Отоман на Едгемод Лорен Кадифе коцка во сина боја

Отоман на Едгемод Лорен Кадифе коцка во сина боја

DEN 1759.84

Обновено

Во магацинот.

Премостување на луксузен елемент на декор со модуларна и современа функција, овој отоман покриен со кадифено е идеален додаток на кој било простор. Елегантна кадифена ткаенина опфаќа квадратен отоман, додавајќи ја разноврсноста на копчето за копче што е елегантно и разиграно. Чувајте дополнително седење на располагање со овој здрав отоман во кој има убаво поставена површина или понудете добредојдено место за одмор за уморни нозе. Чистењето на самото место го прави одржувањето. После употреба, едноставно отклучете ги и преклопете ги страните до рамна форма. Мека кадифена ткаенина. Копчето затегнување на капакот. Површина за седење. Набори рамно. Одлично за дополнително складирање. Севкупни димензии : 18,25 "H x 17,5" D x 17.5 "W. Димензии на складирање : 15,75" H x 16,5 "D x 16.5" w.

Најдобри понуди

Едгемод Курио Отоман во седло тен Обновено
Едгемод Курио Отоман во седло тен

Мултитаскинг чудо Имаме комбинирана рачно завршена кожа кожа со нозе обложени во прав во антички месин�

DEN 1.33
Складирање на плоштадот Линон Елта Отоман, темно сива шерпа Обновено
Складирање на плоштадот Линон Елта Отоман, темно сива шерпа

Ново преземање на најпродаваниот продавач, овој квадратен отоман комбинира удобност и погодност за да �

DEN 271.84
Safavieh deidra плоштад тапацирано складирање отоман, сина природна Обновено
Safavieh deidra плоштад тапацирано складирање отоман, сина природна

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Живеат подобро.Сафавие Деклан класичен тапациран за складирање Отомант�

DEN 2.00
Домашни основни складирање Отоман со Fau Fur Top, Black Обновено
Домашни основни складирање Отоман со Fau Fur Top, Black

Со мек и раскошен врв и неутрален финиш, овој разноврсен отоман ќе направи елегантен додаток пред стол з

DEN 3.00
Емерсон модерна и современа отоманска клупа Обновено
Емерсон модерна и современа отоманска клупа

Валани цевки за рака и раб Разгорени нозе Гаранција : Ограничена 30 дена Направено од ткаенина, пена и акр

DEN 764.64
Дизајн Отомански сет со таблички во Торба во Марлоу Долфин Обновено
Дизајн Отомански сет со таблички во Торба во Марлоу Долфин

Руската кукла за гнездење го исполнува својот дом еквивалент во OSP Designs 2 парче ткаенина Отоманска сет...

DEN 1503.84
Гордо мебел Кејтлин Отоман со вграден Bluetooth звучник Обновено
Гордо мебел Кејтлин Отоман со вграден Bluetooth звучник

Американски мебел за гордост Кејтлин вграден Bluetooth звучник Отоман Додадете модерно, стилско и функцион

DEN 0.67
Бактон студио Рајли Правоаголен тапациран Отоман, сива Обновено
Бактон студио Рајли Правоаголен тапациран Отоман, сива

Балансирајте ја атмосферата на вашата дневна соба со комплементарниот дизајн на Рајли Отоман...

DEN 2431.84
Урбана продавница fau Suede Ultra Storage Османлии, повеќе бои Обновено
Урбана продавница fau Suede Ultra Storage Османлии, повеќе бои

Додадете стил во која било просторија и повеќе складирање на кој било простор за живеење со урбаната п�

DEN 2079.84