Гејтс К Серпентин Појас Одговара изберете: RAM МЕМОРИЈА 1500, 1994-ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН

Гејтс К Серпентин Појас Одговара изберете: RAM МЕМОРИЈА 1500, 1994-ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН

DEN 1.67

Обновено

Во магацинот.

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите Прецизно вклопување на микро-V ремените. Со напредна технологија која одговара на големината НА ОЕ, конструкцијата и материјалите, Гејтс Микро-В обезбедува оптимални перформанси на возилото.Микро-V ремените обезбедуваат врвни оперативни перформанси додека даваат највисока достапна вредност.Ги исполнува или надминува сите спецификации Од Оригиналниот Производител На Опрема.Дизајниран за макари со мал дијаметар, безделници и за употреба со (или без) автоматски затегнувачи.Специјалните конструкции на ременот ја елиминираат бучавата од ременот, ја намалуваат загубата на напнатост и ги решаваат проблематичните апликации за погон.Користи напредни материјали како Fiмидни Влакна кои се наоѓаат во елеци отпорни на куршуми и МАТЕРИЈАЛИ ОТПОРНИ НА пукнатини и топлина.Единствена форма мелење на секој поединечен појас обезбедува прецизна димензионална контрола.Ги исполнува или надминува Sae J1459, SAE J2432 и Sae J1596 спецификации.Гејтс-Управувано Од Можноста Серпентина Појас.

Најдобри понуди

Дополнителен Погонски Ремен Обновено
Дополнителен Погонски Ремен

Дизајнирана за најтешките апликации, конструкцијата На Флитрунер обезбедува супериорна флексибилност

DEN 383.84
Тајмингот На Моторот Ремен Одговара изберете: 1977 - ФОЛКСВАГЕН ЗАЈАК, 1982-ФОЛКСВАГЕН ВАНАГОН Обновено
Тајмингот На Моторот Ремен Одговара изберете: 1977 - ФОЛКСВАГЕН ЗАЈАК, 1982-ФОЛКСВАГЕН ВАНАГОН

Гејтс е најголемото глобално производство на временски ремени ЗА ое Ова значи дека Гејтс е во состојба �

DEN 1.33
Серпентина Појас Одговара изберете: 2011-ФОРД МУСТАНГОТ Обновено
Серпентина Појас Одговара изберете: 2011-ФОРД МУСТАНГОТ

Системите За Возење Со Истегнување Бараат Високо Инженерски Решенија.Гејтс МикроV Ремените За Истегнув

DEN 9679.20
Гејтс К Серпентина Појас Обновено
Гејтс К Серпентина Појас

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

DEN 1.00
Гејтс Т Премиум Автомобилски Тајминг Појас За 87-Порше 968 Обновено
Гејтс Т Премиум Автомобилски Тајминг Појас За 87-Порше 968

Премиум Автомобилски Тајминг Појаси : 8791 Порше 944, 9295 Порше 968 Гејтс Т152 Тајмингот Појас : Суштински мотор

DEN 672.00
Гејтс Т Тајмингот На Моторот Појас За 79-760 Обновено
Гејтс Т Тајмингот На Моторот Појас За 79-760

Премиум Автомобилски Тајминг Појаси : 7985 Audi 5000, 8081 Volvo 264, 80 Volvo 265, 8284 Volvo 244, 8284 Volvo 245, 8385 Volvo 760, 8586 Volvo 740, 85 Volvo 7

DEN 0.33
Гејтс К061360ХД Серпентина Појас Обновено
Гејтс К061360ХД Серпентина Појас

Гејтс Флитрунер МикроV Појасите се дизајнирани за најтешките апликации Конструкцијата на флитрунер об�

DEN 895.84
Гејтс К Серпентин Појас Одговара изберете: 1999 - ФОРД МУСТАНГОТ, 2009 - ФОРД ЕКОНОЛИН Обновено
Гејтс К Серпентин Појас Одговара изберете: 1999 - ФОРД МУСТАНГОТ, 2009 - ФОРД ЕКОНОЛИН

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

DEN 639.84
Ременот За Тајминг на моторот Одговара изберете: 1995-ФОРД КОНТУРА, 1995 - МЕРКУР МИСТИК Обновено
Ременот За Тајминг на моторот Одговара изберете: 1995-ФОРД КОНТУРА, 1995 - МЕРКУР МИСТИК

Гејтс е најголемото глобално производство на временски ремени ЗА ое Ова значи дека Гејтс е во состојба �

DEN 450.40
Гејтс К080384ХД Серпентина Појас Обновено
Гејтс К080384ХД Серпентина Појас

Гејтс Флитрунер МикроV Појасите се дизајнирани за најтешките апликации Конструкцијата на флитрунер об�

DEN 895.84
Гејтс Тартуф Појас Обновено
Гејтс Тартуф Појас

Гејтс 1590 Ременот Труфлекс е направен за да ви обезбеди долг работен век Компатибилен е со повеќе модели

DEN 3.33
Ременот За Мерење На времето на моторот Одговара изберете: МИЦУБИШИ ЕКСПО, ПЛИМУТ КОЛТ Обновено
Ременот За Мерење На времето на моторот Одговара изберете: МИЦУБИШИ ЕКСПО, ПЛИМУТ КОЛТ

Гејтс е најголемото глобално производство на временски ремени ЗА ое Ова значи дека Гејтс е во состојба �

DEN 319.84
Гејтс 17570ап В-Појас Обновено
Гејтс 17570ап В-Појас

Опис на брендот : Гејтс има 100 години производство на делови со супериорен квалитет и е најголемиот свет�

DEN 3.00
Дополнителен Погонски Ремен Обновено
Дополнителен Погонски Ремен

Дизајниран за проблематични, тешки, силно вибрирачки апликации кои бараат комплети ремени Функција за �

DEN 3.00
Гејтс К081369ХД Серпентина Појас Одговара изберете: 2008-ФОРД ЕКОНОЛИН Обновено
Гејтс К081369ХД Серпентина Појас Одговара изберете: 2008-ФОРД ЕКОНОЛИН

Гејтс Флитрунер МикроV Појасите се дизајнирани за најтешките апликации Конструкцијата на флитрунер об�

DEN 2958.08
Гејтс 90К-38194А Серпентина Диск Компонента Комплет Одговара изберете: ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА Обновено
Гејтс 90К-38194А Серпентина Диск Компонента Комплет Одговара изберете: ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА

Комплетните Комплети За Серпентина го олеснуваат обновувањето на целиот систем за погон на дополнител�

DEN 3182.08
Гејтс K060653HD FleetRunner Микро-V Серпентина Диск Појас за 06-КТ Одговара изберете: RAM меморија 1500 Обновено
Гејтс K060653HD FleetRunner Микро-V Серпентина Диск Појас за 06-КТ Одговара изберете: RAM меморија 1500

Fleetrunner МикроV Серпентина Диск Ремени : 06 Mack CT, 13 Ram Меморија 1500 Појас на избор од страна на флоти, вклучувај

DEN 1.67
Гејтс Специјална Апликација Појас Одговара изберете: 1990 - Форд Ф250, 1990 - ФОРД Ф350 Обновено
Гејтс Специјална Апликација Појас Одговара изберете: 1990 - Форд Ф250, 1990 - ФОРД Ф350

ВПојас За Лесни Камиони Порти 5726 Специјална Апликација Ремен Одговара Изберете : 1988,19901992 форд Ф250 8 Цил 7.3

DEN 2.00
Гејтс Тартуф Појас Обновено
Гејтс Тартуф Појас

Појасот Труфлекс Гејтс 2250 е дизајниран за компатибилност со многу различни модели на возила...

DEN 0.33
Гејтс К030196СФ Серпентина Појас Одговара изберете: 2009-ФОРД БЕГСТВО, 2010 - ФОРД ФУЗИЈА Обновено
Гејтс К030196СФ Серпентина Појас Одговара изберете: 2009-ФОРД БЕГСТВО, 2010 - ФОРД ФУЗИЈА

Системите За Возење Со Истегнување Бараат Високо Инженерски Решенија.Гејтс МикроV Ремените За Истегнув

DEN 2.00
Додаток Диск Ремен Одговара изберете: 1989-ПОРШЕ 911 Обновено
Додаток Диск Ремен Одговара изберете: 1989-ПОРШЕ 911

Заменски појас за најсложените погони на моторот Поради термичките сили, овој променлив засечен појас �

DEN 4623.36
Гејтс К Серпентина Појас Обновено
Гејтс К Серпентина Појас

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

DEN 895.84
Гејтс К Серпентин Појас Одговара изберете: 2005 - НИСАН ГРАНИЦА, 2005 - НИСАН ПАТФИНДЕР Обновено
Гејтс К Серпентин Појас Одговара изберете: 2005 - НИСАН ГРАНИЦА, 2005 - НИСАН ПАТФИНДЕР

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

DEN 3711.84
Гејтс Т Тајмингот Појас Одговара изберете: 1984-МАЗДА 626, 1984-ФОРД ПРИДРУЖБА Обновено
Гејтс Т Тајмингот Појас Одговара изберете: 1984-МАЗДА 626, 1984-ФОРД ПРИДРУЖБА

Автомобилски Тајминг Појас Порти Т102 Тајмингот Појас Дополнителни Карактеристики Боја : Црна...

DEN 2.00
Гејтс К Серпентина Појас Обновено
Гејтс К Серпентина Појас

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

DEN 895.84