Регенси Каин Тркалезна Табела Со Соблекувални Зенг Столици

Регенси Каин Тркалезна Табела Со Соблекувални Зенг Столици

DEN 0.67

Обновено

Во магацинот.

Регенси Каин Тркалезна Трпезариска Маса Со Четири Столчиња Зенг што Се Редат е идеална за кафулиња и простории за паузи поради неговата ламинатна маса отпорна на топлина. Издржливиот финиш, исто така, се спротивставува на гребење и дамки. Ултра издржливиот раб на т-мувла го штити работ од чипсување и абење. Тубуларниот челик го поврзува горниот дел со цврстата челична основа Во Форма На Х со скриени прилагодливи израмнувачи.Стилските, супер-силни столчиња Зенг доаѓаат во сина нијанса што добива внимание. Седиштата и потпирачите за грб се натопени со антимикробен материјал. Челичните нозе за санки се споени со тешки потпирачи за нозе од три страни. Столчињата зенг се наредени, а рамките се оценети да држат до 400 килограми. Изберете опција за големина на табелата. Сите опции на табелата СЕ 29 ЧАСА во. Црна завршена нерѓосувачки челик пост и база. Меламин ламинат маса врвот е 1 во. дебела. Вашиот избор на достапни опции за завршна обработка. Ламинатната површина се спротивставува на топлина, дамки и гребнатини. Лесни за прилагодување скриени израмнувачи на масата. Сини столици за редење оценети до 400 килограми. Седиштата и потпирачите за грб имаат антимикробни агенси.

Најдобри понуди

Регенси Ки 42 Квадратна Табела За Бегство-Махагони Црни И' М ' Стек Столици-Бургундија Обновено
Регенси Ки 42 Квадратна Табела За Бегство-Махагони Црни И' М ' Стек Столици-Бургундија

Дајте им на сите повеќе простор со Маси За Ки Нозете на ки пост доаѓаат четири во комплет и се прилагодли

DEN 1.33
Регенси Ки Плоштад Јавор Пауза Маса Со Столчиња За Редење Обновено
Регенси Ки Плоштад Јавор Пауза Маса Со Столчиња За Редење

Солидната конструкција На Масата На Јаворот На Плоштадот Регенси Ки Со 4 Столчиња Што Се Редат М го прав�

DEN 2.00
Регенси Каин Плоштад Табела Со Редење Зенг Столици Обновено
Регенси Каин Плоштад Табела Со Редење Зенг Столици

Каин 30 " Квадратна Маса За БегствоЈавор И 4 Столици За Магацинот ЗенгСиво Без разлика дали планирате дне�

DEN 5039.84
Регенси Коби Плоштад Бејкроум Табела Со Столчиња Што Се Редат Обновено
Регенси Коби Плоштад Бејкроум Табела Со Столчиња Што Се Редат

Наполнете ја вашата работна соба, училница, ресторан или кафетерија со мебел за јадење што е едноставен

DEN 0.33
Регенси Коби Плоштад Бегство Маса Со Редење Ресторан Столици Обновено
Регенси Коби Плоштад Бегство Маса Со Редење Ресторан Столици

Создадете модерна, функционална работна соба, кафетерија, училница или ресторанска трпезарија на еднос

DEN 1.67
Регенси Коби Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња Што Се Редат Обновено
Регенси Коби Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња Што Се Редат

Лесно се чисти и транспортира, Тркалезната Маса На Регенси Коби Со Четири Столчиња За Редење М е совршен

DEN 0.67
Регенси Ки Плоштад Јавор Пауза Маса Со Столчиња За Редење Обновено
Регенси Ки Плоштад Јавор Пауза Маса Со Столчиња За Редење

Солидната конструкција На Масата На Јаворот На Плоштадот Регенси Ки Со 4 Столчиња Што Се Редат М го прав�

DEN 3.33
Регенси Ки Плоштад Цреша Трпезариска Маса Со Столчиња Што Се Редат Обновено
Регенси Ки Плоштад Цреша Трпезариска Маса Со Столчиња Што Се Редат

Вашата работна соба или работна соба ќе станат многу покорисни благодарение На Табелата За Биро За Цреш

DEN 11440.00
Регенси Каин Плоштад Кршење Х-база Маса Во Јавор Црна Обновено
Регенси Каин Плоштад Кршење Х-база Маса Во Јавор Црна

Без разлика дали планирате дневна соба, кафуле, библиотека, пауза или ресторан, Оставете Ја Колекцијата

DEN 3.00
Регенси Коби Плоштад Бејкроум Табела Со Столчиња Што Се Редат Обновено
Регенси Коби Плоштад Бејкроум Табела Со Столчиња Што Се Редат

Наполнете ја вашата работна соба, училница, ресторан или кафетерија со мебел за јадење што е едноставен

DEN 1.67
Пкг-БРК - 020-Пауза Пакет Кој во. Квадратни Флип Врвот Мулти-Цел Маса Со Четири Рико Магацинот Столици Обновено
Пкг-БРК - 020-Пауза Пакет Кој во. Квадратни Флип Врвот Мулти-Цел Маса Со Четири Рико Магацинот Столици

Ние обезбедуваме највисока класа на канцелариски и училишен мебел кои се од најновите концепти и дизај�

DEN 2.67
Регенси Ки Тркалезна Масичка За Јавор Со Столчиња Што Се Редат Обновено
Регенси Ки Тркалезна Масичка За Јавор Со Столчиња Што Се Редат

Без разлика дали на вашиот канцелариски тим му е потребен простор за одмор или дополнителна работна пов

DEN 11440.00
Регенси Каин Плоштад Табела Обновено
Регенси Каин Плоштад Табела

Топло кафе? Не грижете се, Табелата За Пробивање На Плоштадот Регенси Каин има врв отпорен на топлина Вс�

DEN 3584.00