Ханес брифис солидна лента супер мека затегната трајна пакет подлога

Ханес брифис солидна лента супер мека затегната трајна пакет подлога

DEN 255.68

Обновено

Во магацинот.

Овој кратко на мажите на Ханес е двојно зашиен на препоните и Хемс за дополнителна издржливост. Удобниот флексибилен лента за половината се протега за да се обезбеди безбедно вклопување. Тој е супер мек и нема да вози нагоре. Неговата напредна технологија за заштита на мирис ги напаѓа бактериите што предизвикуваат мирис во облеката што предизвикува да мириса на долна облека за да може да се чувствувате свежо цел ден. Спарен со технологија која се прилагодува на температурата, околината и активноста ќе ве одржува ладно и суво за целодневна удобност свеж IQ. X-temp. Без ознака за удобност без чешање. Проширени големини. Удобност флексибилна лента за половината.

Најдобри понуди

Машкиот машки Рашел плетен термички реверзибилен врв Обновено
Машкиот машки Рашел плетен термички реверзибилен врв

Чувајте топло и удобно во овој термички врв од Ханес направена во мека, дише ткаенина со природен дел за

DEN 415.68
Термички дното на мажите од Ханес Рашел Обновено
Термички дното на мажите од Ханес Рашел

Чувајте топло и удобно во термички панталони од Ханес направени во мека, дише ткаенина со еластична лен�

DEN 415.68
Хејнес оригиналните машки боксерски брифинзи, памук за истегнување на влага, зеленчук, 3-пакет Обновено
Хејнес оригиналните машки боксерски брифинзи, памук за истегнување на влага, зеленчук, 3-пакет

Основи што се далеку од основните Стилска колекција на кул, модерни најважни работи дизајнирани за удоб

DEN 255.68
Машкиот машки Рашел плетен термички реверзибилен врв Обновено
Машкиот машки Рашел плетен термички реверзибилен врв

Чувајте топло и удобно во овој термички врв од Ханес направена во мека, дише ткаенина со природен дел за

DEN 415.84