Моден Едноставен Ормар За Огледало За Складирање Накит СО ЛЕД Светла, За Дневна Соба Или Спална Соба

Моден Едноставен Ормар За Огледало За Складирање Накит СО ЛЕД Светла, За Дневна Соба Или Спална Соба

DEN 2.33

Обновено

Во магацинот.

Внатрешни LED светла : се вклучува стаклено огледало со Целосна должина и 6 led диоди автоматски се вклучуваат за лесен избор на накит во светли или слаби средини. Забелешка : Светлата се напојуваат со батерии (не вклучувајќи батерии).Надворешно LED светло : целосното огледало е опремено со LED светлосен појас, прекинувач за допир на огледалото и огледало за облекување СО LED светлина, што е поубаво и може да ја рефлектира вашата убавина.Луксузен ентериер : Стилскиот кадифен ентериер го штити накитот од гребнатини, брави и клучеви обезбедуваат безбедност.Доволно складирање : вклучува 22 куки за ѓердан, 2 коцки, 3 обложени полици и прачка за нараквица и многу простор за прстени и обетки.Издржлив и прилагодлив : Вградена во цврста основа, може да се искоси до 3 различни агли со 2 стапчиња и 3 хоризонтални дупки на нозете за да се обезбеди најдобар изглед од глава до пети.Вкупна големина : 15,8 инчи (должина) х 15 инчи (ширина) х 61,4 инчи (висина). Карактеристики : Мода и едноставен стил . Дарежлив дизајн . Лесно склопување . Мултифункционален . Во пакетот е направена посебна заштита. Безбедна брава за клучеви : страната на кабинетот со брава за клучеви, не само за заштита на приватноста, туку и за заштита на безбедноста. Внатрешно огледало : мало внатрешно огледало ви овозможува да пробате накит без да ја затворате вратата. Дизајн за заштеда на простор : се вклопува речиси насекаде, вклучително и во плакарот или како декоративен дисплеј, за да го надополни секој декоративен стил;.

Најдобри понуди

Џена Накит Оклоп, Шумски Цреша Обновено
Џена Накит Оклоп, Шумски Цреша

"Шумската Цреша" Пауел Џена Оклопот За Накит е елегантен додаток во секоја просторија Шест пространи фи�

DEN 2015.84
Шевал Фото Накит Оклоп со 5-Фото Дисплеј, Цреша Обновено
Шевал Фото Накит Оклоп со 5-Фото Дисплеј, Цреша

Оклопот За Накит За Накит Пауел Шевал е прекрасно место за чување на вашите скапоцени парчиња и спомени

DEN 2.67
Пауел Шампион Накит Оклоп Обновено
Пауел Шампион Накит Оклоп

Чувајте ги вашите богатства со стил со елегантниот Оклоп За Накит Шампион Со убава завршница " махагони"

DEN 2015.84