодевно; Овие тимови на вратот на екипажот на Рингер доаѓаат во повеќе бои, така што

DEN 1.00