Аоанидонија Алуминиумска Легура Риболов Ролна Рачка Копчето За Д С А Мамка Ролни Сребро

Аоанидонија Алуминиумска Легура Риболов Ролна Рачка Копчето За Д С А Мамка Ролни Сребро

DEN 1071.84

Обновено

Во магацинот.

Опис : Тип : Рачка За Рачка За Риболов, Погодна за Мамки За Риболов.Направено од Легура На Алуминиум давајќи му голема способност за отпорност на солена вода и абразија.Добро за замена на старата или скршена рачка, поправка на делови од ролна.Левата / Десната Рака Заменлива, лесна за употреба.Спецификација : Големина : прибл. За Должина на Раката 9,4 см/3,7 инчи, Копче 3, 4х1, 1см.1.33х0, 43 инчи Пакетот Вклучува : Рачка За Риболов Од 1 Парче 1 Поставете Фитинзи Забелешка : ве Молиме дозволете малку грешка во големината поради рачно мерење. Бојата може да биде малку поинаква од различна и светлина.Ве молиме љубезно разберете. Благодарам. Опис : . Тип : Риболов Ролна Рачка Копчето. Погоден за Мамка Риболов Макари. Направено од Легура На Алуминиум давајќи му голема способност за отпорност на солена вода и абразија. Добро за замена на старата или скршена рачка, поправка на делови од ролна.

Најдобри понуди

Милионер-Е Мамка Ролна Обновено
Милионер-Е Мамка Ролна

Милионерс нуди сигурност И перформанси На Даива за да одговара на секој буџет на риболовците А сепак, ов

DEN 639.84
Daiwa CG80HS CG LT Baitcasting Ролна, 9BB + 1RB, 7.5: 1, RH Обновено
Daiwa CG80HS CG LT Baitcasting Ролна, 9BB + 1RB, 7.5: 1, RH

CG80 е ролна за леење јаглеродна Графитна рамка која обезбедува неверојатни перформанси во designономски ди

DEN 3.00
Пфлугер Врховен Низок Профил Мамка Риболов Ролна Обновено
Пфлугер Врховен Низок Профил Мамка Риболов Ролна

Преземање на пфлугер мамка на следното ниво на совршенство на дизајнот Оваа ролна ја отелотворува трад�

DEN 2.00
Окума Цитри 6.4: Ниско-Профил Мамка Риболов Ролна, Десната Рака-Ци-364а Обновено
Окума Цитри 6.4: Ниско-Профил Мамка Риболов Ролна, Десната Рака-Ци-364а

За да се зголеми успехот на слатководниот трофеј бас, стриптизети, мошус, лосос и мноштво видови на брег�

DEN 2.67
Даива Татула Мамка Ролна TTU300HS 7BB 2CRBB+5BB +1 Обновено
Даива Татула Мамка Ролна TTU300HS 7BB 2CRBB+5BB +1

Ролната За Мамка Даива Татула 300 е наменета за големи мамки за пливање, ААпаратури, длабоки чудаци и мног

DEN 175.84
Daiwa ZLNTW100XXSL 10bb + Zillion Baitcast Ролна, Лево, 13.2 Фунти Обновено
Daiwa ZLNTW100XXSL 10bb + Zillion Baitcast Ролна, Лево, 13.2 Фунти

Daiwa ZLNTW100 XXSL 10 BB (2 CRBB) +1 Милион Baitcast Ролна, Лево, 13.2 Lb Солиден, лесен алуминиумска рамка Слободно пловечки к�

DEN 403.20
Риболов На јаглеродни Влакна Лево Десно Рачка ЗА Самостојно Мамка Ролна Рокер Замена Обновено
Риболов На јаглеродни Влакна Лево Десно Рачка ЗА Самостојно Мамка Ролна Рокер Замена

Оваа висококвалитетна рачка за риболов е изработена од издржливи јаглеродни влакна, обезбедувајќи сил�

DEN 607.84
Ревносен USMC Мамка Риболов Ролна Обновено
Ревносен USMC Мамка Риболов Ролна

Жестока Ролна За Мамка. риболовен феномен Роден Во Америка! Ако барате најквалитетна риболовна ролна бе

DEN 745.44
Милионер Класичен Мамка LHRtrv H Обновено
Милионер Класичен Мамка LHRtrv H

Милионер Класичен Мамка Lhrtrv H Daiwa Милионер Класичен Серија Мамка Макари може да се пофали со класичен из�

DEN 874.24
Лекса Тип ВН Кастинг Ролна Обновено
Лекса Тип ВН Кастинг Ролна

Обезбедувајќи ја целата моќ и перформанси што риболовците ги очекуваа од серијата Лекса, Калемите За Ле

DEN 0.67