Сендеро Тир-47, ТЦС Без Цевки, Виткање, Црна, Светлина, Брзо Тркалање, СГ2

Сендеро Тир-47, ТЦС Без Цевки, Виткање, Црна, Светлина, Брзо Тркалање, СГ2

DEN 2.33

Обновено

Во магацинот.

WTB Sendero TCS Лесни Брзи Тркалачки SG2 гуми, 650b x 47mm-Дизајнирани За возење лабави, агресивни патеки на велосипед со капка-Надворешните копчиња се шират и обезбедуваат простор за нивно копање низ лабави свиоци - ист целокупен дијаметар како гумата 700c x 30. Одговара на повеќето рамки за чакал-за оптимални перформанси, монтирајте на бандажи со внатрешна ширина од 23-25мм лесна обвивка од 120тпи во комбинација со ЗАШТИТА ОД пункција SG2, направена од ултра тенки најлонски влошки за да обезбеди покриеност од мушка до мушка, осигурувајќи дека нема да остане незаштитена површина. Заоблен профил со вертикални канали за подобрување на карактеристиките на свиоците. Куќиштето со голем волумен овозможува удобно возење. Гумата со двојно Соединение значи гума за брзо тркалање со голема влечна сила. Барате да возите гуми за планински велосипед на вашиот велосипед за паѓање? Сендеро е за тебе.

Најдобри понуди

Туск Дспорт Авантура Гума 90 90 - Тип Цевка За Кавасаки КЛР Патник АБС Обновено
Туск Дспорт Авантура Гума 90 90 - Тип Цевка За Кавасаки КЛР Патник АБС

Авантуристичката Гума Tusk Dsport® е Во согласност Со D O T За Употреба На Патишта / Надвор од Патот., Агресивна�

DEN 3.00
Суперма ХД 11Р24. 146 143Л Гума Обновено
Суперма ХД 11Р24. 146 143Л Гума

Супермакс HD1 е комерцијална гума која е наменета за употреба на погонската оска Одликувајќи се со дизај�

DEN 11072.00
Рекон Хибридна Гума ЗА КТМ XC-W 2012- Обновено
Рекон Хибридна Гума ЗА КТМ XC-W 2012-

Рекон Хибридната гума ги комбинира придобивките од мека, леплива пробна гума со гума надвор од патот / м�

DEN 2.00