12 15-1 2 Отворен Крај Каталог Кафеави Крафт Коверти, Кора и Печат, По Пакет

12 15-1 2 Отворен Крај Каталог Кафеави Крафт Коверти, Кора и Печат, По Пакет

DEN 2.00

Обновено

Во магацинот.

Џем Хартија И Плик Кафеави Крафт Пликови со Кора И Затворачи За Заптивки се направени од мазна, висококвалитетна манила хартија. Секој од овие пликови се отвора на пократкиот крај и се одликува со сигурно, лесно за употреба, самолепливо затворање на кора и заптивка за да се задржи содржината поставена во рамките на безбедна додека се транспортираат преку пошта. Фантастична опција за голем број домашни и канцелариски поштенски цели, овие пликови имаат светло жолто-кафеава крафт боја. Таму големината ги прави одлични за испраќање документи со стандардна големина и легална големина без потреба од преклопување и создавање набори. Боја : Кафеава Крафт Манила. Големина : 12 х 15,5 инчи. Количина : 250 пликови по пакување. Многу пликови за сите ваши потреби за испраќање и организација. Пликовите имаат самолеплива лента за брзо и лесно затворање. Овие пликови се совршени за комерцијално и деловно испраќање, лична пошта, покани и многу повеќе!.

Најдобри понуди

Коверти за монети, 3, 4х6, 50 Пакет, Браун Крафт Манила Обновено
Коверти за монети, 3, 4х6, 50 Пакет, Браун Крафт Манила

Џем Хартија Кафеава Крафт Манила #6 Коверти За Монети со големина од 3 3 / 8 х 6 инчи и се направени од мазна �

DEN 159.84
Хартија И Плик Бр. Пликови, 1 2, Браун Крафт, 1000 Картон Обновено
Хартија И Плик Бр. Пликови, 1 2, Браун Крафт, 1000 Картон

Џем Хартија И Плик Кафеава Крафт Хартиена Кеса Рециклирана #10 Деловните Пликови се единствена и пријате

DEN 127.84
Отворен Крај Каталог Пликови, 9 12 Обновено
Отворен Крај Каталог Пликови, 9 12

Џем Хартија И Плик Отворен Крај коверти Овие пликови се направени од мазни, 28 килограми хартијата е идеа

DEN 2.67
Хартија и Плик Отворен Крај Каталог Премиум Коверти, Браун Крафт Манила, по Пакет Обновено
Хартија и Плик Отворен Крај Каталог Премиум Коверти, Браун Крафт Манила, по Пакет

Џем Хартија И Плик Браун Крафт Манила 9 х 12 Отворен Крај Каталог Пликови Со Затворачи За Џвакање се напра

DEN 108.00
6. 6. Квадратни Коверти, Кафеав Крафт, 25 Пакет, Кафеав Крафт Рециклиран Обновено
6. 6. Квадратни Коверти, Кафеав Крафт, 25 Пакет, Кафеав Крафт Рециклиран

Џем хартија Кафеава Крафт Хартиена Кеса Рециклирана 6,5 х 6,5 Квадратни Пликови имаат совршено симетрична

DEN 2.00
Пликови за Каталог на хартија и Плик, Кафеав Крафт, по Пакет Обновено
Пликови за Каталог на хартија и Плик, Кафеав Крафт, по Пакет

Џем Хартија И Плик Кафеава Крафт Хартиена Кеса 9 х 12 Пликови Со Отворен Каталог Со Затворање На Гуми за Џ�

DEN 2.33
Пликови за Каталог на хартија и Плик, Кафеав Крафт, по Пакет Обновено
Пликови за Каталог на хартија и Плик, Кафеав Крафт, по Пакет

Џем Хартија И Плик Кафеава Крафт Хартиена Кеса 9 х 12 Пликови Со Отворен Каталог Со Затворање На Гуми за Џ�

DEN 2.67
Квалитетен Парк, КВА41420, Трајни Пликови Од Каталогот Крафт, Картон, Браун Крафт Обновено
Квалитетен Парк, КВА41420, Трајни Пликови Од Каталогот Крафт, Картон, Браун Крафт

Издржливите Крафт пликови се произведени од Крафт матрл со голем рефус кој користи помалку хартиени вл�

DEN 0.33
А Коверти, 1 2, Кафеава Крафт, 1000 Картон, Кафеава Крафт Рециклирани Обновено
А Коверти, 1 2, Кафеава Крафт, 1000 Картон, Кафеава Крафт Рециклирани

Сакате да ја испратите вашата следна група покани во плик што ќе ги импресионира вашите гости и ќе биде �

DEN 3.33
Квалитетен Парк Крафт Монета И Плик За Мали Делови Браун Крафт 500 Бо 50562 Обновено
Квалитетен Парк Крафт Монета И Плик За Мали Делови Браун Крафт 500 Бо 50562

Содржат мали компјутерски делови, примероци и други предмети со Овие Квалитетни пликови за монети од Па

DEN 0.33