Пауел Шампион Накит Оклоп

Пауел Шампион Накит Оклоп

DEN 2015.84

Обновено

Во магацинот.

Чувајте ги вашите богатства со стил со елегантниот Оклоп За Накит Шампион. Со убава завршница " махагони", ова парче ќе биде извонредно во секоја просторија и ќе го надополни секој декор. Оклопот За Накит пауел Шампион се одликува со превртен врв и вметнато огледало. 7 пространи фиоки за складирање накит и додатоци. 2 замав странични врати за виси ѓердани и синџири. Хром рачки на секоја фиока. Махагони заврши. Изработени Од Цврсто Дрво, МДФ, Фурнир. Собрани Димензии : 16.63"L x 10.5"W x 38.5" H. Потребно Е Некое собрание.

Најдобри понуди

Џена Накит Оклоп, Шумски Цреша Обновено
Џена Накит Оклоп, Шумски Цреша

"Шумската Цреша" Пауел Џена Оклопот За Накит е елегантен додаток во секоја просторија...

DEN 2015.84
Шевал Фото Накит Оклоп со 5-Фото Дисплеј, Цреша Обновено
Шевал Фото Накит Оклоп со 5-Фото Дисплеј, Цреша

Оклопот За Накит За Накит Пауел Шевал е прекрасно место за чување на вашите скапоцени парчиња и спомени.

DEN 2.67
Моден Едноставен Ормар За Огледало За Складирање Накит СО ЛЕД Светла, За Дневна Соба Или Спална Соба Обновено
Моден Едноставен Ормар За Огледало За Складирање Накит СО ЛЕД Светла, За Дневна Соба Или Спална Соба

Внатрешни LED светла : се вклучува стаклено огледало со Целосна должина и 6 led диоди автоматски се вклучув�

DEN 2.33