жените дама зима топла облека палто кадифен јакна мантил

жените дама зима топла облека палто кадифен јакна мантил

DEN 3.33

Обновено

Во магацинот.

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 59см/23.23" Должина : 71см/27.95" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 92см/36.22" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 60см/23.62" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35" големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 96cm/37.80" рамо : 42cm/16.54" ракав : 61cm/24.02" ДОЛЖИНА : 73 CM/28.74" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 100cm/39.37" рамо : 43см/16.93" ракав : 62см/24.41" должина : 74см/29.13" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 104см/40.94" РАМО : 44СМ/17.32" Ракав : 63см/24.80" должина : 75см/29.53" Големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 108СМ/42.52" рамо : 45см/17.72" ракав : 64см/25.20" должина : 76см/29.92" големина : ххххл Сад : 16 Велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 112см/44.09" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 65см/25.59" ДОЛЖИНА : 77СМ/30.31" големина : хххххл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 116см/45.67" рамо : 47см/18.50" ракав : 66СМ/25.98" должина : 78см/30.71" жени Дама Зима топла облека палто кадифен Јакна мантил ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед 3.Овој лесен, ремен врв е совршен за тие денови! Информации за производот : Сезона : Зимски Пол : Женски Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Обична должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Должина На Вратот : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1_ Женски капут Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483488cm/34.65"40cm/15.75"59cm/23.23"71cm/27.95"M6103692cm/36.22"41cm/16.14"60cm/23.62"72cm/28.35"L8123896cm/37.80"42cm/16.54"61cm/24.02"73cm/28.74"XL101440100cm/39.37"43cm/16.93"62cm/24.41"74cm/29.13"XXL121642104cm/40.94"44cm/17.32"63cm/24.80"75cm/29.53"XXXL141844108cm/42.52"45cm/17.72"64cm/25.20"76cm/29.92"XXXXL162046112cm/44.09"46cm/18.11"65cm/25.59"77cm/30.31"XXXXXL182248116cm/45.67"47cm/18.50"66cm/25.98"78cm/30.71"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 88cm/34.65"Shoulder : 40cm/15.75"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 71cm/27.95"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 92cm/36.22"Shoulder : 41cm/16.14"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 72cm/28.35"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 96cm/37.80"Shoulder : 42cm/16.54"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 73cm/28.74"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 100cm/39.37"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 74cm/29.13"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 104cm/40.94"Shoulder : 44cm/17.32"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 75cm/29.53"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 108cm/42.52"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 76cm/29.92"Size : XXXXLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 112cm/44.09"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 77cm/30.31"Size : XXXXXLUS : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 116cm/45.67"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 78cm/30.71" Жените Дама Зима Топла Облека Палто Кадифен Јакна Мантил.

Најдобри понуди

Машки Карирани Јакни Топло Ватиран Наредени За Машки Момчиња 2xl Боја 26 Обновено
Машки Карирани Јакни Топло Ватиран Наредени За Машки Момчиња 2xl Боја 26

Карактеристики : 1.Премиум материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и долготраен, н

DEN 0.67
TKing Мода Обична Женска Мода Лабава Ретро Мулти-Боја Печатење Среден ракав Кардиган-И Обновено
TKing Мода Обична Женска Мода Лабава Ретро Мулти-Боја Печатење Среден ракав Кардиган-И

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 2.00
Дами Палто Дозвола Жени Плус Големина Зимски Топло Композитни Кадифен Копче Ревери Јакна Долна Облека Палто Обновено
Уникатни Поволни Цени Женска Плус Големина Копче Со Долги Ракави Предна Измиена Тексас Јакна Обновено
Уникатни Поволни Цени Женска Плус Големина Копче Со Долги Ракави Предна Измиена Тексас Јакна

За НАС : бренд за облека плус големина инспириран од потребата на своите клиенти Во чекор со дизајнерски

DEN 0.67
Машки Електричен Капут За Греење Исти Топлински Зони И Задебелување Маскирани Врвови За Полнење Обновено
Машки Електричен Капут За Греење Исти Топлински Зони И Задебелување Маскирани Врвови За Полнење

Големина : XXXXL 4 XГолеми САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 130cm / 51.Сезона : Лето, Пролет, Зимски Пол : Же�

DEN 3.33
Beachlunchlunchngeенски исмејник на вратот кабел плетен пончо Обновено
Beachlunchlunchngeенски исмејник на вратот кабел плетен пончо

Елегантен и уникатен кабелски кабел плетен пончо од салон за ручек на плажа е џемпер во форма на bellвонче

DEN 287.84
TKing Мода Рефлексивни Јакна Качулкаackот Јакна Трендовски Мода Трчање Џеб Јакна-Греј XXL Обновено
TKing Мода Рефлексивни Јакна Качулкаackот Јакна Трендовски Мода Трчање Џеб Јакна-Греј XXL

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 223.84
Пионерската жена со отворено предно пончо со рафлени ракави, жени Обновено
Пионерската жена со отворено предно пончо со рафлени ракави, жени

Транзиција на сезоната во стил со отворено пончо на пионерската жена Ова лесно носење пончо драпете уба

DEN 3.00
Babysbule Машки Зимски Палта Клиренс Мажи Зима Топло Тенок Одговара Дебел Меур Палто Обична Јакна Надворешна Облека Обновено
Истон Алфа Млади Краток Ракав Кафез Јакна Обновено
Истон Алфа Млади Краток Ракав Кафез Јакна

Новата Јакна Од Алфа Кафез е идеална за вежбање вата, загревање или ладење по натпреварот...

DEN 368.00