Манор парк модерен глам овален мешан материјал за кафе, мермер ФАУ

Манор парк модерен глам овален мешан материјал за кафе, мермер ФАУ

DEN 1599.84

Обновено

Во магацинот.

Подигнете ја вашата дневна соба естетска со манорниот парк модерен глам овален мешан материјал за кафе. Мешавината на богати материјали создава современа рамка за софистициран допир, без оглед колку може да изгледа необично вашето секојдневно. Пониската темпераментна стаклена полица за безбедност е совршен простор за прикажување за интересни книги за маси за кафе или албуми за семејни фотографии. MDF-отпорни на искривување на MDF и трајно ламинат таблети се одликува со облога со висок сјај за реален изглед за да ги импресионира вашите гости. И целото парче се држи од силна, челична рамка обложена со прав со атрактивни аголни нозе. Манор Парк модерен глам овален мешан материјал за кафе, факс мермер бел мермер мермер и црни завршувања. Модерен стил на глам. Пониска стаклена полица за простор за прикажување. УВ-облога со висок сјај за квалитет отпорен на вода. Агени метални нозе за класичен изглед. Атрактивна овална силуета. Направено од калено безбедносно стакло, MDF дрво отпорно на искривување, издржлив ламинат и челик обложена со прав. Собрани димензии : 17,5 "H x 42" L x 24 "W. Пакувани димензии : 5" H x 44 "L x 26" W.

Најдобри понуди

Сафавих Мариголд маса за кафе од средниот век со фиока, бело сребро Обновено
Сафавих Мариголд маса за кафе од средниот век со фиока, бело сребро

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Liveивејте подобро Геометриските нозе за коса во елегантен сребрен финиш �

DEN 1599.84
Лесно модно рустикално дрво и метална маса за кафе и сет на крајна маса, сива Обновено
Лесно модно рустикално дрво и метална маса за кафе и сет на крајна маса, сива

Направено од квалификувана табла за МДФ и засилена со силна железна рамка, овој сет на табели е издржлив

DEN 2719.84
Современа маса со цврсто дрво од карамел кафеаво кафеаво дрво од Манор Парк Обновено
Современа маса со цврсто дрво од карамел кафеаво кафеаво дрво од Манор Парк

Белешки за труба лебди од радиото во текот на вашиот среден век модерна карамела кафеава маса со цврсто

DEN 6719.84
Масичка за кафе од бронзено стакло Лахоа, еклектична, кралска бронза Обновено
Масичка за кафе од бронзено стакло Лахоа, еклектична, кралска бронза

Обојте го вашиот свет Поп еклектичен стил во сцената на вашата дневна соба со оваа кралска бронзена мас�

DEN 2719.84
Ентони на отворено плетен салон со перници и маса за кафе, мултибарозна, кафеава и бела лента Обновено
Ентони на отворено плетен салон со перници и маса за кафе, мултибарозна, кафеава и бела лента

Дневна во неспоредлива удобност и стил со овој сет на чајли Сетот доаѓа со две салони и странична маса з�

DEN 3175.52
Декод 44 17 Темно сиво дрво на отворено кафе со нозе од дрво, 1 парчиња Обновено
Декод 44 17 Темно сиво дрво на отворено кафе со нозе од дрво, 1 парчиња

Decmode 44 "x 17 " Темно сиво дрво на отворено кафе со нозе од дрво, 1парче е уникатен додаток на вашиот стилски д

DEN 4799.84
МАРТ 31,5 Тркалезна внатрешна маса бистро кафе со калено стакло за балкон градина, црна Обновено
МАРТ 31,5 Тркалезна внатрешна маса бистро кафе со калено стакло за балкон градина, црна

Оваа метална маса со калено стакло е дизајнирана да создаде совршена околина за релаксирање или забава.

DEN 0.33
Масичка за кафе Алсбери Алсбери, кафеав даб Обновено
Масичка за кафе Алсбери Алсбери, кафеав даб

Едноставниот, но сепак елегантен дизајн на масичката за кафе „Америвуд дома“ Алсбери го прави централ�

DEN 2719.84
Вокер Едисон 43 Масичка за кафе Јапанди, англиски пепел Обновено
Вокер Едисон 43 Масичка за кафе Јапанди, англиски пепел

Воведување на масичката за кафе на Вокер Едисон 43 "Јапанди, стилско и функционално парче совршено за кој

DEN 4319.84
Масичка за кафе Луис со тркалезна бетонска завршница на врвот Обновено
Масичка за кафе Луис со тркалезна бетонска завршница на врвот

Табелата за кафе во Луис со тркалезна бетонска завршница е импресивна фокусна точка за собирање на кој �

DEN 1.00
Firstime & Co. Сребрена геометриска глам масичка за кафе, глам, насликана, друга, метал, 31. 31. во Обновено
Манор парк на отворено багрем дрво внатрешен двор, кафе, сиво миење Обновено
Манор парк на отворено багрем дрво внатрешен двор, кафе, сиво миење

Домаќинете ја следната забава во базенот, или опуштено дружење, во стил со оваа отворена маса за кафе од

DEN 1.00
Масичка за кафе, калено стакло, чиста декорација, приказ на склона на странична маса за дневна соба Обновено
Масичка за кафе, калено стакло, чиста декорација, приказ на склона на странична маса за дневна соба

Опис : Оваа маса за кафе е направена целосно со висококвалитетно калено стакло, кое е многу цврсто и издр

DEN 2655.84
Современа мермерна маса за мермерни маси со држач за списанија од Манор Парк Обновено
Современа мермерна маса за мермерни маси со држач за списанија од Манор Парк

Додадете модерна талент во вашиот простор со оваа мешана материјална маса за кафе Одликувајќи се со гол

DEN 1230.72
Чантили Индустриски отплатен од дрво за коктел од дрво Обновено
Чантили Индустриски отплатен од дрво за коктел од дрво

Поставете тврдење за уникатен дизајн со оваа табела за индустриски коктел Одликувајќи се со тркалезна,

DEN 3537.76
Коктел на Стив Сребрена Обновено
Коктел на Стив Сребрена

Воздушен како пролетен ден на Средоземното Море, колекцијата Елери ќе го осветли секој простор за живее

DEN 1.33