Коприва И Мед Стои Шевал Огледува Накит Оклоп-Церузе Црна

Коприва И Мед Стои Шевал Огледува Накит Оклоп-Церузе Црна

DEN 1759.84

Обновено

Во магацинот.

Постојаниот Оклоп За Накит Шевал Огледало е генијален начин за чување на вашите богатства. Со огледало со целосна должина, оваа симплистичка убавина совршено ќе се вклопи во секој декор. Комплетирајте со 18 куки за ѓердан, две дрвени шипки за обетки и дел за складирање на амортизиран прстен вашите опции за складирање се бесконечни. Отворете ја големата врата на огледалото за да најдете употреблива табла со игла со лента за слики, белешки и спомени. Завршено во церузна црна боја која ја користи техниката на нанесување боја на обоена завршница за да го истакне прекрасното зрно од дрво-еден од еден вид изглед! По датум ноќ, ќе бидете во можност да ги зачувате не само вашите обетки, туку и вашиот филмски билет никулец или вашите омилени снимки, учтивост на проширената фото-табла. Лесно лизнете ги вашите фотографии под лентата наместо да ги наполните во стара, правлива кутија за да можете да уживате во нив додека се разгалувате за ноќно излегување. Димензии на производот : 17€3 w x 12.5 и€3 d x 61-3 hminimal Собрание барапремиум Дрво Фурнирцрна Церуза Дамка Финишанти Оцрни Филц огледало со целосна должина складирање на накит зад огледало за да се задржи надвор од видното складирање на накит, вклучувајќи 18 куки за ѓердан, две дрвени шипки за обетки и амортизирано складирање на прстени продолжена фотоборд Поставување Фотографии, никулци за билети и други спомени.

Најдобри понуди

Џена Накит Оклоп, Шумски Цреша Обновено
Џена Накит Оклоп, Шумски Цреша

"Шумската Цреша" Пауел Џена Оклопот За Накит е елегантен додаток во секоја просторија Шест пространи фи�

DEN 2015.84
Пауел Шампион Накит Оклоп Обновено
Пауел Шампион Накит Оклоп

Чувајте ги вашите богатства со стил со елегантниот Оклоп За Накит Шампион Со убава завршница " махагони"

DEN 2015.84
Шевал Фото Накит Оклоп со 5-Фото Дисплеј, Цреша Обновено
Шевал Фото Накит Оклоп со 5-Фото Дисплеј, Цреша

Оклопот За Накит За Накит Пауел Шевал е прекрасно место за чување на вашите скапоцени парчиња и спомени.

DEN 2.67
Моден Едноставен Ормар За Огледало За Складирање Накит СО ЛЕД Светла, За Дневна Соба Или Спална Соба Обновено
Моден Едноставен Ормар За Огледало За Складирање Накит СО ЛЕД Светла, За Дневна Соба Или Спална Соба

Внатрешни LED светла : се вклучува стаклено огледало со Целосна должина и 6 led диоди автоматски се вклучув�

DEN 2.33