Андерсон чисто бел накит Армоар - заклучен со LED светла, граница на огледало, целосна должина

Андерсон чисто бел накит Армоар - заклучен со LED светла, граница на огледало, целосна должина

DEN 2015.84

Обновено

Во магацинот.

Нашата целосна должина на акрмоир со огледало е шик суета за шминка и организатор на накит за заштеда на простор во едно. Стилски и ефикасен, овој современ дизајн е конструиран од MDF еко-пријателско дрво, со елегантен финиш засилен со внатрешно LED осветлување. Граничната врата на огледалото содржи кадифена внатрешност што ги одржува вашите накит и секојдневните најважни работи уредно организирани. Составени од 35 метални куки за ѓердан, пет куки на нараквици, три шипки за да држат 75 обетки, перничени дупки што можат да ги зацврстат до 50 прстени или обетки, обетки за обетки, паметна торбичка за документи, шест индивидуални оддели составени од четири полици за вашата шминка и убавина предмети , и две извлекуваат фиоки за вашите додатоци. Лесен за ракување со табла и огледало го зацврстува вашиот сет на суета. Secure lock and key mechanism added security, with a multi position full length glass mirror, make getting ready quick and easy.SPECIFICATIONS : DIMENSIONS : 14.5 L x 18.1 W x 57.5 HFABRIC & MATERIALS : Mirror, MDF, Fiberboard ATTRIBUTES : Lockable with LED Lights, Огледална граница, целосна должина на соби : Спална соба, дневна соба, влез, бања, простории за шминка : Модерно, современо собрание Потребно е : Исклучено е компанијата : Инспириран дом Компати , странични маси, столчиња за јадење, барстови, акцент столици, табели со акцент и софи. Инспириран дом е познат по обезбедувањето на дизајни за модни напред, квалитетен мебел за домови по прифатливи цени. Одрекување : Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Заклучи со LED светла. Огледало граница. Цела должина.

Најдобри понуди

Тиа Класичен сребрен накит Армоар - заклучен со LED светла, кристална граница, целосна должина Обновено
Тиа Класичен сребрен накит Армоар - заклучен со LED светла, кристална граница, целосна должина

Нашето целосна должина на Cheval Mirror со кристална граница е искривена суета за шминка и организатор на нак�

DEN 1.33
Накит Армоир, Мерлот Обновено
Накит Армоир, Мерлот

Armoire Merlot накит е лесен додаток на вашата спална соба или област за облекување Armoire Armoire има елегантен и ед

DEN 0.33
Коприва и мед enени хонорарно дрво кафеава накит Армаре - орев Обновено
Коприва и мед enени хонорарно дрво кафеава накит Армаре - орев

Armoire Armoire Armoire Jenny Jenny ќе ги оствари сите ваши соништа! Дизајнирано со традиција на ум, овој стил има меки л�

DEN 1.00
Огледало за накит од кокошки и мед Шевал кафеаво дрво - орев Обновено
Огледало за накит од кокошки и мед Шевал кафеаво дрво - орев

Елегантно, огледало со должина на подот и удобен накит се крие сите во едно! Со својата богата, темна зав�

DEN 0.67
Гима заклучена wallидна врата поставена предводена огледало за накит предводен огледало кафеава кафеава Обновено