Шевал Фото Накит Оклоп со 5-Фото Дисплеј, Цреша

Шевал Фото Накит Оклоп со 5-Фото Дисплеј, Цреша

DEN 2.67

Обновено

Во магацинот.

Оклопот За Накит За Накит Пауел Шевал е прекрасно место за чување на вашите скапоцени парчиња и спомени. Можете да додадете пет фотографии од вашето семејство и пријатели на едната страна и да се погледнете себеси во огледалото од другата страна на предната страна. Двете страни на предниот дел се отвораат за да откријат доволно простор за складирање на целиот ваш накит. Завршувањето на црешата го прави ова парче лесен додаток на секоја просторија во вашиот дом. Потребно е некое собрание. Двете страни на предната страна се отвораат. одлично за чување на вашите скапоцени парчиња и спомени. можете да додадете пет фотографии. Цреша заврши. Потребно Е Некое Собрание. Собрани Димензии : 24.5" W x 20" D x 60.25 " H. Капацитет На Тежина : 1 фунти секоја Кука. Бродови во една кутија.

Најдобри понуди

Џена Накит Оклоп, Шумски Цреша Обновено
Џена Накит Оклоп, Шумски Цреша

"Шумската Цреша" Пауел Џена Оклопот За Накит е елегантен додаток во секоја просторија Шест пространи фи�

DEN 2015.84
Моден Едноставен Ормар За Огледало За Складирање Накит СО ЛЕД Светла, За Дневна Соба Или Спална Соба Обновено
Моден Едноставен Ормар За Огледало За Складирање Накит СО ЛЕД Светла, За Дневна Соба Или Спална Соба

Внатрешни LED светла : се вклучува стаклено огледало со Целосна должина и 6 led диоди автоматски се вклучув�

DEN 2.33
Пауел Шампион Накит Оклоп Обновено
Пауел Шампион Накит Оклоп

Чувајте ги вашите богатства со стил со елегантниот Оклоп За Накит Шампион Со убава завршница " махагони"

DEN 2015.84