Супериорен Конец Брои Памук Хотел Колекција Перница Случај Во Собата

Супериорен Конец Брои Памук Хотел Колекција Перница Случај Во Собата

DEN 2.00

Обновено

Во магацинот.

Карактеристики : - Изработен од памук од 100 парчиња. -2 навлаки за перници. -300 број на закани. - Машина за перење. Тип на производ : - футрола За Перница. Пол : - Родово Неутрален. Шема : - Цврст. Број На Предмети Вклучени : -2. Број На Нишки : -300. Примарен Материјал : - 100 парчиња памук. Животна Фаза : - Возрасни. Метод на чистење : - Машинско перење. Димензии : Големина Стандард - Целокупната Висина-Врвот До Дното : -20". Големина Стандард-Целокупната Ширина-Страна На Страна : -30". Големина Стандард - Целокупната Тежина На Производот : -1 фунти. Големина Крал-Вкупна Висина-Врвот До Дното : -20". Големина Кралот-Целокупната Ширина-Страна На Страна : -40". Големина Кралот - Целокупната Тежина На Производот : -1 фунти. Супериорен Хотел Колекција 300 Конец Брои Перница Во Собата . 100% памук . Хотелски луксузен начин за украсување на вашиот кревет Со Хотелска Колекција 300 Конец Брои Перница Во собата. Совршено дополнување на спалната соба за гости или главниот апартман! Овие 300 навлаки за перници со конец со врвен долг главен памук се" сатени " затоа што се ткаени за да прикажат сјаен сјај што наликува на сатен. Координирајте се со Нашите Комплети За Покривање На Јоргани За Собирање Хотели, Чаршафи и Здолништа за Кревети! . Нашата 300 Конец Брои Хотелска Колекција Навлаки за Перници се достапни во 7 комбинации На Бои Во Стандард И Кинг. Секој сет вклучува две навлаки за перници. Достапни Бои : . • Црна / Сива (Цврста Црна Со Сива Вметната Граница) . • Мед / Мока (Цврст Мед Со Вметната Граница На Мока)• Мока / Мед (Цврста Мока Со Мед Вметната Граница)• Мока / Небесно Сина (Цврста Мока Со Небесно Сина Вметната Граница)• Бела / Црна (Цврста Бела Со Црна Вметната Граница)• Бела / Чоколада (Цврста Бела Со Вметната Граница На Чоколадо)• бела / Тиркизна (Цврста Бела Со Тиркизна Вметната Граница) . . • Сатена Завршница • Еднократна 100% Памук • упатства За Нега : машина за перење. Ве молиме внимателно следете ги упатствата за нега на етикетата за да ги минимизирате . брчки и/или намалување. Отстранете ја постелнината од машината за сушење веднаш, притиснете со топло железо доколку е потребно. • Увезени . Димензии : . Стандардни Димензии На Множеството : (2) Навлаки за Перници 20"x30" Секоја Поставена Димензија : (2) Навлаки за Перници по 20"x40". Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.