Манор парк модерен глам овален мешан материјал за кафе, мермер ФАУ

Манор парк модерен глам овален мешан материјал за кафе, мермер ФАУ

DEN 1599.84

Обновено

Во магацинот.

Подигнете ја вашата дневна соба естетска со манорниот парк модерен глам овален мешан материјал за кафе. Мешавината на богати материјали создава современа рамка за софистициран допир, без оглед колку може да изгледа необично вашето секојдневно. Пониската темпераментна стаклена полица за безбедност е совршен простор за прикажување за интересни книги за маси за кафе или албуми за семејни фотографии. MDF-отпорни на искривување на MDF и трајно ламинат таблети се одликува со облога со висок сјај за реален изглед за да ги импресионира вашите гости. И целото парче се држи од силна, челична рамка обложена со прав со атрактивни аголни нозе. Манор Парк модерен глам овален мешан материјал за кафе, факс мермер бел мермер мермер и црни завршувања. Модерен стил на глам. Пониска стаклена полица за простор за прикажување. УВ-облога со висок сјај за квалитет отпорен на вода. Агени метални нозе за класичен изглед. Атрактивна овална силуета. Направено од калено безбедносно стакло, MDF дрво отпорно на искривување, издржлив ламинат и челик обложена со прав. Собрани димензии : 17,5 "H x 42" L x 24 "W. Пакувани димензии : 5" H x 44 "L x 26" W.

Најдобри понуди

Масичка за кафе, калено стакло, чиста декорација, приказ на склона на странична маса за дневна соба Обновено
Масичка за кафе, калено стакло, чиста декорација, приказ на склона на странична маса за дневна соба

Опис : Оваа маса за кафе е направена целосно со висококвалитетно калено стакло, кое е многу цврсто и издр

DEN 2655.84
Манор парк на отворено багрем дрво внатрешен двор, кафе, сиво миење Обновено
Манор парк на отворено багрем дрво внатрешен двор, кафе, сиво миење

Домаќинете ја следната забава во базенот, или опуштено дружење, во стил со оваа отворена маса за кафе од

DEN 1.00
Лесно модно рустикално дрво и метална маса за кафе и сет на крајна маса, сива Обновено
Лесно модно рустикално дрво и метална маса за кафе и сет на крајна маса, сива

Направено од квалификувана табла за МДФ и засилена со силна железна рамка, овој сет на табели е издржлив

DEN 2719.84
Масичка за кафе Алсбери Алсбери, кафеав даб Обновено
Масичка за кафе Алсбери Алсбери, кафеав даб

Едноставниот, но сепак елегантен дизајн на масичката за кафе „Америвуд дома“ Алсбери го прави централ�

DEN 2719.84
Декод 44 17 Темно сиво дрво на отворено кафе со нозе од дрво, 1 парчиња Обновено
Декод 44 17 Темно сиво дрво на отворено кафе со нозе од дрво, 1 парчиња

Decmode 44 "x 17 " Темно сиво дрво на отворено кафе со нозе од дрво, 1парче е уникатен додаток на вашиот стилски д

DEN 4799.84
Современа мермерна маса за мермерни маси со држач за списанија од Манор Парк Обновено
Современа мермерна маса за мермерни маси со држач за списанија од Манор Парк

Додадете модерна талент во вашиот простор со оваа мешана материјална маса за кафе Одликувајќи се со гол

DEN 1230.72
Масичка за кафе од бронзено стакло Лахоа, еклектична, кралска бронза Обновено
Масичка за кафе од бронзено стакло Лахоа, еклектична, кралска бронза

Обојте го вашиот свет Поп еклектичен стил во сцената на вашата дневна соба со оваа кралска бронзена мас�

DEN 2719.84
Firstime & Co. Сребрена геометриска глам масичка за кафе, глам, насликана, друга, метал, 31. 31. во Обновено
Firstime & Co. Сребрена геометриска глам масичка за кафе, глам, насликана, друга, метал, 31. 31. во

Одлична масичка за кафе треба да биде стилска и функционална точка за собирање за вашиот дом Те слушаме.

DEN 2.00
Ентони на отворено плетен салон со перници и маса за кафе, мултибарозна, кафеава и бела лента Обновено
Ентони на отворено плетен салон со перници и маса за кафе, мултибарозна, кафеава и бела лента

Дневна во неспоредлива удобност и стил со овој сет на чајли Сетот доаѓа со две салони и странична маса з�

DEN 3175.52