Мармонт Хил Инкарнација Платно Сликарство Печатење

Мармонт Хил Инкарнација Платно Сликарство Печатење

DEN 0.33

Обновено

Во магацинот.

Карактеристики : - Пристигнува подготвен да висат. - Вклучува сертификат за автентичност . -. Пол : - Неутрален. Стил : - Современ/Апстрактен. Боја : - Повеќебоен. Временски Период : - Современа. Медиум : - гикли печатени. Тип на производ : - Печатење на сликарство. Материјал За Примарна Уметност : -Платно. - Големина 40 "H x 60" W x 1,5 "D-Големина : - Преголеми 41" и погоре. Димензии : Големина 40 "H x 60" W x 1.5 " D - Вкупна Висина-Врвот До Дното : -40". Големина 40 "H x 60" W x 1.5 " D-Целокупната Ширина-Страна На Страна : -60". Големина 40 "H x 60" W x 1.5 " D-Целокупна Длабочина-Напред Кон Назад : -1.5". Големина 40 "H x 60" W x 1.5 " D - Вкупна Тежина На Производот : -12 фунти. Марм6878 Карактеристики Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално раката се протегала. Галерија завиткана во одржливо дрво што не се искривува. Ликовна уметност платно печатење Од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Пол : Неутрален. Стил : Современ/Апстрактен. Боја : Повеќебојна. Временски Период : Современа. Медиум : Giclee печатени. Тип на производ : Печатење на сликарство. Материјал За Примарна Уметност : Платно. Големина (12 "H x 18" W x 1.5 "D) : Мали 18"-24". Големина (16 "H x 24" W x 1.5 "D) : Мали 18 "-24". Големина (20 "H x 30" W x 1.5"D) : Средно 25"-32". Големина (24 "H x 36" W x 1.5"D) : Големи 33"-40". Големина (30 "H x 45" W x 1,5" D) : Преголеми 41 " и погоре. Големина (40 "H x 60" W x 1,5" D) : Преголеми 41 " и погоре. Димензии Големина 12 "H x 18" W x 1.5 "D Вкупна Висина-Врвот До Дното : 12". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 18". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 1.5". Вкупна Тежина На Производот : 5 килограми. Големина 16 "H x 24" W x 1.5 "D Вкупна Висина-Врвот До Дното : 16". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 24". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 1.5". Вкупна Тежина На Производот : 6 килограми. Големина 20 "H x 30" W x 1.5"D Вкупна Висина - Врвот До Дното : 20". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 30". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 1.5". Вкупна Тежина На Производот : 6,5 килограми. Големина 24 "H x 36" W x 1.5 "D Вкупна Висина-Врвот До Дното : 24". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 36". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 1.5". Вкупна Тежина На Производот : 7 килограми. Големина 30 "H x 45" W x 1.5 "D Вкупна Висина-Врвот До Дното : 30". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 45". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 1.5". Вкупна Тежина На Производот : 9 килограми. Големина 40 "H x 60" W x 1.5 "D Вкупна Висина-Врвот До Дното : 40". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 60". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 1.5". Вкупна Тежина На Производот : 12 килограми.

Најдобри понуди

Патување Постер Флорида Сликарство Печатење На Завиткани Платно Обновено
Патување Постер Флорида Сликарство Печатење На Завиткани Платно

Карактеристики : Пристигнува подготвен да висат Вклучува сертификат за автентичност Професионално р�

DEN 719.84
Виолетова Радост Сликарство Печатење На Завиткани Платно Обновено
Виолетова Радост Сликарство Печатење На Завиткани Платно

Карактеристики : Пристигнува подготвен да висат Вклучува сертификат за автентичност Професионално р�

DEN 0.33
Ступел Наутички Весла Крајбрежна Јаже Шема Пејзаж Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност Обновено
Непослушен Лама Сликарство Печатење На Завиткани Платно Обновено
Непослушен Лама Сликарство Печатење На Завиткани Платно

Овој Непослушен Сликарски Принт Од Лама На Завиткано Платно е ликовно платно печатење од Уметничкиот К�

DEN 2.67
Премногу Глам За Да Даде Проклето Сликарство Печатење На Завиткани Платно Обновено
Премногу Глам За Да Даде Проклето Сликарство Печатење На Завиткани Платно

Ова Е Премногу Глам За Да Се Даде Проклето Сликарско Печатење На Завиткано Платно е ликовно платно печа�

DEN 102.08
Ступел Апстракт Плажа Брег Наутички Пејзаж Апстракт Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност Обновено
Здраво Убава Обновено
Здраво Убава

Ова Здраво Убава! Сликарскиот Принт на Завиткано Платно е ликовно платно печатење од Уметничкиот Колек�

DEN 1.33