Борба против спортот, зачудувачи на кикбокс -боксот големо бело

Борба против спортот, зачудувачи на кикбокс -боксот големо бело

DEN 0.33

Обновено

Во магацинот.

Стражарите со традиционален стил Shin Instep користат ергономска форма за подобрено вклопување со помалку менување. Двојно затворање на кука и јамка што ја обезбедува позицијата. Еластично парче на подножјето се протега за да се вклопи на која било големина на ногата и да се држи ситно. Синтетичка кожа конструкција за еластичност. Дополнителни трошоци за испорака се применуваат за оваа ставка. Точната сума е цитирана на исходот или со избирање за да ги процените трошоците за испорака во количката. Борбени спортови ММА Кикбокс -чувари на Шин : Традиционален стил на инсеп -стражари користат ергономска форма за подобрено вклопување со помалку менување. Еластично парче на подножјето се протега за да се вклопи на која било големина на ногата и да се држи ситно. Синтетичка кожа конструкција за еластичност.

Најдобри понуди

Борба за спортска кука и јамка за сјајни чувари xlarge црвено Обновено
Борба за спортска кука и јамка за сјајни чувари xlarge црвено

Стражарите за борбени спортови Shin Instep се лесно да се лизгаат и исклучуваат и да работат и за обука за сте

DEN 1.67
Борба против спортот, чувари на шинки за кикбокс, xlarge бело Обновено
Борба против спортот, чувари на шинки за кикбокс, xlarge бело

Стражарите со традиционален стил Shin Instep користат ергономска форма за подобрено вклопување со помалку м

DEN 3.00
Хајабуза Т впечатливи шетачи, бело црно мало Обновено
Хајабуза Т впечатливи шетачи, бело црно мало

Исклучителна удобност и безбедно вклопување, дизајнирани да останат на место со секој штрајк...

DEN 0.67