8 w 6 h 22'l 3-еднострана конопска борна ендуратан фау дрвена тавана зрак, стари пекан

8 w 6 h 22'l 3-еднострана конопска борна ендуратан фау дрвена тавана зрак, стари пекан

DEN 1919.20

Обновено

Во магацинот.

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и времето на инсталација. Овие рачно насликани полиуретански греди со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрвен блок безбедно прикачен на таванот, wallидот или вратата. Нашите рачно изработени греди нудат зелена алтернатива на тешко-највисока вистинска дрва, со неспоредлив автентичен изглед на дрво. Нашите греди се фалат со длабоки, детални текстури од дрво, обликувани од вистинско дрво, а нашите сопствени завршувања нудат неограничени можности, овозможувајќи ви да ја изберете вистинската боја и текстура за вашиот дом. Уживајте во стилот на високо ниво, по прифатлива цена. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

Најдобри понуди

Ekena Millwork 6 W 12 H 10'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, фабрика подготвена Обновено
Ekena Millwork 6 W 12 H 10'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, фабрика подготвена

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 2.33
Ekena Millwork 6 W 10 H 14'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, природна пепел Обновено
Ekena Millwork 6 W 10 H 14'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, природна пепел

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 0.33
Ekena Millwork 10 w 10 h 20'l 3-еднострана груба пила ендоратан фау дрво таванот зрак, премиум хикорија Обновено
Ekena Millwork 10 w 10 h 20'l 3-еднострана груба пила ендоратан фау дрво таванот зрак, премиум хикорија

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 719.84
Екена Милхаурд 10 W 12 H 22'l 3-страничен песок од мијалник Ендуратан Фау Вуд тавански зрак, Премиум Хикорија Обновено
Ekena Millwork 40 W 22 H 5 8 P Legaction Подигнат панел Декоративен wallиден панел Обновено
Ekena Millwork 40 W 22 H 5 8 P Legaction Подигнат панел Декоративен wallиден панел

Нанесете ја вашата личност во вашиот дом со нашите современи wallидни панели за елегантна или разиграна т

DEN 1.67
Ekena Millwork 8 W 10 H 14'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум хикорија Обновено
Ekena Millwork 8 W 10 H 14'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум хикорија

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

DEN 1919.20
Екена Милвир 1 2 W 22 D 34 H Balboa Trational мазна заграда, Даглас ела Обновено
Екена Милвир 1 2 W 22 D 34 H Balboa Trational мазна заграда, Даглас ела

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 1919.20
Ekena Millwork 10 W 9'H Craftsman Classic Square Non-Tapered Bungalow Fretwork Column W Mission Capital & Mission Base Base Обновено
Ekena Millwork 10 W 9'H Craftsman Classic Square Non-Tapered Bungalow Fretwork Column W Mission Capital & Mission Base Base

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

DEN 3.33
Ekena Millwork 8 W 4 H 10'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, запален бор Обновено
Ekena Millwork 8 W 4 H 10'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, запален бор

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

DEN 1919.20
10 w 6 h 22'l 3-еднострана конопска борна ендуратан фау дрво тавански зрак, подготвена фабрика Обновено
10 w 6 h 22'l 3-еднострана конопска борна ендуратан фау дрво тавански зрак, подготвена фабрика

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

DEN 1919.20
Ekena Millwork 12 W 8 H 10'l 3-странична груба пила ендоратан фау дрво таванот, фабрика подготвена Обновено
Ekena Millwork 12 W 8 H 10'l 3-странична груба пила ендоратан фау дрво таванот, фабрика подготвена

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 320.00
Комплет за обликување на панелот Екена 31 w 62 h h Kepler панел Обновено
Комплет за обликување на панелот Екена 31 w 62 h h Kepler панел

Нашето прекрасно обликување на панели и агли додаваат декоративно, историско, чувство на wallsидови, тава�

DEN 320.00
Ekena Millwork 12 W 9'H Craftsman Classic Square Non-Tapered Art Deco Fretwork Column W Crown Capital & Crown Base Обновено
Ekena Millwork 12 W 9'H Craftsman Classic Square Non-Tapered Art Deco Fretwork Column W Crown Capital & Crown Base

Комбинирајќи ги нашите традиционални проширени мобилни PVC колони со нашите диво популарни wallидни панел

DEN 2.67
Ekena Millwork 6 W 42 D 42 H Империјална традиционална груба пила заграда, западно црвен кедар Обновено
Ekena Millwork 6 W 42 D 42 H Империјална традиционална груба пила заграда, западно црвен кедар

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 1.67
Екена Мил работна работа 116 дното ширина 5 8 Топ ширина 7 8 H 1 4 P Stannis Crosshead Обновено
Екена Мил работна работа 116 дното ширина 5 8 Топ ширина 7 8 H 1 4 P Stannis Crosshead

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

DEN 3.00
Ekena Millwork 1 2 W 36 D 36 H Империјална традиционална мазна заграда, западен црвен кедар Обновено
Ekena Millwork 1 2 W 36 D 36 H Империјална традиционална мазна заграда, западен црвен кедар

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 320.00
8 w 10 h 20'l 3-странична рака загрозена ендуратан фау дрвена тавана зрак, природен махагони Обновено
8 w 10 h 20'l 3-странична рака загрозена ендуратан фау дрвена тавана зрак, природен махагони

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

DEN 320.00
10 w 8 H 18'l 3-еднострана груба пикан ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум цреша Обновено
10 w 8 H 18'l 3-еднострана груба пикан ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум цреша

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето за

DEN 1919.20
96 W 48 H 2 D 6 F, Pitch, Saratoga Architectural одделение PVC Gable Brace Обновено
96 W 48 H 2 D 6 F, Pitch, Saratoga Architectural одделение PVC Gable Brace

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

DEN 1.67
Песочен измет од ендоратан фау дрво тавански зрак, 3-еднострана Обновено
Песочен измет од ендоратан фау дрво тавански зрак, 3-еднострана

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

DEN 1919.20
Ekena Millwork 81 Долна ширина 3 8 Топ ширина 5 8 H 3 8 P Bedford Crosshead Обновено
Ekena Millwork 81 Долна ширина 3 8 Топ ширина 5 8 H 3 8 P Bedford Crosshead

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

DEN 320.00
Ekena Millwork 10 w 10 h 16'l 3-страничен песок од мијалник Ендуратан ФАУ Вуд тавански зрак, подготвена фабрика, подготвена Обновено
Ekena Millwork 10 W 12 H 10'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, премија на возраст Обновено
Ekena Millwork 10 W 12 H 10'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, премија на возраст

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

DEN 0.67
Ekena Millwork 61 Долна ширина 3 4 Топ ширина 7 8 H 5 8 P Stockport Crosshead Обновено
Ekena Millwork 61 Долна ширина 3 4 Топ ширина 7 8 H 5 8 P Stockport Crosshead

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

DEN 1919.20
Песочен измет од ендоратан фау дрво тавански зрак, 3-еднострана Обновено
Песочен измет од ендоратан фау дрво тавански зрак, 3-еднострана

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

DEN 1.00