Модерен сон што ранир квадрати го тапацираше дрвената глава, беж, полна

Модерен сон што ранир квадрати го тапацираше дрвената глава, беж, полна

DEN 3.33

Обновено

Во магацинот.

Побрзајте го вашиот простор за спална соба со современиот тапациран плоштад за ткаенини. Оваа елегантна глава создава помалку е повеќе дизајн, додека прилагодениот класичен тенок изглед ја прави вашата соба да се чувствува попространа. Мекиот до допир тапацирана ткаенина има уникатен дизајн на бод -бод што создава впечаток на геометриски квадрати што дава елегантен модерен изглед. Цврстите метални нозе се монтираат директно на вашата рамка за душеци и е дизајнирана да обезбеди долготрајна поддршка. Современиот сон носи различни тапацирани глави во асортиман на дизајни за да одговара на вашиот уникатен вкус и стил. Тапациран кутија за бод на плоштади на плоштади додава модерен стил на вашиот обичен душек и ја распрснува вашата спална соба. Цврсти метални нозе кои се монтирани со рамки. Бродови во компактен пакет што лесно се вклопува низ тесни влезови, ходници или скалила. Лесно склопување Сите делови, упатства и алатки се уредно спакувани со слушалките, лесни за расклопување за складирање или движење. 60.24 "W x 2.36" L x 45.67 "H. Model# : J11240-1803.

Најдобри понуди

Модвеј Нова Кинг Метална Глава Во Сива Боја Обновено
Модвеј Нова Кинг Метална Глава Во Сива Боја

Инспирирајте нова енергија во вашата главна спална соба или апартман за гости со Главата На Кралот Нова

DEN 2.67
Модвеј Серена Твин Челик Насловот Во Сива Боја Обновено
Модвеј Серена Твин Челик Насловот Во Сива Боја

Потопете ја вашата соба со рустикалната благодат на Модвејската Серена Гроздобер Метална Двојна Глава.

DEN 6239.84
Сафавиех Лусинда Геометриски Глам Метал Насловот Обновено
Сафавиех Лусинда Геометриски Глам Метал Насловот

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Сафавиех Лусинда Геометриска Глам Метална Глава Диза

DEN 1696.00