Модвеј Ленон Модерна Фарма Метална Прилагодлива Глава, Целосна Големина, Сива

Модвеј Ленон Модерна Фарма Метална Прилагодлива Глава, Целосна Големина, Сива

DEN 1.33

Обновено

Во магацинот.

Донесете рустикален, гроздобер изглед во вашата спална соба со Двојна Големина Ленон Модерна Фарма Метална Глава Од Модвеј. Оваа глава е дизајнирана со сива завршница што носи енергична фокусна точка во секоја спална соба во вашиот дом. Издржлива метална рамка обложена со прав и дава на оваа двојна глава цврста основа која добро ќе се држи за долгогодишна употреба. Со разноврсен дизајн, оваа глава инспирирана од гроздобер може да се прилагоди помеѓу 7 различни позиции за монтирање за да се приспособат на различни висини на душекот и постелнина за најдобро да одговараат на вашиот стил и простор. Неутрален сив дизајн го комплиментира речиси секој стил на декор во спалната соба за избалансиран изглед. За полесно користење, вклучени се длабински упатства за склопување заедно со описи на слики за да се олесни составувањето. . Издржливо дизајнирана, Модерната Фарма На Ленон Со Големина На Близнак Од Модвеј Го издигнува изгледот на секоја спална соба во вашиот дом за енергичен изглед. Ленон модерната глава е изградена од метал обложен со прав за издржлив дизајн кој ќе трае со години. Обезбедени се длабински упатства за склопување заедно со описи на слики за лесно составување на оваа глава. Насловот е широк 37,5 инчи и висок 51,5 инчи за да одговара на кревети со двојна големина. Модерната сива завршница е идеална неутрална позадина за фарма, современи, индустриски и рустикални стилови на декор. Висината може да се прилагоди помеѓу 7 различни локации за монтирање за да се сместат различни висини на душекот и постелнина. Материјал : Метал. Боја : Сива. Димензии( L x w x H) : 37,5 x 1,5 x 51,5 инчи. Тежина : 10 килограми. Гаранција на производителот : 1-годишна гаранција.